10 důvodů, proč dojet na focení do fotostudia Michala Pavláska

Přemýšlíte, kam zajet na focení a nešlápnout vedle? Tady je hned 10 skvělých důvodů, proč přijít na focení do fotostudia Michala Pavláska v Uherském Hradišti.

1 Budete se cítit jako doma

To, že jsme „ve svém“ má pro vás hned několik výhod. Okamžitě po vstupu vás okouzlí pohodová a rodinná atmosféra, která pohltí jakékoliv obavy z focení. Vejdete do místnosti pro hosty, kde jistě najdete inspiraci, co krásného udělat s vašimi fotkami. Ve studiu je prostorná šatna a zázemí pro ty, kteří se fotí. Pokud přijedete z velké dálky, máme tady rovněž místnost pro přenocování až 4 osob. K dispozici budete mít projektor s plátnem, hifi přehrávač multimediálních souborů a ozvučení 5.1 jako v koncertním sále nebo rockovém klubu.

2 Profi zázemí a perfektní vybavení fotostudia

Nebojte, technika v našem studiu je přívětivá. Používáme lehce svítící velkoplošné reflektory, takže si ani nevšimnete, že jste ve fotostudiuFotit budeme tou nejlepší technikou a výsledek bude dokonalý. Při kreativním focení s vámi rádi využijeme barevné efekty, umělý dým či sníh, to bude zábava!

3 Fotostudio na dosah odkudkoliv

Parkování přímo před studiem. Pěšky z centra města 5 minut, z autobusového nádraží 6 minut, z vlakového nádraží 7 minut. Pokud máte vrtulník nebo tryskáč, pak můžete přistát na 4 km vzdáleném letišti. Jednoduše řečeno, nenajdete žádnou překážku k tomu, abyste dojeli na focení odkudkoliv. Pro východočechy, moraváky, slováky a rakušáky na otočku, pro západočechy výborné jako jednodenní dovolená třeba s noclehem. Město Uherské Hradiště je nádherné, dojeďte.

4 Termíny na míru

Máte na výběr z několika volných termínů a ten, který se vám bude hodit, si pohodlně zarezervujete online. Když vám ani jeden z termínů nebude vyhovovat, pak se nám ozvete a dohodneme spolu individuální termín. Focení si můžete domluvit například i v odpoledních hodinách, kdy už máte volno po práci, po škole.

5 Fotky rychlostí blesku

Do zpracování fotografií se pouštíme většinou ihned po nafocení. Může se tedy snadno stát i to, že než se ze studia vrátíte domů, tak už na vás čekají pečlivě zpracované fotografie a náhledy všech fotografií. Rychlost oceníte nejvíc tehdy, kdy chcete třeba fotoobraz věnovat jako dárek a časově vám „teče do bot“. Nebojte se, vytiskneme, zarámujeme, všechno stihneme.

6 Fotoobrazy a rámečky přímo u nás

Až budete mít před sebou hotové fotografie, tak budete chtít něco víc než jen soubor v mobilu. Ty nej… záběry vám zarámujeme na plátno nebo vytiskneme na fotopapír, zalaminujeme a vsadíme do rámu, který vás zaujme. Velkoformátový tisk provádíme přímo v našem fotostudiu. Obrázky a obrazy rámujeme v naší skvěle vybavené dílně. To vše prakticky na počkání. Rámečky pro vaše fotečky si vyberte osobně u nás ve fotostudiu nebo pohodlně na našem eshopu.

7 Budete v péči zkušených

Snadno dostupná fototechnika způsobila, že dnes je každý majitel fotoaparátu „professional photographer“. Stačí proletět facebook. Jenže ono to není jen o fotoaparátu, ale hlavně o komunikaci, o pohodě, o emocích, které na fotografiích musí býtMám za sebou tisíce báječných focení a spoustu zkušeností. Vždy jsem vděčný za nové zákazníky, kteří mi projeví důvěru a přijdou. Těšíme se na vás ? Odvažte se a přidejte se!

8 Pomůžeme mladým modelkám

Focení modelek je naše specialita, naše „vlajková loď“. Fotomodelka si u nás může vyzkoušet castingfototestprofesionální modelingové focení spojené se speciální vizáží. Modelkám nafotíme profesionální fotobook, který jí otevře cestu k vysněné kariéře. Kromě toho všeho modelku nesměrujeme správnou cestou, aby se vyhnula neférovému jednání ze strany řady agentur a fotografů.

9 Fotky si prohlédnete kdekoliv

A nejenom to. Díky vymazlené sekci pro registrované uživatele si prohlídnete náhledy vašich fotografií třeba na dovolené. Náš web je totiž plně responzivní, zobrazíte jej tedy na jakémkoliv zařízení bez problémů. Získáte také přístup k přehledům termínů focení, přehledu a stavu objednávek. Hotové fotografie budete mít ke stažení ve velkém rozlišení.

10 Dárkovými poukazy potěšíte

Hledáte originální dárek a dochází vám nápady? Ze zkušeností našich zákazníků je dárkový poukaz na focení pro obdarovaného skvělý zážitek a výsledek potěší i darujícího. Spoustě lidem dodá dárkový poukaz „kuráž“ a díky ní zažijí focení, které by si jinak nejspíš nedopřáli. Víc informací najdete na stránce dárkové poukazy.mohlo by vás zajímat

  • Focení (ne)modelek, Příběhy

Nedávno k nám zavítala Terezka, aby si nechala nafotit svůj vlastní fotobook. Focení si tenkrát nesmírně užila a výsledné fotografie dopadly naprosto fantasticky. Byla z nich tak nadšená, že

PŘEČÍST
  • Focení (ne)modelek, Zážitkové focení

Na začátku byl email od maminky Evy, která si přála "zážitkové focení pro 15ti letou dceru... Je hezká, ráda se strojí, ale jde hlavně o zážitek...". Pojďme se tedy

PŘEČÍST
  • Rady a tipy

Jste z daleka a chcete přijet na focení? Paráda. Udělejte si výlet do Uherského Hradiště, tady se budete dobře bavit. Na jednu noc nebo prodloužený víkend. Budete mít co

PŘEČÍST

Sledujte mne

>