Focení maturitního tabla

Užijte si skvělou zábavu při focení vašeho maturitního tabla! Sejděte se ještě jednou se svými spolužáky a udělejte si společnou radost, která vám zůstane dlouho v paměti.

Vaši představu dokážeme zrealizovat od nafocení, retuše až po dokonalé výsledné zpracování a tisk. Vaše jedna z posledních středoškolských show může začít!

Focení maturitních tabel Uherské Hradiště

Jak focení maturitního tabla domluvit?

Nejprve se sejdeme a domluvíme na tom, jak by mělo tablo vypadat. Stačí jen přibližná představa, s detaily a finálním provedením už Vám pomůžeme. Nebojte se inspirovat u Vašich předchůdců, nebudeme je kopírovat, tablo nafotíme originálně a po svém.

Jak focení tabla probíhá?

Záleží podle tématu… Pokud fotíme venku, sejdeme se naráz na domluveném místě. Pokud fotíme ve studiu, pak si nejspíš domluvíme skupinky po cca 5ti lidech v půlhodinových intervalech (ono to naše studio není nafukovací a kromě toho třicet lidí naráz určitě ve studiu fotit nebudeme).

Focení maturitního tabla

Jak tablo vznikne?

Po nafocení se dáme do práce… Fotečky roztřídíme, vyberete si ty nejlepší záběry a podle domluveného tématu je vyretušujeme a upravíme. Vytvoříme grafický návrh tabla. Ten odsouhlasíte a vše podle domluvy vytiskneme na prakticky libovolný formát.

Těšte se na skvělé a originální maturitní tablo

Vytvoříme společně s vámi jedinečné tablo, které zaujme a pobaví. Objednejte si focení maturitního tabla co nejdříve!

Maturitní tabla / Michal Pavlásek Uherské Hradiště

Start YOUR membership today!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

>