Focení aktů v přírodě s Karolinou

Focení aktů v přírodě s Karolínou

Kája už jednou u mne na focení byla a tato zkušenost ji tak nadchla, že společně s partnerem se rozhodla pro focení další. Tentokrát jsme se společně rozhodli pro glamour a akty v přírodním prostředí. Nádherné babí léto nám nabídlo přímo idylický scénář - vyrazit k vodě, ponořit se a focením zachytit nezapomenutelné momenty...

Focení s Karolinou byl naprosto kouzelný zážitek... Vybrali jsme si ideální, klidné místo, kde nás nikdo nerušil. Voda byla příjemně teplá a Karolina jako správná ostravská dívka, která se nebojí výzev, s radostí do vody skočila. Již nás spojovala předchozí známost, a tak jsme se na focení nejen těšili, ale také si ho nesmírně užili.

Kája vystupuje z vody a po osušení jdeme nafotit další sérii. Její elegantní černý outfit - který je tak rafinovaně jednoduchý - se skvěle hodí k této příležitosti. Věřím, že tyto fotografie v černobílém provedení získávají ještě větší, tajemnou sílu.

Focení bylo naprosto báječné a nesmírně jsme si ho užili. Počasí bylo jako stvořené pro naši tvorbu, a i když na konci začalo drobně pršet, měli jsme již vše hotovo. Navzájem jsme si s Kájou sdělili mnoho příběhů a zkušeností, jako když se setkáte s dlouho neviděnou kamarádkou, kterou opravdu máte rádi a jejíž společnost vás naplňuje radostí.

Kája, stejně jako já, byla z našeho dalšího focení opět naprosto nadšená. A přes rychlé zprávy mi sdělila tato úžasná slova:

"Ty taky jsi úžasný... Každé focení je fakt radost. Přemlouvám přítele na rodinné focení🤣🤣🤣, bude to asi chvilku trvat, ale věřím, že to klapne..."

Jsme přesvědčeni, že tento příběh v tobě probudil inspiraci. Proč neudělat radost ženě, kterou máš rád? Ať už je to tvá partnerka, manželka, dcera či vnučka... Obdaruj ji dárkovým poukazem na glamour a akt focení u Michala Pavláska. Příležitost, která jí umožní pocítit se nejen krásnou, ale také výjimečnou.

Věnuj sexy dárek!

Focení glamour a akt

Věnujte dámě svého srdce nádherný zážitek, při kterém bude středem vesmíru a vše se bude točit kolem ní.

SDÍLET TENTO PŘÍSPĚVEK:

>