Pro lidi, které milujete

Dárkové poukazy z fotostudia Michala Pavláska

“ Bylo to úžasné! Moc jsem si to užila. Jak líčení, tak focení bylo pro mě nezapomenutelným zážitkem. Jen když na ty okamžiky pomyslím, nemůžu se přestat usmívat. Atmosféra je skvělá, odcházím s pocitem radosti! Nikdo neváhejte, otevře Vám to dveře do duše a uvědomíte si, že jste krásní! Pět hvězdiček, ale jenom proto, že šest nejde 

Klára

Dárkový poukaz na zážitkové focení

Dárkový poukaz na zážitkové focení

Dárkový poukaz na zážitkové focení

 • Focení si užijí: kdokoliv pro sebe jako portrétní focení, rodiny, páry, těhulky...
 • Poukaz obsahuje: zábavné focení, 15 dechberoucích fotek a náhledy všech fotek pro další případný výběr.
 • Tip: chcete-li mít například fotoobraz na plátně se svými nejbližšími, věnujte jim tento poukaz a nechte to na nich.

Dárkový poukaz fotobook a kurz pro (ne)modelku

 • Focení fotobooku si užijí: slečny ve věku 12-15 let si zkusí být modelkou na zkoušku a naučí se spoustu nového, slečny nad 15 let si mohou zkusit začátky v modelingu i rozšířit si portfolio, dámy libovolného věku získají fotky, na kterých budou vypadat jako modelky z časopisu.
 • Poukaz obsahuje: speciální foto líčení, styling, kreativní focení se spoustou rad a tipů, 15 fantastických fotek ve formátu 20x30cm, soubory a náhledy na flash disku.
 • Tip: věnujte dceři, vnučce k narozeninám, ke svátku, za maturitu... 
Dárkový poukaz na Fotobook a kurz pro modelku

Dárkový poukaz na Fotobook a kurz pro modelku

Dárkový poukaz glamour

Dárkový poukaz glamour

Dárkový poukaz na focení glamour / akt

 • Focení glamour, akt si užijí: dámy vašeho srdce, přítelkyně, manželky...
 • Poukaz obsahuje: speciální foto líčení, styling, kreativní focení se spoustou rad a tipů, 15 fantastických fotek ve formátu 20x30cm, soubory a náhledy.
 • Tip: věnujte manželce nebo přítelkyni, bude to pro ni fantastické překvapení. A samozřejmě také pro vás.

Dárkový poukaz na partnerský kurz focení

 • Partnerský kurz focení je pro páry, které si touží okořenit svůj vztah a rádi by se naučili něco nového. Sexy zážitek!
 • Poukaz obsahuje líčení, styling, kreativní focení a pro partnera kurz jak fotit. Výsledkem jsou jak profi fotky Michala Pavláska, tak partnerovy.
 • Tip: Tímto dárkem svou milou rozhodně překvapíte. Něco takového ještě nezažila. Bude to báječný zážitek pro oba z vás. 
Dárkový poukaz partnerské focení

Dárkový poukaz partnerské focení

Dárkový poukaz na fotoobraz na plátně

Dárkový poukaz na fotoobraz na plátně

Dárkový poukaz na fotoobraz na plátně

 • Věnujte komukoliv, koho potěší nádherný obraz na fotoplátně z vlastní fotografie.
 • Poukaz obsahuje jakýkoliv počet a rozměry fotoobrazů na plátně. Fotografie nám pošlete třeba přes uschovna.cz.
 • Tip: věnujte svým blízkým po návratu z dovolené - díky obrazům od vás se mohou na svá oblíbená místa vracet každý den.

Dárkový poukaz kouzelný

 • Věnujte komukoliv a potěšte poukazem, který prozáří život.
 • Kouzlo poukazu spočívá v tom, že si sami zvolíte částku, kterou následně obdarovaní využijí ve fotostudiu Michala Pavláska.
 • Tip: Nelamte si hlavu s výběrem dárkového poukazu - jednoduše si zvolte částku a my se do ní s obdarovanými "vlezeme". 
Dárkový poukaz kouzelný

Dárkový poukaz kouzelný

Co říkají lidé

Reference

profile-pic

Dokonalost sama! Lepší přístup před a během foceni jsem v životě nezažila. Už náhledy vypadaly zkrátka luxusně… Jak asi může vypadat konečný výsledek..? Těším se na cokoli spojené s tímto úžasným fotografem a vizážistkou! A snad brzy na viděnou!

Věra Novotná
profile-pic

V přátelském prostředí a s kamarádským přístupem proběhlo focení na vysoké úrovni. Michal trefně využil ty správné mžiky k nafocení našich kouzelných dětí i celé rodiny. Nepochybuji v dobrý výsledek a už se těšíme na finální fotky.

Lukáš Vaďura
profile-pic

Lenka

Na focení jsme byli s manželem a před příchodem jsme pociťovali nervozitu a obavu, jak to bude probíhat. Nejdříve však proběhl uvolněný rozhovor mezi námi a fotografem, tak jsme získali pocit, že o nic strašného nejde a hodně jsme se nasmáli. Do ateliéru jsme šli už s radostí a očekáváním. A taky, že jo. Velmi oceňuji přístup fotografa. Při foceni získáte alespoň na čas pocit určité výjimečnosti, že na Vás záleží a že jste prostě skvělí. Za tento pocit moc děkuji a z fotek to také vyplývá - vypadáme opravdu krásně! DĚKUJI ?. Děkuji také za neocenitelný přístup Janičky, která svým působením poskytuje skvělou podporu a servis, ale tak nějak jinak. S láskou.

Lenka Konečná
profile-pic

Na Vánoce jsme naší desetileté Elišce darovali poukaz na zážitkové focení u Michala. Přestože to byl první poukaz v jejím životě, byla z něho velmi nadšená a samotného focení se nemohla dočkat. Dnešek byl pro ni opravdu velmi silný zážitek. Začal profesionálním nalíčením od Janky, které bylo jemné, decentní a přiměřené jejímu věku. Dle Eliščiných slov bylo focení s Michalem ´úžasné, parádní a prostě skvělé´.... Moc se těšíme na finální fotky a vřele tento zážitek doporučujeme i všem ostatním...

Pavla
profile-pic

Ahoj Jani a Michale, přejeme Vám oběma úspěšný a pohodový nový rok a všechny Vaše zákazníky spokojené tak, jak jsme byly i my se Sofinkou. Ovšem ta naše radost a spokojenost byť obrovská, nebyla nic proti překvapení, dojetí a radosti našeho táty a také všech ostatních obdarovaných příbuzných. Byl to pro nás všechny nezapomenutelný zážitek.

Chci Vám co nejvíc poděkovat za jedinečný, nezapomenutelný, skvělý, perfektní, profesionální přístup a pro nás nezapomenutelný zážitek.

Neznám slova, kterými bych to vše mohla zcela vystihnout a ocenit. Pokoušela jsem se o to při našem posledním setkání, ale mám pocit, že to bylo málo. Mám štěstí, že jsem objevila někoho, kdo umí zachytit prchavé okamžiky života tak, jak je ani sama neumím postřehnout.

Děkujeme, byli jste velmi příjemní, milí, srdeční, přátelští, bezprostřední a usměvaví a to se dnes opravdu moc nevidí. Je s Vámi moc dobře a moc rychle to ubíhá, ani se nám od Vás nechtělo odcházet. Sofinka o tom často mluví a těší se na příští focení. Všem se pochlubila a na svoje fotky je dětsky “ pyšná“. A já se samozřejmě taky ráda pochlubím. Při každém pohledu na plátna mám hrozně fajn pocit, že je tam vše co chci vidět.

Ještě jednou děkujeme a mějte se moc fajn. Zůstaňte stejní a rozdávejte dál všem pocit jedinečnosti a štěstí. Umíte to dokonale :-).
MOC DĚKUJEME a PŘEJEME VŠE DOBRÉ. Určitě to zase zopakujeme. Mějte se hezky.

Monika & Sofi
profile-pic

Jana

Děkuji za všechny úžasné fotografie a obrazy, které od vás mám, za skvělý přístup a všechen servis, který mi vždy dopřejete ? cítím se u vás jako doma. Moc si toho vážím ❤️ děkuji mnohokrát Míšo a Jani ??

Jana
profile-pic

Na profesionálním focení jsem byla poprvé a snad ne naposled ?. Jana mě krásně nalíčila a focení s Michalem bylo naprosto skvělé?, velmi uvolněná atmosféra, nevěřila jsem, že jsem tam strávila čtyři hodiny, uteklo to jako voda a klidně bych vydržela i déle?. Michala i Janičku vřele doporučuji, jsou to moc milí lidé a výsledné fotky stály za to???.

Lucie Světničková
profile-pic

Ahoj, děkuju, ty fotky jsou perfektní, hned jsme se na ně podívali a moc se nám líbí! Jarek byl nadšený… Určitě ještě přiobjednáme na tisk, jen co si vybereme ? Díky moc!

Romana
profile-pic


Děkuju za ten super Shooting a ty krásné fotky, už se těším na příště =)… krásné fotky, geniální – co dodat – kdo umí, ten umí, moc děkujeme.

Beata Melicher
>