Zážitkové focení jako dárek k narozeninám pro Valerii

Na začátku byl email od maminky Evy, která si přála "zážitkové focení pro 15ti letou dceru... Je hezká, ráda se strojí, ale jde hlavně o zážitek...". Pojďme se tedy společně podívat, jaký ten zážitek byl a jaké fotky Valerie získala.

Dárkový poukaz na zážitkové focení maminka dceři věnovala v prosinci. Valerie si přála fotky v přírodě a tak jsme se dohodli, že počkáme až bude hezky a příroda ožije.

Den focení je tady! Přesto, že je teprve duben, je nádherně, kvete snad všechno naráz a park se krásně zelená a hýří barvami. Valerie přišla jako víla. V květované sukni, úsměv od ucha k uchu s atmosférou Amélie z Montmartru.

Tu kresbu na ruce jsem si henou namalovala sama. Jen tak, jak mne to napadlo...

Moc děkuji za nádherné focení s umělecky laděnou, usměvavou a komunikativní slečnou🤩! Vymýšlíte také dárek k narozeninám? Tak neváhejte ani chvilku, uvidíte tu radost. A navíc - budete mít památku skutečně na celý život.

Rezervujte si termín pro své zážitkové focení!

Pošlete nám kontakt na vás, my se vám co nejdříve ozveme a domluvíme si termín focení snů.

0 of 350

Po úspěšném zakončení­ vysokoškolských studií­ jsem pověsil kariéru leteckého inženýra na hřebí­k a začal se věnovat tomu, k čemu mě to vždycky táhlo, tedy vizuální tvorbě­, fotografování­ a online marketingu. Miluju focení­ modelek, rodin a svateb, fascinuje mne produktová fotografie. Učím­ začí­nající­ i pokročilé fotografy focení­, retušování­ ve Photoshopu.


mohlo by vás zajímat

  • Focení (ne)modelek, Příběhy

Nedávno k nám zavítala Terezka, aby si nechala nafotit svůj vlastní fotobook. Focení si tenkrát nesmírně užila a výsledné fotografie dopadly naprosto fantasticky. Byla z nich tak nadšená, že

PŘEČÍST
  • Rady a tipy

Jste z daleka a chcete přijet na focení? Paráda. Udělejte si výlet do Uherského Hradiště, tady se budete dobře bavit. Na jednu noc nebo prodloužený víkend. Budete mít co

PŘEČÍST
  • Focení glamour a akt, Příběhy

Kája už jednou u mne na focení byla a tato zkušenost ji tak nadchla, že společně s partnerem se rozhodla pro focení další. Tentokrát jsme se společně rozhodli pro

PŘEČÍST

Sledujte mne

>