Pro lidi, které milujete

Dárkové poukazy z fotostudia Michala Pavláska

“ Bylo to úžasné! Moc jsem si to užila. Jak líčení, tak focení bylo pro mě nezapomenutelným zážitkem. Jen když na ty okamžiky pomyslím, nemůžu se přestat usmívat. Atmosféra je skvělá, odcházím s pocitem radosti! Nikdo neváhejte, otevře Vám to dveře do duše a uvědomíte si, že jste krásní! Pět hvězdiček, ale jenom proto, že šest nejde 

Klára

Dárkový poukaz na zážitkové focení

Dárkový poukaz na zážitkové focení

Dárkový poukaz na zážitkové focení

 • Focení si užijí: kdokoliv pro sebe jako portrétní focení, rodiny, páry, těhulky...
 • Poukaz obsahuje: zábavné focení, 15 dechberoucích fotek a náhledy všech fotek pro další případný výběr.
 • Tip: chcete-li mít například fotoobraz na plátně se svými nejbližšími, věnujte jim tento poukaz a nechte to na nich.

Dárkový poukaz fotobook a kurz pro (ne)modelku

 • Focení fotobooku si užijí: slečny ve věku 12-15 let si zkusí být modelkou na zkoušku a naučí se spoustu nového, slečny nad 15 let si mohou zkusit začátky v modelingu i rozšířit si portfolio, dámy libovolného věku získají fotky, na kterých budou vypadat jako modelky z časopisu.
 • Poukaz obsahuje: speciální foto líčení, styling, kreativní focení se spoustou rad a tipů, 15 fantastických fotek ve formátu 20x30cm, soubory a náhledy na flash disku.
 • Tip: věnujte dceři, vnučce k narozeninám, ke svátku, za maturitu... 
Dárkový poukaz na Fotobook a kurz pro modelku

Dárkový poukaz na Fotobook a kurz pro modelku

Dárkový poukaz glamour

Dárkový poukaz glamour

Dárkový poukaz na focení glamour / akt

 • Focení glamour, akt si užijí: dámy vašeho srdce, přítelkyně, manželky...
 • Poukaz obsahuje: speciální foto líčení, styling, kreativní focení se spoustou rad a tipů, 15 fantastických fotek ve formátu 20x30cm, soubory a náhledy.
 • Tip: věnujte manželce nebo přítelkyni, bude to pro ni fantastické překvapení. A samozřejmě také pro vás.

Dárkový poukaz na partnerský kurz focení

 • Partnerský kurz focení je pro páry, které si touží okořenit svůj vztah a rádi by se naučili něco nového. Sexy zážitek!
 • Poukaz obsahuje líčení, styling, kreativní focení a pro partnera kurz jak fotit. Výsledkem jsou jak profi fotky Michala Pavláska, tak partnerovy.
 • Tip: Tímto dárkem svou milou rozhodně překvapíte. Něco takového ještě nezažila. Bude to báječný zážitek pro oba z vás. 
Dárkový poukaz partnerské focení

Dárkový poukaz partnerské focení

Dárkový poukaz na fotoobraz na plátně

Dárkový poukaz na fotoobraz na plátně

Dárkový poukaz na fotoobraz na plátně

 • Věnujte komukoliv, koho potěší nádherný obraz na fotoplátně z vlastní fotografie.
 • Poukaz obsahuje jakýkoliv počet a rozměry fotoobrazů na plátně. Fotografie nám pošlete třeba přes uschovna.cz.
 • Tip: věnujte svým blízkým po návratu z dovolené - díky obrazům od vás se mohou na svá oblíbená místa vracet každý den.

Dárkový poukaz kouzelný

 • Věnujte komukoliv a potěšte poukazem, který prozáří život.
 • Kouzlo poukazu spočívá v tom, že si sami zvolíte částku, kterou následně obdarovaní využijí ve fotostudiu Michala Pavláska.
 • Tip: Nelamte si hlavu s výběrem dárkového poukazu - jednoduše si zvolte částku a my se do ní s obdarovanými "vlezeme". 
Dárkový poukaz kouzelný

Dárkový poukaz kouzelný

Co říkají lidé

Reference

profile-pic

Stejně jako každá malá holka touží být princeznou, tak každá velká holka alespoň tajně sní o kariéře modelky, o vyhrané korunce pro miss, o záři reflektorů… Dát dceři k šestnáctinám dárek „Focení fotobooku u Michala“ byla jednoznačně trefa do černého. Vždyť sny se přece nemají jen snít!
Celá rodina jsme si užili krásný prázdninový den, Barunka má díky Michalovi a Janě nádherné fotky (které sklízí úspěch na všech frontách) a úžasný zážitek z focení. Oba jsou nejen velice profesionální, ale také mimořádně milí a příjemní lidé. Pokud máte doma „velkou holku“ a chcete jí udělat radost, s tímhle dárkem nemůžete šlápnout vedle.

Nedávno jsem byla na svém prvním focení, které jsem dostala jako dárek od mamky. Moc jsem nevěděla, co od toho čekat a trochu jsem se i bála. Ale zbytečně. Všechno bylo pohodové a příjemné. Přijela jsem s kufrem plným oblečení, bot, doplňků… Prostě všechno, co nás doma napadlo. S Michalem jsme pak společně nakombinovali pár různých outfitů. Jana mě ještě před tím nalíčila a šlo se fotit. Protože jsem o focení vlastně nic nevěděla, Michal mi ukázal nějaké rady a triky, jak vypadat dobře před objektivem. Fotili jsme opravdu dlouho, ale velice to uteklo. Moc jsem si to užila a odešla s krásným zážitkem.

Barbora a její maminka Veronika
profile-pic

Moc děkujeme ? z dětí jsme unešení, moc jim to sluší.

Martina, Radek, Esterka & Patriček
profile-pic

Míšo, já moc děkuji. Vy jste oba dva úžasní!! Moc si vážím toho, jak jste se ke mně krásně chovali a starali se o mě! Udělalo mi to obrovskou radost a ty dojmy, ještě teď si to všechno zpětně přehrávám a pocit blaha na duši i na srdíčku ve mě stále přebývá ? Na fotečky se moc těšíme a určitě napíšu až je budeme mít a předpokládám, že si necháme vyvolat ještě další!! ? Kudy půjdu, tam Vás budu doporučovat. Myslím se, že v dnešní době najít profi fotografa s takovým přístupem je opravdu vzácnost. ? Mějte se krásně a doufám, že jsme se neviděli dnes naposledy.

Michala
profile-pic

Řekla bych, že po 100 letech.. ale né, tak po 200 a o to víc to stálo za to!! Děkuji za vše, jsi skvělý! Focení jako zážitek, naprosto výstižné.

Amálie
profile-pic

Míša je jednoznačně kvalitní fotograf a focení s ním je prostě super… Sám si navrhuje pózy jako trénink takže holka ani skoro nepozná že už se tvoří ty skvělé fotky… Umělec s velkým U! Opravdu prvotřídní práce a příjemná atmosféra už se moc těším na další focení s ním… neopouštěj to, jsi jeden z nejlepších fotografů! Díky

Denisa Zdráhalová
profile-pic

Ahojky Jani, moc děkuji za zprávu. 🤩 Adélka byla z focení samozřejmě nadšená a plná pozitivní energie a sebevědomí a to je moooc dobře. Moc za to Tobě i Michalovi děkuji 🤗. Moc se na fotečky těšíme. Byl to dobrý nápad to focení. A taky děkuji za moc příjemné popovídání a atmosféru.

Renata, maminka
profile-pic

Focení bylo suprové, Veselé a plné smíchu. Už se moc těšíme na fotečky.

Veronika & Radek
profile-pic

Focení se mi moc líbilo. Cítila jsem se moc fajn, uvolněná... Profesionální přístup 😎. Dozvěděla jsem se spoustu nových věcí... Doporučuji Všem... Určitě přijedu ráda na další focení 🤗

Silvie Šimčíková
profile-pic


Míšo, děkuju Ti strašně moc za fotečky a za všechno,co pro mě děláš!!! Už se těším na další naše focení, je to vždycky naprosto úžasné!!! Mám tě moc ráda.

Tereza Šauerová
>