Toužíš po svých krásných sexy glamour fotkách a máš obavy, jestli to zvládneš?

Ano, s námi to dokážeš. Jak se na focení připravit, překonat vlastní strachy, získat sebevědomí? Jaké líčení a styling ti pomůže k nádherným fotkám? Jak si focení užít? To vše zažiješ při focení glamour a akt ve fotostudiu Michala Pavláska.

A co na focení glamour říkají ty před tebou?

Kristýna / Fotostudio Michala Pavláska
Kristýna

Jakože wau! Jen a jen samá chvála na Michala ode mne bude, jelikož focení bylo úžasné! Den před focením jsem měla trošku obavy a strach ale díky rozhovoru, který jsme pár minut před focením vedli jsem se více uvolnila a cítila se dobře,… jako bych Michala znala několik let 😀. V průběhu focení, kdy mi Michal ukazoval nafocené fotky, jsem si i říkala, že to nemůžu být já… A teď, když se dívám na výsledné fotky musím říct že je to něco úžasného, co tento fotograf dokázal. Užila jsem si to na 110%. Mám moc slov, že se nevejdou ani do sto slok! A abych nezapomněla, děkuji Janě za skvělé líčení! Takže ještě jednou díku dík a těším se na příští focení 😍

Tereza / Fotostudio Michala Pavláska
Tereza

Milí Jani a Míšo, ještě jednou vám moc děkuji, bylo to naprosto ohromné! Nebývám nervózní, ale tentokrát se mě tyto pocity před focením zmocnily. Ovšem jen do chvíle vašeho vřelého přijetí a po prvních několika málo minutách jsem se ve vaší přítomnosti cítila jako doma. Jsem moc ráda, že jsem vás „našla“ a i když to k vám mám trošku z ruky (pozn.studia: 407km), nelituji ani jednoho kilometru cesty za vámi. Krásné prostředí, profesionální přístup a vše ještě podtrženo naprosto uvolněnou přátelskou atmosféru. Jste skvělí! ❤ Děkuji!!

Eva / Fotostudio Michala Pavláska
Eva

Zaujalo mě, jaká je u Vás hrozně příjemná atmosféra, člověk se od prvního okamžiku cítí skvěle a všechen ostych opadne. Dáváte s Michalem takový pocit důvěry a harmonie, že to musí působit příjemně úplně na všechny. Bylo mi u Vás opravdu moc dobře. Také mě zaujalo jak to máte doma krásné a voňavé 🙂 Zujala mě nádherná šatna v ateliéru. Moc se mi líbilo, jak se Michal při focení snažil mi zakrýt všechny faldíky, abych byla spokojená 😇 S tím jsem nepočítala, že kolem mě bude tolik běhat a bylo to moc moc fajn!!!! Taky jak klidně mluvil a jednal člověk vůbec neměl strach, že bude vypadat hloupě.
Líbil se mi den u Vás od začátku až do konce na 100%.
Jani a Michale, moc Vám děkuji a už teď se těším na další návštěvu u Vás! Budu Vás vřele doporučovat všem kolem.

Petra / Fotostudio Michala Pavláska
Petra a Marek

Díky za focení, už teď víme, že to nebylo naposledy. Dnes přišla poštovní zásilka s krásným obsahem. Petra je nadšená, pořád se hrabe v těch fotkách 😍. Já jsme taky maximálně spokojený. Aspoň vidím, že se mi dárek povedl 😎 Ještě jednou mockrát děkujeme, všude budeme šířit spokojenost a doporučení Michala …

Máš obavy, že neumíš pózovat a tvářit se na fotkách?

Díváš se na fotky v naší galerii a říkáš si že to jsou ale modelky a ty nejsi tak hezká jako ony. Naše zákaznice jsou dívky a ženy, které běžně potkáváš na ulici. Jak je možné, že jsou na fotkách tak krásné? Michal umí najít jejich přirozenou krásu, poradit “co s rukama a nohama” a vytvořit pohodu při focení. Po prvních pěti záběrech z tebe spadne nervozita, uvolníš se a focení tě bude bavit. Tuším, že tomu nevěříš, ale je to opravdu tak.

Odkládáš focení, až budeš lépe připravená?

Dělá to většina z nás, že odkládáme situace, ze kterých máme strach. Často v ateliéru slyšíme: „už si dodávám odvahu x let, že se na focení objednám“. A když odchází z focení, celé září a litují, že nepřišly dřív. Pokud na focení myslíš a chceš mít úžasné fotky, tak je to ten správný okamžik, kdy do toho jít. Věř si!

Monika / Fotostudio Michala Pavláska
Fotostudio Michala Pavláska

Jak focení glamour a akt probíhá?

Nejprve to všechno probereme, dámy před tebou tomu většinou říkají uvolňující terapie 🙂 Pak tě Jana nalíčí. Prozáří tvůj obličej tak, že v zrcadle uvidíš modelku a sexy bytost. Potom společně s Michalem rafinovaně zkompletujete oblečení a doplňky. Inspiruj se skvělými nápady profesionála, který ví, co ti nejvíc sluší. Konečně focení! Neboj, nebudeš se stydět, naopak si užiješ všechny nápady a kouzla glamour focení.

Fotostudio Michala Pavláska

Co po glamour focení dostanu?

10 profesionálně upravených a vyretušovaných velkých fotografií formátu 20x30cm. DVD s těmito fotografiemi v plném rozlišení (tedy vhodné i pro tisk obrovských obrazů), rozlišení na internet a náhledy všech nafocených fotografií. DVDčko bude malé umělecké dílo s originálním potiskem jen pro tebe.

Fotostudio Michala Pavláska
Fotostudio Michala Pavláska

Neváhej a nech si nafotit svoje životní fotografie, nad kterými žasneš ty i všichni ostatní. Až budou fotky hotové, nápadne tě spousta způsobů, co s nimi. Sexy dárek pro přítele, manžela. Obraz na plátně. Prezentace pro tvoji kariéru. Nebo pro ten nádherný pocit, vidět sebe samu jakou modelku, bohyni a rebelku zároveň.

Ano, chci zažít skvělé
focení glamour a akt u Michala Pavláska