Jak perfektně zvládnout podzimní focení?

Podzimní focení Uherské Hradiště

Původně jsem měl na svatbě Dominiky a Jarka hrát jako DJ. Z velké svatby kvůli koronaviru sešlo a tak mladí novomanželé využili zaplacenou zálohu na focení i se svojí nádhernou dcerkou Isabelkou. Nádherný podzimní termín byl pro focení jako stvořený. Nechte se inspirovat, aby i vaše podzimní focení bylo stejně úžasné.

Kdy je nejlepší doba na podzimní focení?

Nemohu vám říci přesně dny v kalendář, každý rok to je trošku jinak. Nejlepší období na podzimní focení bývá nejčastěji od půlky října do poloviny listopadu. Nejlepší čas bývá v odpoledních hodinách okolo třetí a čtvrté hodiny. Na podzim bývají také kouzelné západy slunce. Do Google si zadejte:

západ slunce dnes
a na focení při západu sluníčka máte cca hodinku před tím.

Ozvěte se nám tedy raději s předstihem, kdy uvidíte, že se příroda začíná pěkně vybarvovat. Nebo ještě lépe na konci léta, my budeme termíny hlídat za vás a vám nabídneme ty nejlepší.

Skvělý tip: pokud je některý den slunečno a hodně větrno, máte velkou šanci, že večer budou i červánky.

Jaké oblečení na podzimní focení?

Oblékněte se do podzimních barev a tak, ať spolu "ladíte". Vyhněte se velkým vzorům a nápisům. Ideální podzimní barvy jsou odstíny těchto:

Tip co s sebou: Vemte si deku v nenápadných barvách, ať si na ni můžete sednout nebo lehnout. Na podzim bývá zem mokrá a chladná.

Podzimní focení u Michala Pavláska

Nejen barevně dokonale sladěná rodinka.

Jak dopadlo podzimní focení Dominiky, Jarka a Isabelky?

Skvěle. U focení jsme se nasmáli a byla pohoda. Na fotkách je to krásně vidět.

Na podzimní fotky teď sice není vhodné období, ale skvělé a pohodové fotky můžete mít i teď. Zarezervujte si svůj termín:

Rezervujte si termín pro své zážitkové focení!

Pošlete nám kontakt na vás, my se vám co nejdříve ozveme a domluvíme si termín focení snů.

0 of 350

SDÍLET TENTO PŘÍSPĚVEK:

>