Jak se stát modelkou?

Jak se stát modelkou?

Chceš se stát modelkou? Toužíš být úspěšnou hosteskou, fotomodelkou? Předáme Ti cenné zkušenosti, naučíme Tě fígly top modelek. Rádi Ti pomůžeme na Tvé cestě modelingem.

1. NECH SI UDĚLAT PŘITAŽLIVÉ PROFI FOTKY

Rádi ti vytvoříme úžasné a úspěšné portfolio. Zvolit si můžeš jednodušší focení pro modelku nebo to nejlepší od nás, fotobook pro modelku.

Jak se stát modelkou / Michal Pavlásek

FOTOBOOK A KURZ PRO (NE)MODELKU
Z 0 na 100 během jednoho dne! Naučíš se spoustu užitečných triků k líčení, pózování před fotoaparátem. Budeš mít nepřekonatelné portfolio fotek.

FOTOBOOK A KURZ PRO (NE)MODELKU

Jak se stát modelkou / Michal Pavlásek

FOCENÍ PRO (NE)MODELKU
Začni s fotomodelingem u zkušeného fotografa, jeho fígle ti pomohou k úspěchu a získáš nádherné a kreativní fotografie. Vyber si balíček podle přání.

FOCENÍ PRO (NE)MODELKU

Jak se stát modelkou / Michal Pavlásek

FOTOTEST
„Tajná“ nabídka pro nejlepší modelky, se kterými jsme dříve fotili. Můžeme fotit opakovaně, budeš tak mít neustálý profesionální foto servis.

FOTOTEST

2. DEJ O SOBĚ VĚDĚT

Studiem nám prošly tisíce děvčat, některé úspěch měly, některé napůl, některé vůbec. Na čem to záleží? V prvé řadě na vzhledu, měla bys být štíhlá, s pěknou postavou a proporcemi. Povahou je nejlepší být optimistická, kreativní, kamarádská, přirozená. Ideální věk pro začátky v modelingu je 13 až 18 let. Ukaž se nám na castingu nebo pošli casting online a zkus se stát naší modelkou.

Karolína / Focení modelek u Michala Pavláska

CASTING
Přijď se podívat do profesionálního fotostudia na casting! Zjistíš, jaké máš předpoklady stát se fotomodelkou / modelkou / hosteskou.

CASTING

Nikola / Focení modelek u Michala Pavláska

CASTING ONLINE
Pošli nám aktuální fotky a údaje o sobě. Možná se na tebe usměje štěstí a budeš mít příležitost focení v našem fotostudiu.

CASTING ONLINE

UŽITEČNÉ RADY PRO MODELKY

Jak si udělat castingové foto.
Jak se sbalit na modelingové focení.
Jak poznat seriozního fotografa, agenturu, nabidku? Jak odhalit podvodníky?

JAK UDĚLAT CASTINGOVÉ FOTO?
Chceš mít úspěch na castingu? Tak si udělej a pošli fotky podle našeho návodu.

JAK UDĚLAT CASTINGOVÉ FOTO?

Jak se sbalit na focení modelky / Michal Pavlásek

JAK SE SBALIT NA FOCENÍ MODELKY?
Chystáš se na modelingové focení? Poradíme ti, co všechno zabalit do kufru.

JAK SE SBALIT NA FOCENÍ MODELKY?

JAKÉ MOŽNOSTI JAKO MODELKA BUDEŠ MÍT?

Není modelka jako modelka. Vyber si ten druh modelingu, který ti nejvíc vyhovuje:
1. Modelka / hosteska „na vlastní noze“
K tomu budeš potřebovat hlavně kvalitní fotografie. Ty pak budeš odesílat na ty akce, kterých by ses ráda zúčastnila (veletrhy, motoakce, promoakce, focení…), vždycky se pro tebe místo najde. Výhodou je to, že budeš naprosto nezávislá a vše si budeš řídit sama. Nevýhodou zejména ze začátku nejspíš bude nedostatek kontaktů a zkušeností. Pokud budeš cílevědomá, to brzo překonáš a budeš si akce vybírat.
2. Modelka v agentuře
K úspěchu na světových molech je cesta složitější a jenom zlomek modelek má opravdový úspěch. Pokud máš všechny předpoklady, oslov některé z renomovaných agentur. Připrav se na to, že velmi snadno můžeš „skočit na špek“ podvodným modelingovým agenturám, které z tebe budou chtít jen vytáhnout peníze za zbytečné kurzy chůze, líčení a podobně. U agentury počítej s chladným a tvrdým prostředím, to už nebudou uvolněná focení, ale práce se štáby lidí zapojených do systému agentury.

>