Na Tomáše se z mobilu usmívá krásná svůdná žena. Občas se některý muž odváží a požádá jestli se na fotku může podívat. Tomáš rád dovolí a nedočkavě vyčkává na otázku. Kdo je to? S pocitem pyšného muže odpoví: „To je moje žena.“

Hanka ani netušila kam až povede její nápad věnovat manželovi své glamour fotky k narozeninám. Takové rozhodnutí ve spoustě zákaznic dříme nějakou tu dobu. Je potřeba si dodat odvahu a pak konat. Pro Hanku to bylo první focení v životě. Měla strach jak to dopadne, byla nervózní. Při líčení jsme si povídaly a pomalu se u nás začala cítit jako doma. I nervozita byla menší. Focení si užila a výsledné fotografie jsou super.

A kam až Hančin nápad vedl? Manžela mile překvapila. Dárek pro manžela je dárkem i pro ni. Sama zažila, že je focení zábava. Tomáš je muž činu a daroval Hance poukaz na další focení…

Jak sebe i svého muže překvapit? Hančin příběh je inspirací pro vás. Hecněte se jako Hanka a vydejte se k nám pro vaše úžasné a smyslné fotky.

O

Michal Pavlásek

Po úspěšném zakončení­ vysokoškolských studií­ jsem pověsil kariéru leteckého inženýra na hřebí­k a začal se věnovat tomu, k čemu mě to vždycky táhlo, tedy vizuální tvorbě­, fotografování­ a online marketingu. Miluju focení­ modelek, rodin a svateb, fascinuje mne produktová fotografie. Učím­ začí­nající­ i pokročilé fotografy focení­, retušování­ ve Photoshopu.

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>