Focení glamour ti zvedne sebevědomí a získáš nádherné sexy fotky,o kterých sníš

Chceš si zvýšit sebevědomí? Chceš zažít chvíle, kdy se všechno točí jen kolem tebe? Chceš rady, jak vypadat skvěle? Chceš fantastické fotky?

PROČ PŘIJÍT NA GLAMOUR FOCENÍ?

Objevíš svoje nádherné já

Sníš...

Listuješ luxusními časopisy pro pány a obdivuješ ty nádherné a přitažlivé dámy? Říkáš si, že to jsou přeci modelky, že ty jsi úplně normální ženská. A tak o takových svých fotkách dál jen sníš…

Zažiješ...

Fantazie! Jsi jen krůček od realizace tvého snu. Před objektivem profesionála Michala Pavláska si focení opravdu užiješ. Budeš středem vesmíru a po focení ti bude líto, že už budeš muset odejít.

Získáš...

Získáš nejen nádherné vysněné fotky, ale také sebevědomí a důvěru v sebe samu. Zjistíš, že jsi bez ohledu na věk stále přitažlivá slečna nebo dáma. Užívej si a bav se tím, po čem toužíš.

FOCENÍ GLAMOUR A AKT

Čekají na tebe skvělé zážitky

Glamour vizáž

Nádherná profi vizáž

Skvělý pocit při pohledu do zrcadla! Úžasná profi fotovizáž s „tajnými“ tipy pro Tebe.

Glamour styling

Nápaditý styling

Úžasná inspirace. Magické kombinace oblečení, doplňků a barev.

Glamour focení

Kreativní focení

Jiný vesmír: báječné focení s profíkem, které Ti zvedne sebevědomí.

Glamour fotky

Fantastické fotky

Tajemná a svůdná glamour retuš podpoří tvou krásu.

PARÁDA

Toto všechno získáš:

Líčení, které tě pohladí. Milujeme ty okamžiky, kdy se poprvé po líčení uvidíš v zrcadle. To nadšení tě skvěle motivuje a naladí na focení.
Nápaditý styling. Dozvíš se fígle, které ti doposud byly utajeny. Jaké jsou „tvoje“ barvy? Jak z běžných věcí vykouzlit hvězdný outfit?
Focení z říše snů. Jak se postavit? Co s rukama? Jaký výraz? Profík ti poradí! Drobné pohyby, natočení těla a záběry budou skvostné.
Fantastické fotky. Je tady zlatý hřeb večera 🙂 Díváš se na fotky a ještě tak trochu nevěříš, že jsi to opravdu ty. Vychutnej si ten pocit.

JSTE NADŠENÉ

Píšete nám o svých zkušenostech

Milí Jani a Míšo, ještě jednou vám moc děkuji, bylo to naprosto ohromné! Nebývám nervózní, ale tentokrát se mě tyto pocity před focením zmocnily. Ovšem jen do chvíle vašeho vřelého přijetí a po prvních několika málo minutách jsem se ve vaší přítomnosti cítila jako doma. Jsem moc ráda, že jsem vás „našla“ a i když to k vám mám trošku z ruky (pozn.studia: 407km), nelituji ani jednoho kilometru cesty za vámi. Krásné prostředí, profesionální přístup a vše ještě podtrženo naprosto uvolněnou přátelskou atmosféru. Jste skvělí! Děkuji!!

profile-pic
Tereza

Super fotograf, profesionál. Je vidět, že má v oboru spoustu zkušeností. Perfektní přístup, fotit s ním je zábava a zároveň umění. Velkým plusem je i krásný vlastní ateliér a specifický přístup k tvorbě fotek. Nebojí se jít proti proudu a to se mi velice líbí 🤩 Natálie

Jeeeezis 🤩 luxusni fotky!! Dekuju moc, fakt krasa 😍

profile-pic
Denisa

Nějaký ten rok již žiji v Londýně a chtěla jsem dát svému manželovi nějaký originální dárek. Tak proč ne sebe, že?
Veřte mi, že jsem viděla pár „uměleckých fotek“ z několika londýnských studií. Fotky samy o sobě nebyly špatné, docela se mi i líbily, ale všechny si byly velmi podobné. Téměř na všech byly stejné pózy, jen tvář a postava dívek se měnila. Chyběla jim jiskra, půvab – něco, čím by se odlišovaly od zástupu jiných fotek, něco čím by na sebe poutaly pozornost.
Proto jsem oslovila s focením Michala. A výsledek? Celé focení a Michalův přístup byl prostě fantastický. Vznikly neuvěřitelné fotky, ze kterých čiší jedinečnost a kouzlo…
Udělat hezkou fotku není těžké. Ale zachytit ojedinělost, osobnost a krásu každé ženy umí jen pár lidí. A věřte, že Michal je jedním z nich.
Proto Vám milé slečny a dámy přeji, abyste v sobě našly odvahu a nebály se stát na pár hodin žádanou modelkou či zralou krásnou ženou a splnily si tak svůj sen… ať je jakýkoli. Ze srdce děkuji.

profile-pic
Marie Vaňková

Je glamour focení právě pro tebe?

Nejlepší výsledek focení budeš mít tehdy, když si ho budeš opravdu přát a budeš se na něj těšit.

Pro koho glamour focení JE

  • Dívky a ženy ve věku 18 a víc let 
  • Pro ty, které chtějí mít svoje nádherné fotky a překonají obavy a stud (zbytečný)
  • Pro ty, které si chtějí zvednout sebevědomí a být opět milovanou ženou a partnerkou

Pro koho glamour focení NENÍ

  • Pro muže (bohužel)
  • Pro ty, kterým na jejich vzhledu a sebevědomí nezáleží a nepovažují to za důležité
  • Pro ženy, které jsou tak pracovně vytížené, že si nenajdou cca 4 hodiny času pro sebe
Fotograf Michal Pavlásek

 Fotograf Michal Pavlásek

"Nerad o sobě dlouze mluvím. Myslím, že by za mne měly mluvit moje fotky a příběhy těch, kteří u mne byli na focení. V lidech, se kterými fotím, vidím spíš kamarády a partnery, nikoliv zákazníky. Na prvním místě je pro mne vždy to, aby fotky byly pro tebe nejen jedny z nejlepších ve tvém životě, ale také aby focení pro tebe bylo nezapomenutelným zážitkem."

Nejčastěji se ptáte

Jak focení glamour a akt probíhá?

Nejprve to všechno probereme, dámy před tebou tomu většinou říkají uvolňující terapie ? Pak tě Jana nalíčí. Prozáří tvůj obličej tak, že v zrcadle uvidíš modelku a sexy bytost. Potom společně s Michalem rafinovaně zkompletujete oblečení a doplňky. Inspiruj se skvělými nápady profesionála, který ví, co ti nejvíc sluší. Konečně focení! Neboj, nebudeš se stydět, naopak si užiješ všechny nápady a kouzla glamour focení.

Mohu koupit glamour focení jako dárek?

Ano, je to skvělý nápad! Buď navštiv stránku dárkové poukazy nebo zavolej na telefonu 777 578 580 Janě a dohodneme se na předání poukazu.

Co si s sebou na glamour focení vzít?

Před focením ti pošleme odkaz na stránku, podle které pro tebe bude sbalení na focení hračka.

Co po glamour focení dostanu?

10 profesionálně upravených a vyretušovaných velkých fotografií v plném rozlišení. Tyto fotografie dostaneš ve verzi pro internet, takže můžeš okamžitě obohatit svoje Instagramové, facebookové nebo jiné portfolio.

Kde focení probíhá?

V našem rodinném fotostudiu v Uherském Hradišti, V Teničkách 613. Nebo podle dohody kdekoliv jinde.

Jaký věk je na glamour focení ideální?

V podstatě jakýkoliv. Pokud chceš fotit akty, musí ti být v den focení 18 a víc let. Jinak to záleží na tobě. Horní hranice není omezena, nejstarší „modelky“ měly hodně přes 50.

Ano, chci to zažít a mít nádherné glamour fotky!

Čas pádí a už zítra budeš o den starší. Nečekej až budeš štíhlejší, opálenější, vysportovanější… Čas opravdu letí a veškeré čekání je většinou jen záminka k odkladu na neurčito. Využij této skvělé příležitosti a přijď do fotostudia Michala Pavláska pro svůj životní zážitek a smyslné glamour fotky z říše snů!

Koupit online
Koupit jako dárek
Jen objednat
>