Zážitkové focení. Focení, které vás bude bavit!

Máte možnost strávit kvalitní čas se svou rodinou, partnerem nebo třeba přáteli a zároveň si odnést domů krásné fotografie, které budete chtít ukázat i svým vnoučatům.

Přijďte si pro klenoty do vašeho rodinného archívu! Uvidíte, že to bude stát za to a tyto fotky budou mít výjimečnou hodnotu pro vás i vaše blízké.

Zážitkové focení jako dárek pro Adrianu

Připravte se na emocemi nabité zážitky

  • Ahoj rodiny s dětmi a sourozenci! Co takhle přijít za námi a nechat si udělat úžasné společné i osobní fotky, které budou skvělým doplňkem do vašeho rodinného alba? A co víc, můžete je darovat rodičům, babičce či dědečkovi jako originální dárek, který je určitě potěší.
  • Těhotenské focení - magické okamžiky: Přijďte sama nebo s partnerem a nechte si zachytit ty nejvzácnější okamžiky vašeho života. Společně vytvoříme vzpomínky, které budete mít navždy.
  • Láska ve vzduchu - párové focení: Máte se rádi? Tak to světu ukažte! Pojďme společně fotit na místech, která milujete, kde jste se seznámili nebo třeba tam, kde jste měli první rande. Vyberte si místo, které vám připomíná vaše společné chvíle a my vám pomůžeme zvěčnit vaši lásku.
  • Předsvatební focení - poslední "svobodné" fotečky: Chystáte se na ten velký den? Proč si nevyzkoušet svatební focení předem a získat tak poslední společné "svobodné" fotečky? Natrénujte si pózy a uvolněte se před objektivem, abyste byli připraveni na ten nejdůležitější okamžik vašeho života.
Rodinné foceníRodinné focení, Michal Pavlásek

Fotografie, které se stanou součástí vašeho života

Co říkají ti před vámi?

Dana
Míša a Janča jsou skvělá sehraná dvojka. Náš svatební den jsme svěřili do jejich rukou a focení jsme si užili na maximum. Od začátku panovala přátelská atmosféra, která se projevila i na fotkách.
Proto jsme neváhali je znovu oslovit na těhotenské focení. Díky za krásné a originální fotky z našeho života a za příjemně strávené chvíle s Vámi 😊

Simona

Focení s Míšou je naprosto bezkonkurenční, rádi se vracíme znovu a znovu a vždy si odnášíme ty nejkrásnější fotografie na které se s radostí dívám každý den. Příjemná a pohodová atmosféra vykouzlí skvělé prostředí pro focení díky čemuž se i můj manžel na focení vždycky těší :-)
Děkujeme Míšo a Janičko za váš přístup a moc se těšíme zase na příště.
Míšo jsi nejlepší! Profík na svém místě ❤️

Lucie

Na focení jsem se odhodlávala dlouho, prošla snad všechny stránky a narazila na Michala a jsem za to neskutečně ráda. Bylo to mé první focení v životě a netušila jsem jaká to může být zábava. Tímto bych chtěla Michalovi poděkovat za krásné fotky. A také paní Janě za krásné jemné líčení. Oba dva jsou profesionální a velmi příjemní lidé. Moc jsem si to užila a doufám že se co nejdřív uvidíme znovu.

Alena

Focení bylo naprosto skvělé, příjemná a přátelská atmosféra. Byl to pro mě zážitek na celý život a také můj sen.
Focení jsem dostala jako dárek od přítele a jsem mu za to moc vděčná. Janča mi udělala krásný přirozený make-up, který se mi moc líbil. Michal úžasný fotograf, který umí udělat kouzelné a opravdu zážitkové focení. Děkuji moc❤️

Pavla

Na Vánoce jsme naší desetileté Elišce darovali poukaz na zážitkové focení u Michala. Přestože to byl první poukaz v jejím životě, byla z něho velmi nadšená a samotného focení se nemohla dočkat. Dnešek byl pro ni opravdu velmi silný zážitek. Začal profesionálním nalíčením od Janky, které bylo jemné, decentní a přiměřené jejímu věku. Dle Eliščiných slov bylo focení s Michalem ´úžasné, parádní a prostě skvělé´.... Moc se těšíme na finální fotky a vřele tento zážitek doporučujeme i všem ostatním...

Lenka

Dobrý den, ještě jedenkrát Vám oběma děkuju, z vánočních dárků byli všichni obdarovaní nadšení. Překvapení se u všech podařilo udržet do poslední chvíle, babička (ta, kvůli které to vlastně celé vzniklo) měla dokonce slzy v očích, prý jsou všechny moc krásné a jsme na nich zachyceni hrozně hezky. Nakonec různí členové rodiny poprosili o dalších pět fotek :-D, které jsou v objednávce S pozdravem Lenka

Marie

Děkuji Míšovi a Janči za nádherné dopoledne. Mé počáteční obavy se velmi rychle rozplynuly a focení, kterého jsem se obávala, jsem si díky této dvojici a jejich citlivému a profesionální přístupu pořádně užila. Myslím, že dokáží v každém objevit ten správný potenciál, krásu a přirozenost. Jde vidět, že svou práci milují a proto je radost a zážitek s nimi pracovat. Ještě jednou velké díky.

Natálie

Naše dcerka byla u Vás na zážitkovém focení. Ze začátku se bála, ale po focení byla úplně nadšená. Fotky byly nádherné, domluva úžasná a pan Michal a paní Jana příjemní a naprosto perfektní. Měli jsme možnost vyzkoušet i rodinné focení a taky jsem byla neskutečné spokojená. Těšíme se na další focení😊

Karolína a Evelína

Dnes jsem byla poprvé ve fotoateliéru Michala Pavláska, jelikož dcera dostala jejich poukaz jako dárek. Ještě nikdy nic takového neabsolvovala a proto byla lehce vystresovaná a nervózní. Zároveň však byla taky natěšená a nadšená, že zažije něco nového, zajímavého, exklusivního.
Po seznámení s Míšou, s Jaňulkou a prvním rozhovoru s nimi nervozita a stres z dcery a koneckonců i ze mě opadl. Zjistily jsme, že je to úžasná dvojka profesionálů, se srdíčkem na pravém místě ❤ .
Dcera si nakonec focení užila v naprosté pohodě. A i já si na chvíli připadala při focení naší společné fotky jako modelka.
Ještě jednou velké díky za profesionalitu, lidský přístup a vřelé přijetí ❤ .
Těšíme se na další focení ...

Dopřejte si své neopakovatelné

zážitkové focení!

přibližně hodinový fotografický zážitek plný radosti, smíchu a top momentů, 10 nádherných vyretušovaných fotek

2500 Kč

>