Příběh jednoho originálního dárku pro babičku

Začalo to jedním telefonátem od paní Terezy. Ona a její rodina přišli s nápadem, že jako narozeninový dárek pro babičku by rádi vytvořili kolekci fotopláten s portréty všech vnoučat, zasazených do různých ročních období. Neměli přesnou představu a provedení tedy nechali na nás.

Jaro

Chlapec s šeříky

Atmosféru jara jsme zachytili díky šeříku. Stačilo si odskočil do zahrádky, natrhat pár větviček. Výsledek? Nádherně jarní fotografie!

Léto

Portrét slečny ve slamáku

Stačily letní šaty, slamák a sklenička osvěžujícího nealko nápoje, a hned byla cítit letní nálada. Ale jako by něco chybělo... A pak nám to došlo. Nafukovací míč! Tím posledním dílkem do puzzle se naše letní fotografie stala dokonalou.

Podzim

Portrét slečny se slunečnicí

Toto roční období představovalo větší výzvu - naším cílem bylo zachytit padající listí, které sice svými barvami vyvolávalo podzimní atmosféru, avšak bylo zcela čerstvé a tak k zemi dopadalo příliš rychle. Nevadí, listí dívka držela v ruce a podzim byl hotov.

Zima

Slečna v šedé zimní čepici a kapucí s kožešinou

Naopak, zima byla jako pohádková dobrodružství. Stačilo nasadit teplou zimní čepici, přehodit přes sebe vestu ozdobenou kožešinou a nasypat trochu kouzelného umělého sněhu. Nejmladší vnučka k tomu přidala radostný úsměv, který dokáže zahřát u srdce.

Po nafocení jsme připravili náhledy a rodina si v pohodlí domova vybrala nejlepší záběry pro fotoplátna. Následně jsme ještě upravili vybrané záběry retuší a ořezem na požadovaný rozměr čtvercového plátna. Po schválení výsledných fotografií jsme přešli k tisku a rámování fotopláten.

Výsledek byl úchvatný! Babička byla nadšená a její vnoučata teď zdobí její obývací pokoj.


Jsem stvořená pro asistenci nejen Míšovi, ale hlavně vám zákazníkům. Dělá mi radost, když potřebujete poradit a já pro vás tu dobrou radu mám, když společně najdeme termín focení, když od vás mám důvěru při líčení a vy jste s makeupem spokojené... Trpělivost, cit pro krásu a to, že mám ráda lidi jsou mé dary za které moc děkuji a při své práci s nimi nešetřím :-) Těším se na vás...


mohlo by vás zajímat

  • Focení (ne)modelek, Příběhy

Nedávno k nám zavítala Terezka, aby si nechala nafotit svůj vlastní fotobook. Focení si tenkrát nesmírně užila a výsledné fotografie dopadly naprosto fantasticky. Byla z nich tak nadšená, že

PŘEČÍST
  • Rady a tipy

Jste z daleka a chcete přijet na focení? Paráda. Udělejte si výlet do Uherského Hradiště, tady se budete dobře bavit. Na jednu noc nebo prodloužený víkend. Budete mít co

PŘEČÍST
  • Focení glamour a akt, Příběhy

Kája už jednou u mne na focení byla a tato zkušenost ji tak nadchla, že společně s partnerem se rozhodla pro focení další. Tentokrát jsme se společně rozhodli pro

PŘEČÍST

Sledujte mne

>