Fotobook pro Adélu a Dominiku

Ověřený způsob, jak udělat dceři velikánskou radost

Jak udělat mladé dceři radost? Inspirujte se příběhem Adély a Dominiky, kterým babička věnovala fotobook od Michala Pavláska.

PŘEČÍST
3 tipy na Valentýnský dárek

3 tipy na fantastický dárek na Valentýna

Vymýšlíte dárek na Valentýna? Máme pro vás tři tipy na fantastické valentýnské dárky, kterými vašeho partnera opravdu mile překvapíte.

PŘEČÍST
Jak překonat stud? Focení glamour s Janou.

Jak překonat stud? Focení glamour s Jankou.

Než Jana dojela na focení glamour, musela se hecnout, je totiž poněkud stydlivá. Jak focení dopadlo a co to Janě přineslo?

PŘEČÍST
Tipy na nejúžasnější dárky pod sluncem

Tipy na nejúžasnější dárky pod sluncem

Svátky, narozeniny, výročí, vánoce… A k tomu úspěchy ve studiu, v práci… Při každé takové příležitosti si lámeme hlavu s tím, s jakým dárkem přijít, co originálního a užitečného vymyslet. Přinášíme vám tedy několik zaručených tipů na nejoblíbenější dárky.

PŘEČÍST
Netradiční vánoční focení

Netradiční vánoční focení

Můj kamarád Adam se mne jednou zeptal: „Fotíš i vánoční fotky?“. Možná víte, jaký je můj názor na vánoční focení se stromkama, baňkama, saněmi a sněhuláky nebudete se tedy divit, že jsem mu odpověděl „Pojďme raděj udělat fotky, na které se budete rádi dívat i po vánocích.“

PŘEČÍST
Další skvělé focení modelky Kristýny

Další skvělé focení modelky Kristýny

Pojďte se podívat na focení modelky Kristýny. Uvidíte, proč je jednou z mých nejoblíbenějších modelek a proč focení s ní mám tak rád.

PŘEČÍST