Fotobook pro (ne)modelku

Profesionální modelingové focení pro každou dívku!

Dozvíš se jak vypadat dobře a přirozeně před foťákem. Nafotíš úžasné fotky, které ti zvednou sebevědomí. Odjedeš se spoustou zážitků a zkušeností.

Fotobook: zážitek, který ti přinese zkušenosti a krásné fotky

Máš pocit, že ti chybí sebevědomí? Neboj, my ti s radostí zodpovíme všechny otázky ohledně focení fotobooku a navíc nafotíš ty nejúžasnější fotografie, na kterých budeš sama sebou nadšená! Sebevědomí ti tak přirozeně poroste. 🌱💪

Díky foto líčení budeš krásná. Navíc z tebe, při malování, opadne nervozita z neznámého.
Objevíš ty nejlepší kombinace oblečení, které ti padnou jako ulité a podtrhnou tvou osobnost.
Naučíš se pózovat tak, aby to nevypadalo jako pózování. Uvidíš jak mírné natočení rukou, pokrčení nohou či pohled dokáže proměnit běžný záběr v kouzelný moment. 🧚‍♀️📷

Během celého vzrušujícího a zábavného focení fotobooku dokážeš nafotit ty nejskvělejší fotky tvého života, které ti otevřou dveře do světa plného možností. 🌈🚪
Těšíme se, že se přidáš k ostatním (ne)modelkám a zažiješ nezapomenutelné dobrodružství plné krásy, radosti a sebepoznání! 🎉💖

Neuvěřitelné proměny "obyčejných" dívek ve skutečné modelky

Proměníš se v okouzlující modelku, protože při focení fotobooku zažiješ...

PROFI FOTO VIZÁŽ

Úžasný profi fotomakeup s „tajnými“ tipy pro Tebe.

RADY OD Michala

Naučíš se kombinovat oblečení a doplňky. Zjistíš jak přirozeně pózovat.

KREATIVNÍ FOCENÍ

Vzrušující cesta za krásou a sebevědomím!

nafotíš top fotky

Budeš se líbit sama sobě! Fotky ti otevřou dveře do modelingu.

Co říkají po focení fotobooku

Reference

Zdravím a přeji krásné pondělní dopoledne, sobota prostě neměla chybu. Kristýnka si to opravdu moc užila, nejen focení ale i aquapark. Večer jsme oslavili její narozeniny, pizzou a bublinkami. V neděli ráno, když jsem se jí ptala jak se cítí, tak její odpověď byla: „Teto, škoda že se ta sobota nedá vrátit, ráda bych si to zopakovala. Ale i tak to bylo megasuper. A už se těším na příště.“ To člověka prostě potěší. A taky se už moc těšíme, až mi přijde fotobook do Ostravy a já ji to pak odvezu a spolu to rozbalíme. Tak že Vám ještě jednou moc, moc děkuji, protože jste přispěli k tomu, že Kristýnka na tyhle narozeniny opravdu jen tak nezapomene. Mějte se moc fajn a zas někdy 😊. (P.S.: Mirka věnovala své neteři Kristýně dárkový poukaz na fotobook ke 13. narozeninám a strávily v Uherském Hradišti krásný víkend s oslavou. Poznámka studia.)

Mirka

Moc Vám děkuji za úžasný zážitek! ? Oba jste byli skvělí a já si to strašně moc užila...a doufám, že bude možnost to co nejdříve zopakovat ? Už se moc těším na fotky ?

Nicol

Tereza

Děkuji za skvělý zážitek. Bylo to mé první focení, kdy jsem si vyzkoušela, jaké to je, být modelkou. Být modelkou je můj velký sen😍. Ze začátku jsem byla trochu nervózní, ale v příjemné a uvolněné atmosféře nervozita byla brzo ta tam.
Paní Jana a pan Michal jsou opravdoví profesionálové. Paní Janě děkuji za parádní nalíčení, které se mi moc líbilo. Také pohodové povídání s ní mě uvolnilo.
Focení s Michalem jsem si opravdově užívala. Bavilo mě vše od vybírání oblečení, doplňků až po pózování. Profesionálnímu oku Michala neunikly ty pravé okamžiky a díky nim vznikly úžasné fotky. Určitě to nebylo moje poslední focení🤩. Už teď se těším na další. Děkuji!

Tereza Horáková

Dobrý den paní Maturová, chtěla bych Vám napsat a poděkovat, že díky vašim dárkovým poukazům focení fotobooku pro vnučky byly vánoce kouzelné. Starší vnučka se dojetím a radostí až rozplakala. Jelikož jsem jim poukaz dárkově zabalila do větší krabičky, netušily co dostávají. To bylo radosti, když to zjistily. Dcera se s Vámi spojí a domluví termín. Děvčata se už moc těší. Mějte se krásně a do nového roku Vám i panu Pavláskovi přeji vše nejlepší, zdraví a mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem Mražiková

Miroslava

Míšo a Janičko, děkuji za úžasný zážitek, který si u Vás mohla vychutnat a prožít moje dcera Agátka. Focení pro ni bylo velkým překvapením, díky skvělému a profesionálnímu přístupu si tento svůj den krásně užila. Je stále plná dojmů a moc se těší, až si to jednou bude moct zopakovat :-)

Markéta

Před pár lety, když jsem poprvé slyšela od svých kamarádek o nezapomenutelném focení u Míši Pavláska, jsem si říkala, že tohle bych chtěla rozhodně taky vyzkoušet. Tuhle příležitost mi poprvé poskytla soutěž Tvař Dobrého dne. Od tohoto prvního focení vím, že nechci, aby bylo poslední s profesionálním fotografem Míšou a s jeho spontánními nápady, ze kterých pak vznikají neuvěřitelné fotky. Myslím, že každý by měl tenhle zážitek vyzkoušet, budete mít nádherné vzpomínky a při pohledu na fotky, které při tomhle focení vzniknou Vám spadne čelist. A při odchodu z fotostudia se budete usmívat od ucha k uchu a uvědomíte si to, až když vyjdete z ulice V Teničkách a budete se muset vrátit z ráje zpět do reality. Těžké je potom vybrat si z tolika perfektních fotek, nejlepší volbou je potom ,,en ten týky, dva špalíky“ ? Focení se sehraným týmem šikovného Míši a Janičky, kteří umí doslova čarovat, se dá nazvat jako Cesta za dobrodružstvím ? A já už se nemůžu dočkat na další cestu, kterou tady zažiji.

Lenka

Jak se z "obyčejné" dívky stát modelkou? Tato děvčata to dokázala a jejich fotky vás ohromí!

Máš ráda fotografie a obdivuješ krásné snímky z různých časopisech, reklamách nebo na sociálních sítích? Fascinuje tě svět modelingu a přemýšlíš, jaké by to bylo zažít focení booku pro modelku na vlastní kůži? Máš-li takové sny a touhy, není nic jednoduššího než se o ně podělit se svými rodiči.

Představ si, jak by jsi se cítila, kdybys měla možnost strávit odpoledne focením v profi fotostudiu.

Chceš-li zažít tento nezapomenutelný zážitek, není nic jednoduššího než požádat své rodiče o dárkový poukaz na focení fotobooku. Můžeš jim říci, že si tento dárek přeješ k narozeninám. Jistě ocení tvou upřímnost a snahu o chuť zkoušet nové věci, které tě baví.

Aby byl nákup dárku co nejjednodušší, pošli rodičům odkaz na online shop.

Věř, že ti tak věnují nezapomenutelný zážitek, který ti zůstane navždy v paměti. A kdo ví, třeba právě toto focení odstartuje tvoji úspěšnou kariéru v modelingu nebo tě přivede k novým přátelstvím a zážitkům.

Získej Fotobook pro (ne)modelku pro sebe nebo jako dárek!

Proměníš se v okouzlující modelku:

Získáš profi líčení, tipy na styling a pózování, nové zkušenosti, kreativní focení a 15 velkých tištěných fotografií.

Fotobook pro tebe 5000 Kč

>