Focení glamour a akt

Ponoříte se do světa smyslnosti a elegance!

“ Hravý, vzrušující a kreativní způsob, jak oslavit svou ženskost a získat nádherné sexy fotky. ”

Toužíte po nádherných fotografiích, ale obáváte se různých překážek a nejistot?

Nejste sama! Glamour a akt je kouzelný svět focení, ve kterém se ženy promění v sebevědomé a okouzlující bytosti.
Před samotným focením si s vámi rádi popovídáme o vašich pocitech, o tom, co vás k nám přivedlo a jaké jsou vaše představy. Zjistíte, že 99% našich zákaznic má naprosto stejné zbytečné obavy jako vy: že už na focení nemají věk, nejsou fotogenické, neumí se tvářit ani pózovat a mají strach z neznámého. Znáte to?
Kéž bych vám mohl ukázat tyto dámy při odchodu z našeho fotostudia - jejich úsměvy, rozzářené oči a radost ze zážitku
S naprostou jistotou vás zvu k nám na focení glamour a akt. Vím, že budete spokojená nejen s úžasnými fotkami, ale také s fantastickým pocitem z focení.
Až budete v rukou držet své neuvěřitelné fotky, pocítíte štěstí a hrdost. Na fotografiích to budete opravdu vy ve své nejlepší formě.

Díky pohodové atmosféře a zábavě při focení totiž dokážeme udělat divy. Budete přirozená a brzy zjistíte, že focení glamour a akt je zážitek, který jste si měla dopřát již dávno. Tak neváhejte a objevte svou skrytou krásu v našem fotostudiu!

Focením glamour získáte...


PROFI FOTO VIZÁŽ

S úžasnou foto vizáží se budete cítit sama sebou.

NÁPADITÝ STYLING

Dostanete rady na magické kombinace oblečení a doplňků.

KREATIVNÍ FOCENÍ

Při focení získáte spousty „tajných“ tipů, jak vypadat ještě lépe.

NÁDHERNÉ FOTKY

Důkaz vaší krásy. Kdo je uvidí, bude vás obdivovat.

Díky focení si užijete sama sebe a podpoříte svou ženskou energii

Co říkají o focení glamour

Reference

Je úžasné, že za focením k nám jezdíte z celé republiky. A co je ještě úžasnější, že svého rozhodnutí nikdy nelitujete. Naopak, spousta slečen a dam, které k nám jely přes celou republiku, dojely za nějakou dobu znovu a nebo dojely s kamarádkou.

profile-pic

Bezkonkurenční focení, nejlepší co v UH může být, především focení a také přístup. Můžu jedině doporučit.

Denisa
profile-pic

Focení fotek GLAMOUR pro mě bylo příjemným překvapením. V podstatě jsem po tom toužila už od dívčího věku, jako mnoho žen. Nikdy jsem však nenašla odvahu překonat svůj strach a stud. Až jednou přišel ten nápad - vyfotit se, když se blížily manželovy narozeniny. Skvělá příležitost věnovat mu dárek: sebe sama a zároveň si splnit své přání. Svého rozhodnutí nelituji. Při focení s Míšou odpadly veškeré zábrany a napětí. Pod vedením fotografa jsem na dvě hodiny zapomněla na své nedostatky a malé sebevědomí. Konečně jsem se cítila sexy a díky focení jsem se začala i jinak vnímat. Cítím se být krásnou ženou a za to moc děkuji!

Lenka
profile-pic

Super fotograf, profesionál. Je vidět, že má v oboru spoustu zkušeností. Perfektní přístup, fotit s ním je zábava a zároveň umění. Velkým plusem je i krásný vlastní ateliér a specifický přístup k tvorbě fotek. Nebojí se jít proti proudu a to se mi velice líbí ? Natálie

Jeeeezis ? luxusni fotky!! Dekuju moc, fakt krasa ?

Denisa
profile-pic

Mé pocity z včerejšího glamour focení? Odjakživa jsem vůči sobě hodně kritická, jak vypadám na fotografiích... s fotografem Míšou jsem zahodila jakýkoliv stud a odevzdala jsem se plně do jeho profesionálních rukou a musím dodat, že když mi ukazoval fotografie z fotoaparátu přímo na place, byla jsem nadšená! A co teprve, až budou na papíře! Ke konci focení se zapojil i můj partner... no a výsledek bude pěkně žhavý. Milé slečny, dámy, ženy nebojte se, nestyďte se a běžte si splnit, tenhle nevšední luxusní zážitek!
Velké díky Míšo. A nesmím ani opomenout milou Janičku, krásně mne nalíčila a naladila... děkuji Jani. Jste úžasní. Verča + Peťa

Verča
profile-pic

Nějaký ten rok již žiji v Londýně a chtěla jsem dát svému manželovi nějaký originální dárek. Tak proč ne sebe, že?
Veřte mi, že jsem viděla pár „uměleckých fotek“ z několika londýnských studií. Fotky samy o sobě nebyly špatné, docela se mi i líbily, ale všechny si byly velmi podobné. Téměř na všech byly stejné pózy, jen tvář a postava dívek se měnila. Chyběla jim jiskra, půvab – něco, čím by se odlišovaly od zástupu jiných fotek, něco čím by na sebe poutaly pozornost.
Proto jsem oslovila s focením Michala. A výsledek? Celé focení a Michalův přístup byl prostě fantastický. Vznikly neuvěřitelné fotky, ze kterých čiší jedinečnost a kouzlo…
Udělat hezkou fotku není těžké. Ale zachytit ojedinělost, osobnost a krásu každé ženy umí jen pár lidí. A věřte, že Michal je jedním z nich.
Proto Vám milé slečny a dámy přeji, abyste v sobě našly odvahu a nebály se stát na pár hodin žádanou modelkou či zralou krásnou ženou a splnily si tak svůj sen… ať je jakýkoli. Ze srdce děkuji.

Marie Vaňková
profile-pic

Nemám slov, naprosto skvělý fotograf s neskutečně profesionálním přístupem… Zatím moje nejlepší focení a i ty nejlepší fotky! Uteklo nám to neskutečně rychle ale těším se na další spolupráci,KDYKOLIV ZNOVA! Ani nevíš, jak jsem ráda, že jsem měla tu čest s tebou fotit, děkuji ti moc a všem doporučuji!

Tereza Dokoupilová

Ano, chci to zažít a mít nádherné glamour fotky!

Čas pádí a už zítra budete o den starší. Tak proč čekat na ten "perfektní" okamžik, až budete štíhlejší, opálenější nebo vysportovanější? Veškeré čekání je většinou jen záminka k odkladu na neurčito. Co takhle zažít něco nového právě teď? Tak co říkáte? Přijďte si užít tento luxusní zážitek ženskosti. Čeká vás líčení, focení a 15 úžasných velkých fotek.

To vše za 5000 Kč

>