Laminace fotek: aby se obrazy a obrázky neleskly

v rubrice Rady a tipy

10 důvodů proč dojet na focení k Michalovi Pavláskovi

Určitě to znáte - s nadšením si pořídíte nový obrázek v rámečku nebo fotoobraz s klasickým sklem. S hrdostí jej postavíte na stolek nebo pověsíte na zeď, těšíte se na pohled na své mistrovské dílo... a pak přijde "malá" nepříjemnost. Kvůli odleskům z něj totiž mnohdy není vidět téměř nic.

Odlesky? Sakra práce!
Těch vás zbaví laminace!

Michal Pavlásek

Laminací dosáhnete dokonale čistého a jasného obrazu bez rušivých odlesků

Představte si své oblíbené obrázky a obrazy bez jediného rušivého odlesku, lehké jako peříčko a navíc chráněné před blednutím. To všechno a ještě více vám nabízí kouzlo laminace!

Zapomeňte na těžké a křehké sklo, které váš umělecký poklad spíše ohrožuje než chrání. Máme pro vás mnohem lepší řešení - antireflexní laminační fólii, která vaše díla promění v nepřekonatelné mistrovské kousky.

Proč se rozhodnout právě pro laminaci? Tady je pár neodolatelných důvodů:

  • Žádný odlesk: Laminované obrazy se opravdu VŮBEC nelesknou, takže si je můžete vychutnat v jejich plné kráse bez zbytečných rušivých efektů.
  • Lehkost: Celkově jsou mnohem lehčí než zasklené obrazy, takže na pověšení vám budou stačit malé hřebíčky bez potřeby vrtat díry pro hmoždinky.
  • Ochrana proti UV záření: Laminace lépe chrání vaše díla proti UV záření, takže vám nevyblednou nebo nezmění barvy.
  • Odolnost: Laminované obrazy jsou prakticky "nerozbitné", takže se nemusíte bát, že by se vám rozbily při přepravě nebo manipulaci.
  • Cena: Laminace je levnější než speciální antireflexní sklo (které stejně odleskům nezabrání).

Tak co říkáte? Přidáte se k těm, kteří už objevili tuto skvělou metodu ochrany a prezentace svých fotografií a obrazů?

SDÍLET TENTO PŘÍSPĚVEK:

>