Laminace fotek: aby se obrazy a obrázky neleskly

Určitě to znáte - s nadšením si pořídíte nový obrázek v rámečku nebo fotoobraz s klasickým sklem. S hrdostí jej postavíte na stolek nebo pověsíte na zeď, těšíte se na pohled na své mistrovské dílo... a pak přijde "malá" nepříjemnost. Kvůli odleskům z něj totiž mnohdy není vidět téměř nic.

Odlesky? Sakra práce!
Těch vás zbaví laminace!

Michal Pavlásek

Laminací dosáhnete dokonale čistého a jasného obrazu bez rušivých odlesků

Představte si své oblíbené obrázky a obrazy bez jediného rušivého odlesku, lehké jako peříčko a navíc chráněné před blednutím. To všechno a ještě více vám nabízí kouzlo laminace!

Zapomeňte na těžké a křehké sklo, které váš umělecký poklad spíše ohrožuje než chrání. Máme pro vás mnohem lepší řešení - antireflexní laminační fólii, která vaše díla promění v nepřekonatelné mistrovské kousky.

Proč se rozhodnout právě pro laminaci? Tady je pár neodolatelných důvodů:

  • Žádný odlesk: Laminované obrazy se opravdu VŮBEC nelesknou, takže si je můžete vychutnat v jejich plné kráse bez zbytečných rušivých efektů.
  • Lehkost: Celkově jsou mnohem lehčí než zasklené obrazy, takže na pověšení vám budou stačit malé hřebíčky bez potřeby vrtat díry pro hmoždinky.
  • Ochrana proti UV záření: Laminace lépe chrání vaše díla proti UV záření, takže vám nevyblednou nebo nezmění barvy.
  • Odolnost: Laminované obrazy jsou prakticky "nerozbitné", takže se nemusíte bát, že by se vám rozbily při přepravě nebo manipulaci.
  • Cena: Laminace je levnější než speciální antireflexní sklo (které stejně odleskům nezabrání).

Tak co říkáte? Přidáte se k těm, kteří už objevili tuto skvělou metodu ochrany a prezentace svých fotografií a obrazů?mohlo by vás zajímat

  • Focení (ne)modelek, Příběhy

Nedávno k nám zavítala Terezka, aby si nechala nafotit svůj vlastní fotobook. Focení si tenkrát nesmírně užila a výsledné fotografie dopadly naprosto fantasticky. Byla z nich tak nadšená, že

PŘEČÍST
  • Rady a tipy

Jste z daleka a chcete přijet na focení? Paráda. Udělejte si výlet do Uherského Hradiště, tady se budete dobře bavit. Na jednu noc nebo prodloužený víkend. Budete mít co

PŘEČÍST
  • Focení glamour a akt, Příběhy

Kája už jednou u mne na focení byla a tato zkušenost ji tak nadchla, že společně s partnerem se rozhodla pro focení další. Tentokrát jsme se společně rozhodli pro

PŘEČÍST

Sledujte mne

>