Fotoplátna z vašich fotek

Fotoplátno je jako kouzelná brána do světa, který si sami vyberete. Je to jako malování na plátno, ale místo štětců a barev používáte své nejkrásnější fotografie. A když se na ně podíváte, cítíte, že jsou skutečné. Můžete si vybrat fotku rodiny, krásné přírody nebo nezapomenutelného zážitku z dovolené a dát jí nový život na fotoplátnu. Díky 3D efektu, který vytváří tisk fotky i na bocích obrazu, máte pocit, že se fotka vynořuje přímo před vámi. Fotoplátno je magický portál do vašeho vlastního světa plného krásy a vzpomínek.

Jak pro vás fotoplátna tvoříme?

Velikost a rozměry fotopláten

Základní velikosti jsou 20x30 cm, 30x45 cm, 40x60 cm, 50x75 cm, 55x80 cm. Hravé čtverce od 30x30 cm, panoramatické od 20x60 cm a jakékoli další až po velké rozměry například 90x160 cm.

Tak neváhejte a vyberte si ten správný formát pro váš oblíbený obrázek. Ať už chcete malou fotku do pracovny nebo obrovský obraz do obývacího pokoje, my vám jej rádi vytiskneme!

Doba zpracování fotopláten vás nadchne

Nemusíte se trápit otázkou, kdy budete mít svá fotoplátna hotová! My vám je totiž připravíme klidně i do druhého dne! A to nejen tak nějak, ale s láskou a precizností přímo v dílně našeho fotostudia. Protože pro nás není nic důležitějšího, než vaše spokojenost.

Jak fotoplátno jednoduše objednáte?

V shopu

V shopu si vyberte rozměry a počty fotopláten, zaplaťte a objednejte. Fotky odešlete třeba přes uschovna.cz.

Online

Napište mail Janě na jana@michalpavlasek.cz a fotky odešlete třeba přes uschovna.cz.

Osobně

Zavolejte Janě na 777578580 a dohodněte si schůzku ve fotostudiu. Fotky přineste třeba na flash disku.

>