Jak překonat stud? Focení glamour s Jankou

Než Janka dojela na focení ve stylu glamour, potřebovala se hecnout. Je totiž spíš stydlivá. Jak se s tím při focení vyrovnala? Jak focení dopadlo a co to Jance přineslo?

Před focením se Jance v hlavě honilo...

"vždyť mně se to teď vůbec nehodí...", "zrovna se stěhuju a většinu věcí mám v krabicích...". Ze zkušenosti fotografa vím, že tyto myšlenky jsou zpravidla součástí oddalovací taktiky před krokem do neznáma. V tomto případě před focením ve stylu glamour.

Den focení

První setkání s Jankou. Kdepak, to není plachá žena, která by seděla v koutě. Jančin drtivý stisk ruky doprovázený lehkým zapraskáním kostí prozrazuje, že její koníček je bojové umění a box.

Nejprve jsme dali dohromady několik skvělých kousků oblečení, které Janka postupně vystřídá. Růžové plavky, letní triko a sukýnku, černé kotníkové šněrovací boty a boxerskou výbavu. Janka je svým vzhledem ráda jiná, proto má krásné a osobní tetování a růžové vlasy. Opravdu bylo s čím kouzlit.

WOW momenty, i díky kterým si focení Janka moc užila

Jance prý nesluší sluneční brýle. I možná proto jsme první sérii nafotili právě ve slunečních brýlích. Pro Janku 1. wow moment: sluneční brýle jí sluší!

A jedeme dál! Boxerské rukavice, šedé triko, černé kalhotky a černé tenisky. K tomu se krásně hodilo lehce intimní osvětlení s hlubokými stíny. Pro Janku druhý wow moment: vidí, že má nádhernou postavu a že je fotogenická.

Sexy "motorkářský" styl. Na těchto fotkách krásně vynikne Jančino tetování. 3. wow moment: Janka si konečně může své tetování užít naplno, protože jej krásně vidí na fotkách.

Janku focení nadchlo. Hodně jí zvedlo sebevědomí a dodalo chuť do života. Fotky využila i na kalendář jako vánoční dárek.

Janka

Focení jsem si užila už od samotného povídání, přes líčení až k samotnému focení. Z Janči i z Michala vyzařuje obrovská energie a pohoda. Fotky jsou nádherné, těším se na další setkání. Mockrát děkuji Janka

Focení glamour

Věnuj sexy dárek!

Focení glamour a akt

Věnujte dámě svého srdce nádherný zážitek, při kterém bude středem vesmíru a vše se bude točit kolem ní.mohlo by vás zajímat

  • Focení (ne)modelek, Příběhy

Nedávno k nám zavítala Terezka, aby si nechala nafotit svůj vlastní fotobook. Focení si tenkrát nesmírně užila a výsledné fotografie dopadly naprosto fantasticky. Byla z nich tak nadšená, že

PŘEČÍST
  • Focení (ne)modelek, Zážitkové focení

Na začátku byl email od maminky Evy, která si přála "zážitkové focení pro 15ti letou dceru... Je hezká, ráda se strojí, ale jde hlavně o zážitek...". Pojďme se tedy

PŘEČÍST
  • Rady a tipy

Jste z daleka a chcete přijet na focení? Paráda. Udělejte si výlet do Uherského Hradiště, tady se budete dobře bavit. Na jednu noc nebo prodloužený víkend. Budete mít co

PŘEČÍST

Sledujte mne

>