Fotobook pro (ne)modelku

Profesionální modelkovské focení pro každou dívku!

“ Alespoň na půl dne být modelkou. Zkusit si focení s profíkem. Odhalit svou skrytou krásu! ”

Fotobook: zážitek, který ti doslova vyrazí dech!

Už po prvních záběrech zjistíš, že jsi neskutečně fotogenická a na fotkách vypadáš naprosto úchvatně. 📸✨ Focení se pro tebe stane zábavnou a vzrušující aktivitou, která ti pomůže udělat další krok v tvém osobním rozvoji. 💃
Máš pocit, že ti chybí sebevědomí? Neboj, my ti s radostí zodpovíme všechny otázky ohledně focení fotobooku a navíc nafotíš ty nejúžasnější fotografie, na kterých budeš sama sebou nadšená! Sebevědomí ti tak přirozeně poroste. 🌱💪

Dostaneš cenné tipy, jak rozpoznat neseriózní fotografy a agentury, abys se vyhnula nepříjemnostem. 🕵️‍♀️🚫
Díky profesionální foto vizáži odhalíš svou skrytou krásu a zjistíš, jak je tvůj obličej dokonale fotogenický. 
Objevíš ty nejlepší kombinace oblečení, které ti padnou jako ulité a podtrhnou tvou osobnost. 👗👠

Naučíš se pózovat tak, aby to nevypadalo jako pózování - mírné natočení rukou, pokrčení nohou či pohled dokáže proměnit běžný záběr v kouzelný moment. 🧚‍♀️📷

Během celého poučného a zábavného focení fotobooku vzniknou ty nejskvělejší fotky tvého života, které ti otevřou dveře do světa plného možností. 🌈🚪
Tak na co ještě čekáš? Přidej se k nám a zažij nezapomenutelný příběh plný krásy, radosti a sebepoznání! 🎉💖

Proměníš se v okouzlující modelku, protože při focení fotobooku zažiješ...

KVALITNÍ POLAROIDY

Při zasílání na castingy, soutěže atd. ti otevřou dveře do světa krásy. 

PROFI FOTO VIZÁŽ

Úžasný profi fotomakeup s „tajnými“ tipy pro Tebe.

NÁPADITÝ STYLING

Magické objevování možností kombinací oblečení, doplňků a barev.

KREATIVNÍ FOCENÍ

Vzrušující cesta za krásou a sebevědomím!

RADY OD PROFÍKA

Objevíš své skryté schopnosti modelky a budeš úspěšná.

NÁDHERNÉ VELKÉ FOTKY

Radost, která ti přinese úsměv na tváři pokaždé, když se na ně podíváš.

Neuvěřitelné proměny "obyčejných" dívek ve skutečné modelky

Jak se z "obyčejné" dívky stát modelkou? Tato děvčata to dokázala a jejich fotky vás ohromí!

Co říkají po focení fotobooku

Reference

profile-pic

Focení u Michala Pavláska je úžasné! Pokaždé se těším na další focení. Úžasná atmosféra, skvělá domluva, super zážitek a hlavně skvělý a zkušený fotograf! Fotím už nějakou dobu a jsem maximálně spokojena! Nejen, že mám díky focení lepší náladu, ale hlavně odejdu s pocitem, že na mě čekají úžasné fotky. Focení u Michala bych doporučila úplně všem v každé věkové kategorii, protože ten zážitek a radost je neskutečná. Doporučuji!!?

Lucie Pastyříková
profile-pic

Míšo a Janičko, děkuji za úžasný zážitek, který si u Vás mohla vychutnat a prožít moje dcera Agátka. Focení pro ni bylo velkým překvapením, díky skvělému a profesionálnímu přístupu si tento svůj den krásně užila. Je stále plná dojmů a moc se těší, až si to jednou bude moct zopakovat :-)

Markéta
profile-pic

Paráda! Foceni bylo nejen velmi zábavné, ale naučila jsem se, jak vypadat dobře a přitom přirozeně před foťákem. Všem moc doporučuji, byl to opravdu krásný a nezapomenutelný zážitek.

Dominika
profile-pic

Ahoj a zároveň děkuji! Focení u Michala Pavláska jsem si moc užila! Ze začátku jsem se bála. Nevěděla jsem, co mám očekávat, jelikož jsem na takovém focení nikdy nebyla. Ovšem milý a vřelý přístup Michala mě naprosto uklidnil. Michal i Janka jsou velmi přátelští lidé. Můžete s nimi mluvit o všem, a právě to Vás před focením naprosto uklidní. Focení bylo úžasné! Ještě jednou moc děkuji za fotky!

Nikola Filipová
profile-pic

Tereza

Děkuji za skvělý zážitek. Bylo to mé první focení, kdy jsem si vyzkoušela, jaké to je, být modelkou. Být modelkou je můj velký sen ?. Ze začátku jsem byla trochu nervózní, ale v příjemné a uvolněné atmosféře nervozita byla brzo ta tam.
Paní Jana a pan Michal jsou opravdoví profesionálové. Paní Janě děkuji za parádní nalíčení, které se mi moc líbilo. Také pohodové povídání s ní mě uvolnilo.
Focení s Michalem jsem si opravdově užívala. Bavilo mě vše od vybírání oblečení, doplňků až po pózování. Profesionálnímu oku Michala neunikly ty pravé okamžiky a díky nim vznikly úžasné fotky. Určitě to nebylo moje poslední focení ?. Už teď se těším na další. Děkuji!

Tereza Horáková
profile-pic

Zdravím a přeji krásné pondělní dopoledne, sobota prostě neměla chybu. Kristýnka si to opravdu moc užila, nejen focení ale i aquapark. Večer jsme oslavili její narozeniny, pizzou a bublinkami. V neděli ráno, když jsem se jí ptala jak se cítí, tak její odpověď byla: „Teto, škoda že se ta sobota nedá vrátit, ráda bych si to zopakovala. Ale i tak to bylo megasuper. A už se těším na příště.“ To člověka prostě potěší. A taky se už moc těšíme, až mi přijde fotobook do Ostravy a já ji to pak odvezu a spolu to rozbalíme. Tak že Vám ještě jednou moc, moc děkuji, protože jste přispěli k tomu, že Kristýnka na tyhle narozeniny opravdu jen tak nezapomene. Mějte se moc fajn a zas někdy :). (P.S.: Mirka věnovala své neteři Kristýně dárkový poukaz na fotobook ke 13. narozeninám a strávily v Uherském Hradišti krásný víkend s oslavou. Poznámka studia.)

Mirka

Získej Fotobook pro (ne)modelku pro sebe nebo jako dárek!

Proměň se v okouzlující modelku:

Získáš profi líčení, tipy na styling a pózování, nové zkušenosti, kreativní focení a 15 velkých tištěných fotografií.

Fotobook pro tebe 5000 Kč

>