Ověřený způsob, jak udělat dceři velikánskou radost

Máte doma mladou dceru, kterou láká modelingové focení a touží něco takového alespoň jednou v životě zažít? Inspirujte se příběhem rodiny z Českých Budějovic. Jejich dvě dcery dostaly focení fotobooku jako dárek od babičky...

Jak udělat dceři velikánskou radost: Fotobook u Michala Pavláska

Co darovat dvěma mladým holkám?

Přesně tuto otázku si položila babička Adély a Dominiky. Holky všechno mají, další ponožky nebo triko by jim moc velkou radost neudělalo. Chtělo by to nějaký zážitek. Babička tedy sedla k vyhledávači a hledala, až našla fotobook pro (ne)modelku. Protože to bylo přesně to, co hledala, neváhala ani chvilku a toto úžasné focení pro obě vnučky koupila.

Hurá na focení spojené s krásným rodinným výletem!

Holky mají opravdu skvělé rodiče! Ti domluvili termíny focení (dva dny po sobě) a současně si naplánovali rodinnou dovolenou na Moravě. První den si focení užila mladší Adéla, druhý starší Dominika. Do Uherského Hradiště dojeli ve středu a zpátky domů se vraceli v neděli. Tři celé dny plné parádních zážitků, které děvčatům ani rodičům již nikdo nikdy z hlavy nevymaže.

Den 1. Focení Adély

Jako vždycky před focením fotobooku, vyfotím slečnu bez jakéhokoliv stylingu, líčení a úprav. Je úžasné, když na závěr focení na foťáku přeblikneme na tyto úvodní fotky. Ta změna bývá opravdu neuvěřitelná.

Adélce jsem pomohl vybrat několik stylů, kterým jsem při focení přizpůsobil aranžmá scény a nasvícení.

Aby byla rozmanitost jednotlivých stylů ještě bohatější, rodiče Adélce dovezli na několik posledních snímků plavky. K těm se náramně hodily růžové sluneční brýle půjčené od sestry. Podívejte se do galerie, jsou to ty tři poslední fotky.

Adéla před focením fotobooku

Den 2. Focení Dominiky

Stejně jako Adélu i Dominiku jsem vyfotil bez jakéhokoliv stylingu, líčení a úprav. I tady byla změna velká. Hodně udělá líčení a také to, že při focení získávají ode mne spoustu rad k pózování a výrazu.

S Dominikou jsme vybrali také několik stylů. Pro začátek modrobílou kombinaci, pak oblečení ve stylu fitness, tatínkovu velikánskou košili a na závěr plavky, doplněné stejnými brýlemi jako již znáte od Adély.

Dominika si focení opravdu užila, moc jí zvedlo sebevědomí.

Dominika před focením fotobooku

Věnujte hodnotný zážitek

Fotobook pro (ne)modelku

Dopřejte mladé slečně prožít si svůj den jako ze sna! Líčení, styling, focení a spousta rad k focení i modelingu.

Témata článku:

>