Focení glamour a akt

Smyslné, něžné, romantické... Přesně takové budou Tvoje glamour fotografie od Michala Pavláska.

Připrav něžný a smyslný dárek pro svého milého. Nech si udělat sexy obraz na plátně, jaký by žádný malíř nenamaloval. Užij si žhavé focení ve fotostudiu Michala Pavláska.

Nejdříve spolu vymyslíme glamour styling

S citem pro výsledné fotografie Ti poradíme, jaké oblečení, doplňky se k Tobě budou nejlépe hodit. I s málem vykouzlíme úžasné kombinace, ve kterých se budeš cítit skvěle.

Také máš blok kvůli těmto mýtům okolo focení glamour a aktů?

Mýtus číslo 1: Budu se stydět.
Garantuji Ti, že nebudeš. Za více než 22 let jsem zkušený mazák, který namísto “očumování” kreativně tvoří. Zjistíš, že po prvních pěti snímcích je nervozita ta tam a Ty se budeš cítit jako královna.

Mýtus číslo 2: Jdu na focení k ženě, ta mi lépe rozumí.
Dámy fotografky prominou, ale dámy do fotek v drtivé většině neumí dát ten šmrnc sex appealu, přitažlivosti a vášně, který má muž jednoduše zakódován od přírody. Dámy - fotografky si zase umí většinou lépe poradit s mužskými modely, ví, co je na nich sexy a umí to do fotek dostat.

Mýtus číslo 3: Nejsem fotogenická.
Toto asi slýchám nejčastěji. Ze své mnohaleté praxe Vám mohu sdělit, že jsem se s nefotogenickou dívkou či ženou ještě nesetkal. Ono je to všechno v hlavě. Dojdi se přesvědčit.

Mýtus číslo 4: Je to blbé.
Není to blbé. Která z Vás netouží po tom, vypadat sexy a přitažlivě? Jen si to přiznej.

Veronika Holubová

Ahoj Michale, děkuju, fotky jsou nádherné!!! Jsem naprosto spokojená se spoluprácí s tebou. O prázdninách jsem nasbírala pár zkušeností i u jiných fotografů a ti co se považují za profesionály, ze mě akorát vymámili pár stovek a výsledek nebyl moc chvalitebný. Jsem studentka a peněz moc nemám, přesto jsem vděčná lidem, kteří se mnou chtějí něco fotit proto, že to chtějí zkusit a jejich práce je jim zároveň koníčkem. Myslím si, že jsi skutečný profesionál a kvalitou fotek, skvělým ateliérem a hlavně přístupem sis mě získal :-). Před velkou investicí do fotek (svatební, rodinné...) budu vědět za kým zajít :-).

Veronika Holubová       Přečíst další reference        Objednat focení
jana@michalpavlasek.cz
777 578 580
Jana Maturová
organizace focení, vizáž, postprodukce, rámování

Telefon

E-mail

Váš dotaz nebo přání

Fotobook a fotomodelingový kurz
21.9
let zkušeností
s profesionálním focením
2 244
registrovaných uživatelů
na michalpavlasek.cz
3 717
zrealizovaných focení
pro naše zákazníky
15 160
nafocených fotografií
za posledního půl roku