Inspirace na netradiční rámování obrázků

v rubrice Rady a tipy

Detail fotky s fotolaminací v bílém rámu

Máte doma kresbu, oblíbenou fotografii, reprodukci a přemýšlíte v jaké podobě si ji pověsit na zeď? Přinášíme vám zajímavý a rychlý způsob, jak vystavit a chránit vaše vzácné vzpomínky.

Slavili jsme narozeniny s přáteli a náš kamarád a karikaturista Oldřich Cimbálek nás namaloval. Jeho krásné dílo jsme si chtěli pověsit. Karikatura je namalovaná až po okraj a rám by z obrázku vzal pár milimetrů. Takže jsme si originál nafotili, ve Photoshopu přidali bílé okraje, vytiskli, zalaminovali a pověsili do bílého magnetického rámu.

Fotolaminace ochrání ty nejživější barvy na vašich snímcích a také se postará o to, aby nepříjemné odlesky už nikdy nerušily pohled na fotografii. Bez obav můžete vystavit své fotky na slunci a těšit se z nich po celá léta!

Ale to není vše! Magnetický rám je skvělý nejen pro karikatury, ale i na fotografie, plakáty, dětské kresby... A pokud si časem pořídíte novou karikaturu nebo chcete změnit obsah rámu? Žádný problém! Fotky v rámu drží díky magnetům a tak je jejich výměna rychlejší než blesk.⚡

Máte doma úžasné obrázky, které by jste rádi ukázal světu, ale nejste si jistí, jak je správně vystavit? Bez obav, jsme tady právě pro vás! Rádi vám pomůžeme s nafocením těchto skvostů, profesionálním tiskem, laminací a dokonalým rámováním.

Začněte dnes proměňovat své vzpomínky a užívejte si  jejich krásu každý den!

SDÍLET TENTO PŘÍSPĚVEK:

>