Odhal svoje silné stránky a získej skvělé fotky pro svoji kariéru!

Fototest jako zkouška fotogeničnosti

Focení modelek Michal Pavlásek

Stojíš před zrcadlem a zkoumáš svůj odraz. Už delší dobu sníš o kariéře v modelingu, fotomodelingu nebo hostesingu, ale nejsi si jistá, zda máš šanci uspět. Možná jsi se pokusila několikrát o focení s přáteli nebo amatérskými fotografy, ale výsledky nebyly takové, jak sis představovala. Cítíš se nejistá ohledně svého vzhledu a schopností.

Každý den bojuješ s pochybnostmi a strachem ze selhání. Nechceš riskovat veškerou energii, čas a peníze investované do nesplnitelných snů. Tento strach tě brzdí v dalším rozvoji tvé kariéry a ovlivňuje tvoje sebevědomí i soukromý život.

Nyní si představ moment, kdy se probudíš ráno s naprostou jistotou ve svých schopnostech a potenciálu. Tvoje portfolio obsahuje úchvatné fotky, které dokonale zachycují tvůj jedinečný vzhled a osobnost. Dny plné pochybností a strachu jsou pryč. Místo toho se cítíš sebevědomě, hrdě a připravena ukázat svůj talent světu. Tvoje kariéra začíná nabírat na obrátkách a ty konečně žiješ život, o kterém jsi vždy snila.

Focení (ne)modelek / Michal Pavlásek

Fototest spojuje profesionální focení s analýzou tvého potenciálu pro modeling, hostesing a jiné oblasti sebeprezentace.

Díky Fototestu získáš nejen skvělé fotky do portfolia, ale také objektivní zhodnocení tvých schopností od profíků. Tímto způsobem budeš mít jasnou představu o svých silných stránkách i oblastech, které je třeba zdokonalit.

Nenech obavy a nejistotu bránit ve tvém úspěchu. Vyzkoušej Fototest ještě dnes a udělej první krok k naplnění tvých snů!

Ano, mám zájem!

Fototest

2500 Kč

  • Přibližně hodinové focení
  • 10 nádherných profesionálně vyretušovaných fotografií
0 of 350
>