fbpx

Svatební focení bude nejkrásnější částí vašeho svatebního dne

  • Předáme vám „tajné“ svatební tipy, které vám ulehčí svatební přípravy
  • Seznámíme se na předsvatební schůzce a osobně se ujistíte, že je na co se těšit
  • Na svatební focení k vám přijedeme dva
  • Svatebního focení v pohodě a s humorem
  • Při focení jste pro nás střed vesmíru
  • Svatební fotografie již 1 týden od svatebního dne

Píšete nám jak jste si focení užili

Martina & Michal / Fotostudio Michala Pavláska
Martina & Michal

⭐⭐⭐⭐⭐ plus ⭐⭐⭐⭐⭐ navíc za neobvykle milý a vstřícný přístup. S focením jsme dosud neměli žádné zkušenosti, ale již první kontakt na předsvatební schůzce nás ujistil, že není čeho se bát a že se naopak máme na co těšit. Úžasná spolupráce s vyjímečnými lidmi od začátku až do konce, celý průběh focení příjemný, nenucený, nenápadný, ale zároveň velice nápaditý. Fotky krásné, přirozené a dokonale vystihující atmosféru onoho dne. Vřele děkujeme a věříme, že toto setkání s milými a srdečnými 💖 lidmi nebylo poslední. Budeme Vás, Jani a Michale, všude chválit a těšit se na příští shledání. Děkujeme za jeden vyjímečný den.

Anežka & Radomír / Fotostudio Michala Pavláska
Anežka & Radomír

Jani a Míšo, je opravdu těžké najít ta vhodná slova, když oněmíte úžasem. Díky Vám se zhmotnily naše vzpomínky na jeden z nejdůležitějších dnů v životě. Neskutečně trefné zachycení okamžiku, štěstí a euforie 😍. Moc a moc Vám děkujeme, že jste byli s námi.

Tomáš & Pavla / Fotostudio Michala Pavláska
Tomáš & Pavla

Díky moc pěkným referencím mé sestry a švagra, kterým jste minulý rok v září fotil jejich svatbu, bychom byli se svou přítelkyní rádi, kdybyste fotil i náš svatební den. Máte nádherné fotografie, moc se nám líbí a také se nám líbil váš přístup. Nevěsta (sestra) si velmi pochvalovala, že jste byl vždycky na správném místě aniž by o vás věděla a dokázal jste vytvořit velmi příjemnou atmosféru 🙂 kterou jsme zaznamenali i my dva, když jste přišel fotit přípravy nevěsty u ní doma.
Moc bychom si přáli, kdybyste nám naši svatbu fotil právě vy.
Mockrát děkujeme za odpověď a přejeme hezký den.

Svatební focení / Fotostudio Michala Pavláska
Tomáš & Pavla

Myslím, že se budeme opakovat jako ostatní, ale musíme to napsat: Focení s váma dvěma bylo naprosto úžasné, plné úsměvů a srandy a naštěstí na to díky skvělým fotkám nikdy nezapomeneme! Rodina je z fotek nadšená stejně jako my, ty zachycené detaily – trpaslík ve skalce a nebo ženichova vyzutá bota s rýží – prostě jsme všichni jen čubrněli a potvrdili si jak jsi s Janinkou sehraný a pohotový, že dokážeš zachytit něco, co by mohlo ostatním přijít všední, ale pro nás je to něco ohromného! Jen máme teď velké dilema, které z dalších fotografií vybrat a nechat dodělat pro ostatní 😀 Jsi úžasný fotograf a neskutečně milý člověk a je nám ctí, že jsi fotil náš nádherný den!

Simča & Lukáš / Fotostudio Michala Pavláska
Simča & Lukáš

Zdravíme Michale!
Chceme Ti moc poděkovat za nádherné fotky z naší svatby a nejen za bezva fotky, ale i za skvělou atmosféru, kterou jsi pro nás vytvořil, pohodu a skvělou náladu při focení. Opravdu jsme si focení s Tebou užili, i Lukáš a to se ne moc rád fotí 😀. Všichni nám fotečky chválí. Jsem si jistá, že jsme se neviděli naposledy 🤣.
Ať se daří v profesním i soukromém životě!

Marci & Ota / Fotostudio Michala Pavláska
Marcela & Ota

Svatební fotky od Míši jsou krásné a to tak krásné, že se sama sobě líbím a to už je co říct. Mimo jiné jsou ve svatební knize citlivě a láskyplně vybrané i uspořádané.
Neuvěřitelné, jak se v nepohybu dá zachytit pohyb. Jak je možné na fotografii zachytit emoci, děj, který probíhá. Lepší než video, kde ve sledu děje projde výraz bez povšimnutí. A to vše vznikalo v příjemné přátelské atmosféře, kdy jsem se skvěle bavila.
Byla jsem na koncertě Štěpána Raka a dojem krásna a umění se mi spojil. A tak mě napadlo, že co umí Štěpán Rak vyjádřit hudbou, to umí Michal Pavlásek vyjádřit fotografií.
Z celého srdce děkujeme ❤

Petra & Luďek / Fotostudio Michala Pavláska
Petra & Luděk

Mít hezky zdokumentovaný náš svatební den bylo pro nás důležité a proto jsme moc rádi, že jsme narazili na Michala a Janu. Rozhodli jsme se před svatbou udělat několik fotek „jen tak“. Byl to výborný nápad 👏 pro seznámení se a navíc, když jsme viděli výsledek, věděli jsme, že ať se stane cokoliv, fotky ze svatby budou prostě dokonalé. V den svatby proběhlo všechno perfektně, Jana líčila nevěstu, Michal fotil přípravy a hosty. Oba jsou moc fajn a pohodoví, dokáží nastolit příjemnou a klidnou atmosféru a za to jsme jim moc vděční. Fotky jsou prostě nádherné 😎. Michale a Jani, moc Vám děkujeme za krásné fotky i za vše kolem, čím jste přispěli k dokonalosti celého našeho dne. Těšíme se zase někdy na viděnou.

Pája & Luki / Fotostudio Michala Pavláska
Pája & Luki

Oba jsme se cítili naprosto přirozeně, uvolněně, nestyděli jsme se, cítili jsme z Vás obrovskou profesionalitu a díky Vám jsme se také cítili jako hvězdy, zkrátka jedinečně, že jste tu pro nás, a to bylo pro nás oba hodně silné. Bylo to opravdu kouzelné. Zdůraznila bych také to, že máte oba velký dar udělat z focení zážitek a to nejen pro ženy, ale i pro muže. Ty to většinou až tak nebaví, co si budeme povídat, ale Lukáš si to prej maximálně užil a bavilo ho to 🙂
Takže Jani a Michale, jen tak dál, jste jedničky! A za vše děkujeme!

Líbí se nám vaše svatební fotografie…

Máte náš termín svatby volný? Jaká je nabídka focení a cena?