Focení glamour a akt

Ponoř se do světa smyslnosti a elegance!

“ Zábavný a vzrušující způsob, jak oslavit svou ženskost a získat nádherné sexy fotky. ”

Toužíte po nádherných fotografiích, ale obáváte se různých překážek a nejistot?

Nejste sama! Glamour a akt je kouzelný svět focení, ve kterém se ženy promění v sebevědomé a okouzlující bytosti.
Před samotným focením si s vámi rádi popovídáme o vašich pocitech, o tom, co vás k nám přivedlo a jaké jsou vaše představy. Zjistíte, že 99% našich zákaznic má naprosto stejné zbytečné obavy jako vy: že už na focení nemají věk, nejsou fotogenické, neumí se tvářit ani pózovat a mají strach z neznámého. Znáte to?
Kéž bych vám mohl ukázat tyto dámy při odchodu z našeho fotostudia - jejich úsměvy, rozzářené oči a radost ze zážitku
S naprostou jistotou vás zvu k nám na focení glamour a akt. Vím, že budete spokojená nejen s úžasnými fotkami, ale také s fantastickým pocitem z focení.
Až budete v rukou držet své neuvěřitelné fotky, pocítíte štěstí a hrdost. Na fotografiích to budete opravdu vy ve své nejlepší formě.

Díky pohodové atmosféře a zábavě při focení totiž dokážeme udělat divy. Budete přirozená a brzy zjistíte, že focení glamour a akt je zážitek, který jste si měla dopřát již dávno. Tak neváhejte a objevte svou skrytou krásu v našem fotostudiu!

Focením glamour získáš...


PROFI FOTO VIZÁŽ

S úžasnou foto vizáží se budeš cítit jako supermodelka.

NÁPADITÝ STYLING

Objevíš magické kombinace oblečení a doplňků.

KREATIVNÍ FOCENÍ

Při focení získáš spousty „tajných“ tipů, jak vypadat ještě lépe.

NÁDHERNÉ FOTKY

Spousta obřích profi vyretušovaných fotografií.

Při focení objevíš svoje krásnější já


Co říkají o focení glamour

Reference

Je úžasné, že za focením k nám jezdíte z celé republiky. A co je ještě úžasnější, že svého rozhodnutí nikdy nelitujete. Naopak, spousta slečen a dam, které k nám jely přes celou republiku, dojely za nějakou dobu znovu a nebo dojely s kamarádkou.

profile-pic

Nemám slov, naprosto skvělý fotograf s neskutečně profesionálním přístupem… Zatím moje nejlepší focení a i ty nejlepší fotky! Uteklo nám to neskutečně rychle ale těším se na další spolupráci,KDYKOLIV ZNOVA! Ani nevíš, jak jsem ráda, že jsem měla tu čest s tebou fotit, děkuji ti moc a všem doporučuji!

Tereza Dokoupilová
profile-pic

Jakože wau! Jen a jen samá chvála na Michala ode mne bude, jelikož focení bylo užasné! Den před focením jsem měla trošku obavy a strach ale díky rozhovoru, který jsme pár minut před focením vedli jsem se více uvolnila a cítila se dobře,… jako bych Michala znala několik let. :D. V průběhu focení, kdy mi Michal ukazoval nafocené fotky, jsem si i říkala, že to nemůžu být já… A teď , když se dívám na výsledné fotky musím říct že je to něco úžasného, co tento fotograf dokázal. Užila jsem si to na 110%,.. Mám moc slov, že se nevejdou ani do sto slok! A abych nezapomněla, děkuji paní Janě za skvělé líčení! Takže ještě jednou díku dík a těším se na příští focení.

Kristýna
profile-pic

Na profesionálním focení jsem byla poprvé a snad ne naposled ?. Jana mě krásně nalíčila a focení s Michalem bylo naprosto skvělé?, velmi uvolněná atmosféra, nevěřila jsem, že jsem tam strávila čtyři hodiny, uteklo to jako voda a klidně bych vydržela i déle?. Michala i Janičku vřele doporučuji, jsou to moc milí lidé a výsledné fotky stály za to???.

Lucie Světničková
profile-pic

Naprostá spokojenost. S Michalem mám velmi dobrou zkušenost hlavně já, i celá rodina a vracíme se jedině sem ? profesionální přístup, dobrá nálada a hlavně úžasné fotky!!!!! 10000000% doporučuji!

Michaela
profile-pic

Kája po prvním nakouknutí na fotky napsala SMS: Ahojky, výběr byl moc těžký. Fotky jsou úžasné a muž byl v ráji ?. Účel focení splněn. Jsme nadšení. Moc, moc děkujeme a přejeme krásný víkend. S pozdravem Kája a Ondra ?

Kája pak ještě poslala i ofiko referenci: Děkuji moc za tu příležitost užít si den a focení s Michalem a Janou. Oba jsou úžasní lidé, u kterých jsem se cítila velmi příjemně a focení mi velmi pomohlo a dodalo sebevědomí. Focení glamour byla pro mě výzva a Michal mi z něj udělal zážitek na celý život. Určitě se zase uvidíme ?

Karolína Drabinová
profile-pic

Dana Pokorná

Bylo to moje první focení a jako spousta dalších jsem se obávala, jak to všechno bude probíhat, že budu nervózní a nebudu vědět, jak se tvářit a co dělat, aby fotka pěkně vypadala Momentů bylo hodně, od počátečních rozpaků až po krásné užívání si ,,pózovaní", které pod vedením skvělého Michala šlo téměř samo? Všemi dvaceti!!!! Opravdu krásný a nezapomenutelný zážitek, rozhodně nad očekávání. V budoucnu rozhodně opět pojedu na toto místo se super energií, i když bydlím ne úplně blízko. Stojí to za to...? A samotné výsledné fotky jsou krásnou památkou jak na samotný zážitek, tak i pro potěšení oka . Moc děkuji, byli jste oba skvělí ?

Dana Pokorná

Ano, chci to zažít a mít nádherné glamour fotky!

Čas pádí a už zítra budeš o den starší. Nečekej až budeš štíhlejší, opálenější, vysportovanější… Čas opravdu letí a veškeré čekání je většinou jen záminka k odkladu na neurčito. Využij této skvělé příležitosti a přijď si do fotostudia Michala Pavláska pro svůj životní zážitek a smyslné glamour fotky z říše snů!

To vše za 4990 Kč

>