Užijte si
zážitkové focení

Máte možnost strávit kvalitní čas se svou rodinou, partnerem nebo třeba přáteli a zároveň si odnést domů krásné fotografie, které budete chtít ukázat i svým vnoučatům.

Přijďte si pro klenoty do vašeho rodinného archívu! Uvidíte, že to bude stát za to a tyto fotky budou mít výjimečnou hodnotu pro vás i vaše blízké.

Reference

Zkušenosti lidí

profile-pic

Fotky od Michala mají svoje kouzlo, protože i po X letech, když se na ně podíváme, vzpomeneme si na ty krásné chvíle, které jsme prožili.

Michal
profile-pic

Děkuji Janě a Michalovi za úúúúžasné fotky a skvělou atmosféru. Dříve jsem se velmi nerada fotila, ale teď už budu ráda …., ale jen „U Jany a Michala“.

Dáša
profile-pic

Ahoj Jani a Míšo, chtěli jsme moc poděkovat za fotky, jsou skvělé (jak jinak, že). U vás je taková pohodová atmosféra, že se na focení k vám vždy těšíme… Ještě jednou moc díky a zase někdy ?

Petra, Jarda, Max, Šimon

Všechny reference

Zážitkové focení

ZÁŽITKY NA MÍRU PRO KAŽDÉHO

  • Ahoj rodiny s dětmi a sourozenci! Co takhle přijít za námi a nechat si udělat úžasné společné i osobní fotky, které budou skvělým doplňkem do vašeho rodinného alba? A co víc, můžete je darovat rodičům, babičce či dědečkovi jako originální dárek, který je určitě potěší.
  • Těhotenské focení - magické okamžiky: Přijďte sama nebo s partnerem a nechte si zachytit ty nejvzácnější okamžiky vašeho života. Společně vytvoříme vzpomínky, které budete mít navždy.
  • Láska ve vzduchu - párové focení: Máte se rádi? Tak to světu ukažte! Pojďme společně fotit na místech, která milujete, kde jste se seznámili nebo třeba tam, kde jste měli první rande. Vyberte si místo, které vám připomíná vaše společné chvíle a my vám pomůžeme zvěčnit vaši lásku.
  • Předsvatební focení - poslední "svobodné" fotečky: Chystáte se na ten velký den? Proč si nevyzkoušet svatební focení předem a získat tak poslední společné "svobodné" fotečky? Natrénujte si pózy a uvolněte se před objektivem, abyste byli připraveni na ten nejdůležitější okamžik vašeho života.
Rodinné foceníRodinné focení, Michal Pavlásek

Tito odvážlivci se pustili do dobrodružství zážitkového focení a výsledky jsou ohromující!

Dopřejte si své neopakovatelné

zážitkové focení!

přibližně hodinový fotografický zážitek plný radosti, smíchu a top momentů, 10 nádherných vyretušovaných fotek

2500 Kč

>