Fotobook pro Adélu a Dominiku

Ověřený způsob, jak udělat dceři velikánskou radost

Jak udělat mladé dceři radost? Inspirujte se příběhem Adély a Dominiky, kterým babička věnovala fotobook od Michala Pavláska.

PŘEČÍST
Zážitkové focení fotobooku pro Moniku

Monika a její zážitkové focení fotobooku

Monika si těchto prázdnin chce opravdu užít. Vytvořila si svůj seznam přání, co by chtěla zažít a co objevit nového. Jedním z těchto prázdninových přání bylo i focení. Přečtěte si, jak si tento nevšední zážitek užila.

PŘEČÍST
Jak se otužovat a nezbláznit se z toho?

Jak zvládnout otužování a nezbláznit se?

V tomto článku se s tebou podělím o tipy, jak zvládnout otužování. Předám ti svoje nevědecké, ale osobní poznatky, díky kterým jsem (si) dokázal, že nakonec i já můžu vlézt do vody a kolem mne budou plavat kusy ledu.

PŘEČÍST
Inspirujte se: předsvatební, svatební, těhotenské a rodinné focení manželů Závodných

Inspirujte se: předsvatební, svatební, těhotenské a rodinné focení manželů Závodných

S Petrou a Luďkem jsme si postupně užili několik fantastických focení. Pojďme si společně udělat fotovýlet na jejich předsvatební, svatební, těhotenské a také na rodinné focení.

PŘEČÍST
Jak překonat stud? Focení glamour s Janou.

Jak překonat stud? Focení glamour s Jankou.

Než Jana dojela na focení glamour, musela se hecnout, je totiž poněkud stydlivá. Jak focení dopadlo a co to Janě přineslo?

PŘEČÍST
Focení fotobooku pro Agátu

Jak se fotí fotobook? Podívejte se na focení s Agátou.

S maminkou Agáty jsme vymysleli originální dárek – dárkový poukaz na Fotobook pro (ne)modelku. Inspirativní příběh o focení fotobooku pro Agátu.

PŘEČÍST