Výlet za focením do Uherského Hradiště

Jste z daleka a chcete přijet na focení? Paráda. Udělejte si výlet do Uherského Hradiště, tady se budete dobře bavit. Na jednu noc nebo prodloužený víkend. Budete mít co objevovat, třeba i týden.


Nejčastěji zákazníci přijíždějí den před focením. Ubytují se v některém z blízkých penzionů a hotelů a na druhý den si užijí focení. Pokud přijedete jako doprovod s dcerou na focení Fotobook pro modelku, tak vy budete mít čas tak dobré 3 hodinky na zážitky ve městě nebo jeho blízkém okolí.

Tipy jak si čas dobře užít

Milovníci vody si zařádí v Aquaparku nebo navštíví některé z krásných míst v okolí Uherského Hradiště. Inspirujte se v tipech na volný čas, kde najdete aktivity jak venku, tak pěkně pod střechou.

Kavárenské povaleče potěší nejedna kavárna a restaurace.

O prázdninách můžete přijet i na více dnů a to vám přijde vhod půjčovna kol a dalšího sportovního vybavení. Zdejší cyklostezky krásnou krajinou lákají k projížďce.

Ubytování v Uherském Hradišti

Vybíráme pro vás to ubytování, kde byli naši zákazníci nejvíc spokojeni.

Ubytování Uherské Hradiště / Apartmány Hradební

Penzion Apartmány Hradební

3 minuty od fotostudia Michala Pavláska.

Ubytování Uherské Hradiště / U hejtmana Šarovce

Hotel U hejtmana Šarovce

3 minuty od fotostudia

Ubytování v Uherském Hradišti / Apartmán Dobrá naděje

Apartmán Dobrá naděje

5 minut od fotostudia

Ubytování v Uherském Hradišti / Hotel Maxi

Hotel MAXI 

10 minut od fotostudia

Volný čas v Uherském Hradišti

Pro celou rodinu
Aquapark Uherské Hradiště

Aquapark Uherské Hradiště

Aquapark je kouzelná oáza uprostřed pouště všedních dní. Užijete si 2 tobogány, které vás vtáhnou do víru vzrušení a adrenalinu. A když už máte dost té divočiny, čeká na vás výplavový bazén s příjemně teplou vodou. Místo, kde se celá rodina může ponořit do osvěžujícího vodního dobrodružství a načerpat novou energii.

Skate park Uherské Hradiště

Skate park

Pro skejťáky smysl života. Každá překážka ve skate parku je jako nová výzva, která čeká, až ji pokoříš. Ať už jsi začátečník nebo ostřílený jezdec, vždycky tam najdeš něco, na čem můžeš pracovat a zlepšovat se. Je to místo, které ti dává prostor růst, zkoušet nové věci a posouvat své hranice.

Park Rochus Uherské Hradiště

Park Rochus

Procházka přírodou kde po vás pokukují ovečky. Stoupáte výš a výš, až se před vámi otevře nádherný výhled na celé město pod vámi. Barokní kaple sv. Rocha je dominantou celého areálu a významným poutním místem. 

Přístaviště Baťův kanál Staré Město

Přístaviště Baťův kanál

Zažijete tu pohodu a relax v jednom. Vodní hladina, loďky a v podvečer zapadající slunce. A když vám naservírují svůj vyhlášený Fish & Chips, je to jako kdyby vám předložili klíč od brány do ráje. Křupavá zlatavá krusta a šťavnaté rybí maso jsou tou nejlahodnější odměnou pro vaše hladové žaludky.

KOVOZOO Staré Město

KOVOZOO

Procházíte se po zahradě plné fantastických tvorů. Místo živých zvířat však potkáváte neobyčejná stvoření vyrobená z kousků starého železa, rezavých plechů a odložených součástek. Je to, jako byste vstoupili do pohádkového světa, kde šikovné ruce kováře vdechly nový život věcem, které už dosloužily. Každý tvor má svůj příběh a osobitý šarm. Odpad se mění v umění a vy žasnete, kolik nápadů a tvořivosti se skrývá v tom zdánlivě nepotřebném harampádí.

Archeoskanzen Modrá

Archeoskanzen Modrá

Vítá vás Velká Morava s domečky ze dřeva, hlíny a slámy. O pár kroků vedle Živá voda. Skleněný tunel se stává branou do podvodního světa, kde se stanete součástí života ryb. Proplouvají kolem vás, jako by vás vítaly ve svém domově, zatímco vy žasnete nad krásou a rozmanitostí vodní říše. A nakonec se projdete mezi Pratury. Zatímco oni kráčí po zemi, vy se vznášíte nad jejich královstvím po dřevěných mostech.

Poutní místo Velehrad

Velehrad

Od Archeoskanzenu Modrá dojdete na Velehrad malebnou procházkou lemovanou rybníčky, které se třpytí jako drahokamy v letním slunci. S každým krokem se přibližujete k majestátní Bazilice na Velehradě. Dopřejte si taky odměnu v podobě návštěvy cukrárny Titique café Velehrad. Jejich dobroty jsou jako požehnání pro vaše chuťové buňky.

Zámek Buchlovice s krásnou zahradou

Zámek Buchlovice s krásnou zahradou

Koho nudí prohlídky zámků, nemusí zůstávat doma. V Buchlovicích na vás čeká záchrana v podobě nádherné zámecké zahrady! Je to jako oáza klidu a krásy. A aby toho nebylo málo, můžete se odměnit v místním Čokoládovém království, kde ochutnáte ručně vyráběné pralinky.

Hrad Buchlov

Hrad Buchlov

Na hrad Buchlov se můžete vydat pěšky přímo od zámku a užít si tak místní Chřibské hory. Čekají vás výhledy, louky a hospůdka v podhradí. Pak vás cesta zavede dál, na vedlejší kopeček, kde kaplička Barborka ční k nebi jako maják naděje.

Letecké muzeum Kunovice

Letecké muzeum Kunovice

Ať už jste zkušený pilot nebo obyčejný pozemšťan, Kunovské muzeum prostě každému dává křídla a otevírá nové obzory. Letadel se můžete dotknout a do některých se i podívat a nasát leteckou atmosféru. Čeká tu na vás i bývalý vládní letoun Tu-154, takzvaný Naganský expres, na jehož palubě slavili čeští hokejisté v roce 1998 olympijské zlato.

Dětská herna Smajlíkov

Dětská herna Smajlíkov

Smajlíkov je herna plná radosti a zábavy pro malé i velké. Děti se ponoří do bazénu plného barevných míčků, prolezou různými průlezkami a tunely, až se dostanou na vrchol prolézačky. Zařádí si a budou šťastné. Co víc si můžete přát.

Trampolínové sport centrum Morava

Trampolínové sport centrum Morava

Ráj trampolín je jako veselá louka plná skotačících zajíčků. Místo trávy tu jsou trampolíny a místo zajíčků rozverné děti, které se tu prohánějí sem a tam. Bezpečně si užívají zábavu s kamarády. A když dostanou hlad, čeká na ně osvěžující občerstvení přímo v centru nebo vydatný oběd v nedaleké restauraci.

Kultura v Uherském Hradišti

Slovácké divadlo Uherské Hradiště

Slovácké divadlo Uherské Hradiště

Jejich představení jsou jako symfonie, která nás uchvátí, pohltí a zanechá v nás hluboký dojem. Slovácké divadlo je zkrátka orchestrem, který mistrně ovládá nástroj lidské duše.

Kino Hvězda Uherské Hradiště

Kino Hvězda Uherské Hradiště

Pohodlné oranžové sedačky vás měkce obejmou a luxusní prostorový zvuk pohltí. Vysocí návštěvníci najdou pohodlí ve speciální řadě, protože ulička mezi sedadly je tu jako široká promenáda. Stačí si vybrat film nadechnout se a nechat se unášet na vlnách filmové magie, kamkoli si budete přát.

Park Rochus Uherské Hradiště

Další tipy na kulturní akce

Třikrát do roka se město dostane do pořádného varu. Na začátku prázdnin je to Slovácké Léto plné plážového volejbalu přímo na náměstí a každý večer super koncert. Uprostřed léta je festival filmu Letní filmová škola za doprovodu dobrého jídla, pití a doprovodných akcí. A do třetice Slavnosti vína představují desítky folklorních souborů i cimbálových muzik společně s ochutnávkou vín, burčáku a regionálních gurmánských specialit.

Restaurace a kavárny v Uherském Hradišti

Restaurace U Bláznivé Slepice Uherské Hradiště

U Bláznivé Slepice

Lepší kulajdu nenajdete a ostatní laskominy taky stojí za ochutnání. Jako byste našli tu pravou oázu s těmi nejlepšími dobrotami, po kterých vaše tělo i duše prahnou.

Burger & Bar Brothers Uherské Hradiště

Burger & Bar Brothers

Chuťový zážitek vás čeká v burger restauraci - ať si vyberete jakýkoliv burger, vždy to bude ta správná volba. Budete si pochutnávat na perfektním jídle a v létě si užijete prostornou terasu. Prostě dokonalý gurmánský piknik po celý rok!

Asijská TOM Restaurant Uherské Hradiště

Asijská TOM Restaurant

Vietnamská polévka PHO vás pohladí v bříšku a křupavá kachna je jako vzácný poklad, který chcete znovu a znovu objevovat. A sushi menu? To je jako galerie umění, kde každý kousek je malým uměleckým dílem, které potěší nejen vaše chuťové buňky, ale i oči. 

Plněné bramborové knedlíky se zelím.

Koruna - pivnice a letní zahrádka

Pivnice vedle Slováckého divadla je jako oáza klidu a pohody uprostřed rušného města. Když tam zavítáš, je to jako bys našel tajnou zahradu plnou lahodných vůní, chutí a tónů. Pivo má říz a to jídlo, dokonalé nebe v hubě. Nedá se popsat, musí se ochutnat. Mňam.

KFC Uherské Hradiště

KFC Uherské Hradiště

Dědeček z Ameriky vaří po celém světě stále stejně. Srdce těch kteří křupavé kuře z Kentucky milují bude šťastné.

Titique café Uherské Hradiště

Titique café Uherské Hradiště

Vstoupíte dovnitř a rázem se ocitnete v jiném světě. Jemné tóny francouzské hudby pohladí vaše uši. Navíc tu mají vitrínu plnou lákavých zákusků a dortíků, jeden krásnější než druhý. Každý kousek je malým uměleckým dílem, vytvořeným z těch nejkvalitnějších surovin.

Jiné kafé Uherské Hradiště

Jiné kafé

Velká kavárna v srdci města. Je jako úl plný života a energie, který vás vábí dovnitř. Nepřehlédnete ji a pochutnáte si.

Kafe uprostřed Uherské Hradiště

Kafe uprostřed

Čeká vás kávička s dobrůtkou v klidné kavárně s rozkošnou átriovou zahrádkou. A jako třešnička na dortu, tu a tam kavárna ožije kulturou - ať už vtipným divadlem, dojemným šansonem nebo jiným uměleckým zážitkem.

Kafec Uherské Hradiště

Kafec

Super místo pro kávomily, waflomily i snídaňomily. A prý srdce KAFECu jsme my všichni, tak se určitě zajděte podívat jak se mu v Uherském Hradišti bije.

Půjčovna kol a sportovního vybavení, Infocentrum Uherské Hradiště, půjčovna lodí

Senza sport Uherské Hradiště

Senza sport Uherské Hradiště

Přímo u cyklostezky kde se Baťův kanál vlévá do řeky Moravy leží senza půjčovna. Je to jako startovní čára, ze které se můžete vydat na dobrodružnou cestu podél vody, ať už na kole nebo koloběžce.

Infocentrum Uherské Hradiště

Infocentrum Uherské Hradiště

V centru města hned vedle kostela, najdete místo, které vám poskytne vše, co potřebujete vědět a možná tu i nakoupíte suvenýry ze srdce Slovácka.

Půjčovna lodí Staré Město Baťův kanál

Půjčovna lodí Staré Město

Vyplujete po klidné hladině Baťova kanálu a příroda vás bude obklopovat ze všech stran. Necháte se unášet proudem letního dobrodružství a vychutnáte si každý okamžik.

Oficiální video Uherské Hradiště youtube.com/watch?v=BKAM3ZgqH2w&t=130s

Kalendář akcí Uherské Hradiště uherske-hradiste.cz/kalendar-akci

Udělejte dceři obrovskou radost

Fotobook pro (ne)modelku

Dopřejte mladé slečně prožít si svůj den jako ze sna! Líčení, styling, focení a spousta rad k focení i modelingu.


Jsem stvořená pro asistenci nejen Míšovi, ale hlavně vám zákazníkům. Dělá mi radost, když potřebujete poradit a já pro vás tu dobrou radu mám, když společně najdeme termín focení, když od vás mám důvěru při líčení a vy jste s makeupem spokojené... Trpělivost, cit pro krásu a to, že mám ráda lidi jsou mé dary za které moc děkuji a při své práci s nimi nešetřím :-) Těším se na vás...


mohlo by vás zajímat

  • Focení (ne)modelek, Příběhy

Nedávno k nám zavítala Terezka, aby si nechala nafotit svůj vlastní fotobook. Focení si tenkrát nesmírně užila a výsledné fotografie dopadly naprosto fantasticky. Byla z nich tak nadšená, že

PŘEČÍST
  • Focení (ne)modelek, Zážitkové focení

Na začátku byl email od maminky Evy, která si přála "zážitkové focení pro 15ti letou dceru... Je hezká, ráda se strojí, ale jde hlavně o zážitek...". Pojďme se tedy

PŘEČÍST
  • Focení glamour a akt, Příběhy

Kája už jednou u mne na focení byla a tato zkušenost ji tak nadchla, že společně s partnerem se rozhodla pro focení další. Tentokrát jsme se společně rozhodli pro

PŘEČÍST

Sledujte mne

>