Dárkové poukazy nejen na focení

Darujte svým blízkým nezapomenutelný zážitek a krásné fotografie díky dárkovému poukazu na focení. Udělejte jim radost originálním dárkem, který si budou pamatovat celý život.

Dárek pro dceru, vnučku k narozeninám, ke svátku, za maturitu...

Darujte své dceři nebo vnučce nezapomenutelný zážitek a splňte jí sen být alespoň na jeden den modelkou díky dárkovému poukazu na Fotobook a kurz pro (ne)modelku. Vaše slečna se promění v okouzlující modelku, zažije profesionální líčení, styling, pózování a získá vlastní fotobook s nádhernými fotkami. Tento jedinečný dárek v ní probudí sebevědomí, nové sny a možná i nastartuje kariéru v modelingu.

5000 Kč

Fotobook a kurz pro (ne)modelku

Dárek pro přítelkyni, partnerku, manželku...

Udělejte radost své partnerce originálním dárkem - poukazem na focení glamour a akt. Dopřejte jí pocítit se sexy a sebevědomá před objektivem profesionálního fotografa. Získá nádherné snímky pro sebe i pro vás a zážitek, na který nikdy nezapomene.

5000 Kč

Focení glamour, možná i akt

Dárek pro všechny milované...

Darujte svým blízkým kouzelné chvíle plné smíchu a radosti při zážitkovém focení. Získají nejen krásné fotografie, ale hlavně vzpomínky na společně strávené okamžiky, které si budou navždy pamatovat.

2500 Kč

Zážitkové focení

Fotoplátna z vašich top fotografií

Fotoplátna jsou skvělým způsobem, jak oživit interiér originální dekorací s vašimi oblíbenými fotografiemi. Kvalitní tisk a napnutí plátna na dřevěný rám zajistí, že fotografie vynikne v plné kráse.

od 650 Kč

Fotoplátna

Nezapomenutelné příběhy našich zákazníků

Co bylo jiné nevím, protože jsem fotila poprvé, ale rozhodně vím, ze jsem si lepší místo pro nafocení fotobooku vybrat nemohla...

Focení bylo skvělé od začátku do konce! Přineslo mi mnoho. Sebevědomí určitě! Spoustu zkušeností, rad i tipů. Určitě bych doporučila všem, co přemýšlí o focení... Ty pocity ani nejde snad popsat slovy, člověk to musí zažít. 😍Díky za skvělý den a zážitek! ❤️ Ilona

>