Pro lidi, které milujete

Dárkové poukazy z fotostudia Michala Pavláska

“ Bylo to úžasné! Moc jsem si to užila. Jak líčení, tak focení bylo pro mě nezapomenutelným zážitkem. Jen když na ty okamžiky pomyslím, nemůžu se přestat usmívat. Atmosféra je skvělá, odcházím s pocitem radosti! Nikdo neváhejte, otevře Vám to dveře do duše a uvědomíte si, že jste krásní! Pět hvězdiček, ale jenom proto, že šest nejde 

Klára

Dárkový poukaz na zážitkové focení

Dárkový poukaz na zážitkové focení

Dárkový poukaz na zážitkové focení

 • Focení si užijí: kdokoliv pro sebe jako portrétní focení, rodiny, páry, těhulky...
 • Poukaz obsahuje: zábavné focení, 15 dechberoucích fotek a náhledy všech fotek pro další případný výběr.
 • Tip: chcete-li mít například fotoobraz na plátně se svými nejbližšími, věnujte jim tento poukaz a nechte to na nich.

Dárkový poukaz fotobook a kurz pro (ne)modelku

 • Focení fotobooku si užijí: slečny ve věku 12-15 let si zkusí být modelkou na zkoušku a naučí se spoustu nového, slečny nad 15 let si mohou zkusit začátky v modelingu i rozšířit si portfolio, dámy libovolného věku získají fotky, na kterých budou vypadat jako modelky z časopisu.
 • Poukaz obsahuje: speciální foto líčení, styling, kreativní focení se spoustou rad a tipů, 15 fantastických fotek ve formátu 20x30cm, soubory a náhledy na flash disku.
 • Tip: věnujte dceři, vnučce k narozeninám, ke svátku, za maturitu... 
Dárkový poukaz na Fotobook a kurz pro modelku

Dárkový poukaz na Fotobook a kurz pro modelku

Dárkový poukaz glamour

Dárkový poukaz glamour

Dárkový poukaz na focení glamour / akt

 • Focení glamour, akt si užijí: dámy vašeho srdce, přítelkyně, manželky...
 • Poukaz obsahuje: speciální foto líčení, styling, kreativní focení se spoustou rad a tipů, 15 fantastických fotek ve formátu 20x30cm, soubory a náhledy.
 • Tip: věnujte manželce nebo přítelkyni, bude to pro ni fantastické překvapení. A samozřejmě také pro vás.

Dárkový poukaz na partnerský kurz focení

 • Partnerský kurz focení je pro páry, které si touží okořenit svůj vztah a rádi by se naučili něco nového. Sexy zážitek!
 • Poukaz obsahuje líčení, styling, kreativní focení a pro partnera kurz jak fotit. Výsledkem jsou jak profi fotky Michala Pavláska, tak partnerovy.
 • Tip: Tímto dárkem svou milou rozhodně překvapíte. Něco takového ještě nezažila. Bude to báječný zážitek pro oba z vás. 
Dárkový poukaz partnerské focení

Dárkový poukaz partnerské focení

Dárkový poukaz na fotoobraz na plátně

Dárkový poukaz na fotoobraz na plátně

Dárkový poukaz na fotoobraz na plátně

 • Věnujte komukoliv, koho potěší nádherný obraz na fotoplátně z vlastní fotografie.
 • Poukaz obsahuje jakýkoliv počet a rozměry fotoobrazů na plátně. Fotografie nám pošlete třeba přes uschovna.cz.
 • Tip: věnujte svým blízkým po návratu z dovolené - díky obrazům od vás se mohou na svá oblíbená místa vracet každý den.

Dárkový poukaz kouzelný

 • Věnujte komukoliv a potěšte poukazem, který prozáří život.
 • Kouzlo poukazu spočívá v tom, že si sami zvolíte částku, kterou následně obdarovaní využijí ve fotostudiu Michala Pavláska.
 • Tip: Nelamte si hlavu s výběrem dárkového poukazu - jednoduše si zvolte částku a my se do ní s obdarovanými "vlezeme". 
Dárkový poukaz kouzelný

Dárkový poukaz kouzelný

Co říkají lidé

Reference

profile-pic

Lenka

Na focení jsme byli s manželem a před příchodem jsme pociťovali nervozitu a obavu, jak to bude probíhat. Nejdříve však proběhl uvolněný rozhovor mezi námi a fotografem, tak jsme získali pocit, že o nic strašného nejde a hodně jsme se nasmáli. Do ateliéru jsme šli už s radostí a očekáváním. A taky, že jo. Velmi oceňuji přístup fotografa. Při foceni získáte alespoň na čas pocit určité výjimečnosti, že na Vás záleží a že jste prostě skvělí. Za tento pocit moc děkuji a z fotek to také vyplývá - vypadáme opravdu krásně! DĚKUJI ?. Děkuji také za neocenitelný přístup Janičky, která svým působením poskytuje skvělou podporu a servis, ale tak nějak jinak. S láskou.

Lenka Konečná
profile-pic

Michal Pavlásek je úžasný fotograf! Fotek už jsem se nemohla dočkat, všechny jsou nápadité, originální, umělecké…Také úprava fotek je dokonalá. Focení u Michala Pavláska mi umožnilo změnit pohled sama na sebe a pozvedlo mi sebevědomí. Loňské fotky od Michala měly velký úspěch u přátel i rodiny a letošní budou mít určitě ještě větší! Děkuji, Michale:)

Michaela Boriková
profile-pic

Super fotograf, profesionál. Je vidět, že má v oboru spoustu zkušeností. Perfektní přístup, fotit s ním je zábava a zároveň umění. Velkým plusem je i krásný vlastní ateliér a specifický přístup k tvorbě fotek. Nebojí se jít proti proudu a to se mi velice líbí ? Natálie

Jeeeezis ? luxusni fotky!! Dekuju moc, fakt krasa ?

Denisa
profile-pic


Líbil se mi milý a přátelský přístup k mé osobě. Profesionální nalíčení, které bylo i velmi relaxační ? Zaujalo mne krásně a luxusně vybavené studio. Šatna pro modelku, s kterou jsem se setkala poprvé! A profesionální přístup fotografa na 1⭐ Focení pro mne velmi příjemné a těším se na výsledek a další spolupráci s úžasným týmem profesionálů.

Denisa Rybníčková
profile-pic

V přátelském prostředí a s kamarádským přístupem proběhlo focení na vysoké úrovni. Michal trefně využil ty správné mžiky k nafocení našich kouzelných dětí i celé rodiny. Nepochybuji v dobrý výsledek a už se těšíme na finální fotky.

Lukáš Vaďura
profile-pic

Dobrý den, moc děkuji fotky jsou krásné….už v náhledech jsme měli problém vybrat ? Mimochodem všichni moc chválili to líčení ….. což se mi taky líbilo, tak ať víte ? Ještě jednou moc děkuji za vše a budu se těšit na příští focení. Mějte se hezky a opatrujte se ať na Vás žádný virus neskočí.

Petra
profile-pic

Velmi příjemná atmosféra a skvělý přístup fotografa. Profesionalita a spokojenost zákazníka na prvním místě, fotky vypadají nádherně. Líčení taky skvělé, Janča umí krásně vychytat co se k vaší pleti hodí a vykouzlí z toho zázrak 😊 Focení mě velmi bavilo, určitě sem zavítám znova!!💖

Natálie
profile-pic

Zážitkové focení u Michala jsem dceři pořídila k 15. narozeninám, nikoliv jako překvapení, ale po společné debatě, že by to ráda někdy zkusila. Vsadila jsem na internet a pátrala po fotografovi, který má zkušenosti s citlivou duší dospívající slečny. Zcela náhodně jsem natrefila na stránky Michala, a co mě na nich nejvíce zaujalo byly právě ty velmi pozitivní recenze slečen a jejich maminek. Pročítala jsem všechny rady i návody a několikrát se na stránky vrátila. Osobní návštěva a zkušenost je zkrátka nepřenositelná. Od první chvíle našeho setkání jsem věděla, že jsme v dobrých rukou. Jana i Michal nás vřele přivítali, dcera si focení skvěle užila a první náhledy, které jsme viděly... jsou zkrátka fantastické. Michal je kouzelník :-) děkujeme ještě jednou za všechno! Tohle zážitkové focení u Michala a Jany určitě velice ráda doporučím každé váhavé mamince ;-)

Andrea
profile-pic

Díky moc za fotky! Jsou super, jsou “opravdové” úplně dle mých představ! Až se vrátíme z dovolené, tak si v klidu vyberu další. Děkuji moc! Mějte se fajn!

Xenie
>