Těhotenské focení

Čekáte miminko a chcete mít nádhernou vzpomínku? Ukažte svým dětem později jejich fotečky, kdy byly ještě v bříšku. Dojděte si aktivně odpočinout při těhotenském focení.

KDY JE NEJLEPŠÍ ČAS NA TĚHOTENSKÉ FOCENÍ A JAK TO PROBÍHÁ?

Ideální doba na focení je tehdy, kdy se už Vaše bříško pěkně zakulatí, ale necítíte se ještě “velká”. V den focení přijdete ke mně do studia a pokud si to budete přát, Jana Vám vykouzlí jemný nebo silnější líčení a makeup. Při pohledu do zrcadla budete příjemně překvapená. A hurá do fotostudia! Nejprve vyberete spolu se mnou Vaše oblečení a jde se na focení.

CO SI S SEBOU NA TĚHOTENSKÉ FOCENÍ VZÍT?

Věci pohodlné, elegantní, sexy. Podle toho, jaký styl fotek preferujete a na jaký styl se cítíte. Pokud si nejste jistá svojí postavou, nemusíte se nutit do příliš odhalujícího oblečení. A naopak. Vezměte si také věcičky pro Vaše miminko (třeba botičky).

JAK BUDOU VAŠE TĚHU FOTKY VYPADAT?

Přirozeně, budete na nich sama sebou. Krásu těhotenského focení vidím v jednoduchosti a nenucenosti, ne v kýčovitých doplňcích typu malovaných pozadí, okázalých společenských šatů a podobně. Focení Vám zvedne sebevědomí, budete vypadat úžasně.


Nezmeškejte příležitost!