Inspirace na předvánoční focení

Inspirace na předvánoční focení

Každý rok si před vánocemi lámete hlavu, jaký dárek věnovat vašim nejbližším. Všichni už všechno mají a další ponožky příliš nadšení nevyvolají. Inspirujte se focením rodinky Blažkových, kteří na focení dorazili se svými rozkošnými mladičkými slečnami.

Bylo to úžasné předvánoční focení, u kterého jsme se všichni náramně pobavili a vznikly fotky, které mají kouzlo, šarm a nakonec i špetku vánoční pohody. A navíc, ty fotky budou skvělým pokoukáním po celý rok, nejen na vánoce.

Blažkovi se na focení připravili opravdu skvěle. První sérii fotek jsme nafotili s tmavým pozadím. I díky němu a převážně tmavému oblečení získaly fotky lehce "dospělácký" šmrnc.

Fotili jsme v prosinci před vánocemi. Další oblečení krásně vyniklo na bílém pozadí. Holky vypadaly s těmi zimními doplňky fantasticky. A že z těch fotek cítíte i vůni vánoc?

Na závěr rodinného focení děláme ještě několik fotek rodičů a společné, kde jsou všichni... Blažkovi, děkujeme vám za důvěru i famózní zážitek s vámi a moc se těšíme na další a další focení!

SDÍLET TENTO PŘÍSPĚVEK:

>