Tajemství... kouzelná cesta ke smyslným fotkám a splnění tvého snu

Objev svoje nádherné já

Listuješ luxusními časopisy pro pány a obdivuješ ty nádherné a přitažlivé dámy? Říkáš si, že to jsou přeci modelky, že ty jsi úplně normální holka. A tak o takových svých fotkách dál jen sníš...

Fantazie! Jsi jen krůček od realizace tvého snu. Před objektivem profesionála Michala Pavláska si focení opravdu užiješ. Budeš středem vesmíru a po focení ti bude líto, že už budeš muset odejít. 

Získáš nejen nádherné vysněné fotky, ale také sebevědomí a důvěru v sebe samu. Zjistíš, že jsi bez ohledu na věk stále přitažlivá slečna nebo dáma. Užívej si a bav se tím, po čem toužíš.

Monika / Fotostudio Michala Pavláska
Fotostudio Michala Pavláska
Fotostudio Michala Pavláska
Fotostudio Michala Pavláska
Focení glamour a akt / Fotostudio Michala Pavláska
Focení glamour a akt / Fotostudio Michala Pavláska
Focení glamour a akt / Fotostudio Michala Pavláska
Focení glamour a akt / Fotostudio Michala Pavláska

Čekají na tebe skvělé zážitky...

Líčení, které tě pohladí

Milujeme ty okamžiky, kdy se poprvé po líčení uvidíš v zrcadle. To nadšení tě skvěle motivuje a naladí na focení.

Nápaditý styling

Nejspíš se dozvíš fígle, které ti doposud byly utajeny. Jaké jsou "tvoje" barvy? Jak z běžných věcí vykouzlit hvězdný outfit?

Focení z říše snů

Jak se postavit? Co s rukama? Jaký výraz? Profík ti poradí! Drobné pohyby, natočení těla a záběry budou skvostné.

Fantastické fotky

Je tady zlatý hřeb večera :-) Díváš se na fotky a ještě tak trochu nevěříš, že jsi to opravdu ty. Vychutnej si ten pocit.


This is a Multi-Purpose Text Section

Need to describe something in more detail? Want to tell a story to help your visitor connect with you and your brand? Want to highlight some example use cases? Looking to describe the pain point your product solves? This text section is where all this story-telling and copywriting belongs.


You can duplicate this section and use it in multiple places on your sales page, wherever you need to elaborate on something.


Note: keep your paragraphs short to avoid the "wall of text" effect and mix things up with text highlights and sub headings.

Píšete nám o svých zkušenostech:

Eva / Fotostudio Michala Pavláska

Líbil se mi den u vás od začátku až do konce na 100%...

Zaujalo mě, jaká je u Vás hrozně příjemná atmosféra, člověk se od prvního okamžiku cítí skvěle a všechen ostych opadne. Dáváte s Michalem takový pocit důvěry a harmonie, že to musí působit příjemně úplně na všechny. Bylo mi u Vás opravdu moc dobře. Také mě zaujalo jak to máte doma krásné a voňavé 🙂 Zaujala mě nádherná šatna v ateliéru. Moc se mi líbilo, jak se Michal při focení snažil mi zakrýt všechny faldíky, abych byla spokojená 😇 S tím jsem nepočítala, že kolem mě bude tolik běhat a bylo to moc moc fajn!!!! Taky jak klidně mluvil a jednal - člověk vůbec neměl strach, že bude vypadat hloupě.
Líbil se mi den u vás od začátku až do konce na 100%.
Michale a Jani, moc Vám děkuji a už teď se těším na další návštěvu u Vás! Budu Vás vřele doporučovat všem kolem.

EVA

Tereza / Fotostudio Michala Pavláska

407 km k vám na focení? Nelituji...

Milí Jani a Míšo, ještě jednou vám moc děkuji, bylo to naprosto ohromné! Nebývám nervózní, ale tentokrát se mě tyto pocity před focením zmocnily. Ovšem jen do chvíle vašeho vřelého přijetí a po prvních několika málo minutách jsem se ve vaší přítomnosti cítila jako doma. Jsem moc ráda, že jsem vás „našla“ a i když to k vám mám trošku z ruky (407km), nelituji ani jednoho kilometru cesty za vámi. Krásné prostředí, profesionální přístup a vše ještě podtrženo naprosto uvolněnou přátelskou atmosféru. Jste skvělí! ❤ Děkuji!!

TEREZA

Příběh nefotogenické Aničky,
která se nechtěla fotit...

As mentioned before, these text sections are multi-purpose. At this point on the page, we've highlighted the main features, introduced the product and presented some social proof. Many readers will still need a lot more convincing before they are ready to buy.


A text section like this is great for describing your product in detail and telling a story about the benefits it will bring to a customer. It is also a good idea to address potential objections that are on your reader's mind (e.g. "will this really work for me?") in text sections like this.

Co navíc při focení glamour získáš

Při focení ve stylu glamour a akt jde samozřejmě hlavně o fotky. Nádherné, originální a jedinečné. Vedle toho ale dostaneš hned několik nehmotných bonusů, o kterých se ti dřív ani nezdálo. Zážitky a pocity po focení jsou skutečně nepopsatelné. Moc se těšíme, až se o tom přesvědčíš i ty. Co tedy ještě očekávat?

  1. 1
    Splníš si svůj sen, vypadat jako nádherná modelka. Přiznej si, že tě to mnohrát napadlo. Jaké by to bylo být modelkou. Pozorovat svoje blízké, jak nevěří svým očím, jak skvostně vypadáš... Splň si svůj sen.
  2. 2
    Zvedneš si sebevědomí a objevíš svoje krásnější já. Při focení objevíš spoustu fíglů, které ti pomohou nejen na fotkách, ale také v životě. Rady k držení těla, co s rukama, nohama se ti budou hodit...
  3. 3
    Budeš mít postaráno o dárek pro tvého nejmilejšího. Tvoje nejkrásnější fotka ve formě obrazu na stěnu je snad nejoriginálnější a nejosobnější dárek, kterým můžeš překvapit. To obdarovaný nejspíš čekat nebude 😍

MICHAL PAVLÁSEK  //  Fotograf


Nerad o sobě dlouze mluvím. Myslím, že by za mne měly mluvit moje fotky a příběhy těch, kteří u mne byli na focení. V lidech, se kterými fotím vidím spíš kamarády a partnery, nikoliv zákazníky. Na prvním místě je pro mne vždy to, aby fotky byly pro tebe nejen jedny z nejlepších ve tvém životě, ale také aby focení pro tebe bylo nezapomenutelným zážitkem.


Moc rád ti předám svoje zkušenosti a také poznatky těch, se kterými jsem spolupracoval. Přeji si, aby každá fotka měla svůj vlastní příběh a aby jsi z focení odcházela s pocitem něčeho vyjimečného a nevšedního.

Michal Pavlásek

Připoj se k nadšeným zákaznicím

Kristýna / Fotostudio Michala Pavláska

Během focení jsem si i říkala, že to nemůžu být já!

Jakože wau! Jen a jen samá chvála na Michala ode mne bude, jelikož focení bylo úžasné! Den před focením jsem měla trošku obavy a strach ale díky rozhovoru, který jsme pár minut před focením vedli, jsem se více uvolnila a cítila se dobře... jako bych Michala znala několik let 😀. V průběhu focení, kdy mi Michal ukazoval nafocené fotky, jsem si i říkala, že to nemůžu být já… A teď, když se dívám na výsledné fotky musím říct že je to něco úžasného, co tento fotograf dokázal. Užila jsem si to na 110%. Mám moc slov, že se nevejdou ani do sto slok! A abych nezapomněla, děkuji Janě za skvělé líčení! Takže ještě jednou díku dík a těším se na příští focení 😍

KRISTÝNA

Petra / Fotostudio Michala Pavláska

Vidím, že se mi dárek povedl...

Díky za focení, už teď víme, že to nebylo naposledy. Dnes přišla poštovní zásilka s krásným obsahem. Petra je nadšená, pořád se hrabe v těch fotkách 😍. Já jsem taky maximálně spokojený. Aspoň vidím, že se mi dárek povedl 😎 Ještě jednou mockrát děkujeme, všude budeme šířit spokojenost a doporučení Michala…

PETRA A MAREK

Nejlepší čas na nafocení tvých životních glamour fotek je právě TEĎ!

Čas pádí a už zítra budeš o jeden den starší. Nečekej až budeš štíhlejší, opálenější, vysportovanější... Čas opravdu běží a veškeré čekání je většinou jen záminka k odkladu na neučito. Využij této skvělé příležitosti a přijď do fotostudia Michala Pavláska pro svůj životní zážitek a smyslné glamour fotky z říše snů!

5 Simple Steps to...

Boost Your Website's Conversion Rate

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
100%
ZÁRUKA
SPOKOJENOSTI
star
star
star

100% záruka spokojenosti

Jsme si naprosto jisti kvalitou své práce. I z toho důvodu ti rádi dáme neobvyklou a velmi grandiózní záruku. Jsi plně chráněna naší 100% zárukou spokojenosti. Jestli s fotkami nebudeš spokojená, obratem ti vrátíme všechny peníze.

Michal Pavlásek

Často se ptáte

​Jak focení glamour a akt probíhá?​​​​

Mohu koupit glamour focení jako dárek?

Co si s sebou na glamour focení vzít?

Co po glamour focení dostanu?

Kde focení probíhá?

Jaký věk je na glamour focení ideální?

© 2019, Fotostudio Michala Pavláska