fbpx

Čekáte miminko a chcete mít nádhernou vzpomínku? Ukažte svým dětem později jejich fotečky, kdy byly ještě v bříšku. Dojděte si aktivně odpočinout při těhotenském focení.

KDY JE NEJLEPŠÍ ČAS NA TĚHOTENSKÉ FOCENÍ A JAK TO PROBÍHÁ?

Ideální doba na focení je tehdy, kdy se už Vaše bříško pěkně zakulatí, ale necítíte se ještě “velká”. V den focení přijdete ke mně do studia a pokud si to budete přát, Jana Vám vykouzlí jemný nebo silnější líčení a makeup. Při pohledu do zrcadla budete příjemně překvapená. A hurá do fotostudia! Nejprve vyberete spolu se mnou Vaše oblečení a jde se na focení.

Fotostudio Michala Pavláska
Fotostudio Michala Pavláska

CO SI S SEBOU NA TĚHOTENSKÉ FOCENÍ VZÍT?

Věci pohodlné, elegantní, sexy. Podle toho, jaký styl fotek preferujete a na jaký styl se cítíte. Pokud si nejste jistá svojí postavou, nemusíte se nutit do příliš odhalujícího oblečení. A naopak. Vezměte si také věcičky pro Vaše miminko (třeba botičky).

Fotostudio Michala Pavláska
Fotostudio Michala Pavláska

JAK BUDOU VAŠE TĚHU FOTKY VYPADAT?

Přirozeně, budete na nich sama sebou. Krásu těhotenského focení vidím v jednoduchosti a nenucenosti, ne v kýčovitých doplňcích typu malovaných pozadí, okázalých společenských šatů a podobně. Focení Vám zvedne sebevědomí, budete vypadat úžasně.

Mám zájem! Objednávám

Líbí se mi vaše práce a chci si jí také užít…