Příběh jednoho originálního dárku pro babičku

4 fotoplátna s portréty dětí s náladou jara, léta, pozdimu a zimy

Začalo to jedním telefonátem od paní Terezy. Ona a její rodina přišli s nápadem, že jako narozeninový dárek pro babičku by rádi vytvořili kolekci fotopláten s portréty všech vnoučat, zasazených do různých ročních období. Neměli přesnou představu a provedení tedy nechali na nás.

Jaro

Chlapec s šeříky

Atmosféru jara jsme zachytili díky šeříku. Stačilo si odskočil do zahrádky, natrhat pár větviček. Výsledek? Nádherně jarní fotografie!

Léto

Portrét slečny ve slamáku

Stačily letní šaty, slamák a sklenička osvěžujícího nealko nápoje, a hned byla cítit letní nálada. Ale jako by něco chybělo... A pak nám to došlo. Nafukovací míč! Tím posledním dílkem do puzzle se naše letní fotografie stala dokonalou.

Podzim

Portrét slečny se slunečnicí

Toto roční období představovalo větší výzvu - naším cílem bylo zachytit padající listí, které sice svými barvami vyvolávalo podzimní atmosféru, avšak bylo zcela čerstvé a tak k zemi dopadalo příliš rychle. Nevadí, listí dívka držela v ruce a podzim byl hotov.

Zima

Slečna v šedé zimní čepici a kapucí s kožešinou

Naopak, zima byla jako pohádková dobrodružství. Stačilo nasadit teplou zimní čepici, přehodit přes sebe vestu ozdobenou kožešinou a nasypat trochu kouzelného umělého sněhu. Nejmladší vnučka k tomu přidala radostný úsměv, který dokáže zahřát u srdce.

Po nafocení jsme připravili náhledy a rodina si v pohodlí domova vybrala nejlepší záběry pro fotoplátna. Následně jsme ještě upravili vybrané záběry retuší a ořezem na požadovaný rozměr čtvercového plátna. Po schválení výsledných fotografií jsme přešli k tisku a rámování fotopláten.

Výsledek byl úchvatný! Babička byla nadšená a její vnoučata teď zdobí její obývací pokoj.

SDÍLET TENTO PŘÍSPĚVEK:

>