Proměňte se v bohyni při focení glamour a akt

Hravý, vzrušující a kreativní způsob, jak oslavit svou ženskost a získat nádherné sexy fotky.

Toužíte po nádherných fotografiích, ale obáváte se různých překážek a nejistot?

99% našich zákaznic má naprosto stejné zbytečné obavy jako vy: že už na focení nemají věk, nejsou fotogenické, neumí se tvářit ani pózovat a mají strach z neznámého. Znáte to?

Kéž bych vám mohl ukázat tyto dámy při odchodu z našeho fotostudia - jejich úsměvy, rozzářené oči a radost ze zážitku.

S naprostou jistotou vás zvu k nám na focení glamour a akt. Vím, že budete spokojená nejen s úžasnými fotkami, ale také s fantastickým pocitem z focení.Až budete v rukou držet své neuvěřitelné fotky, pocítíte štěstí a hrdost. Na fotografiích to budete opravdu vy ve své nejlepší formě.

Díky pohodové atmosféře a zábavě při focení totiž dokážeme udělat divy. Budete přirozená a brzy zjistíte, že focení glamour a akt je zážitek, který jste si měla dopřát již dávno. Tak neváhejte a objevte svou skrytou krásu v našem fotostudiu!

a na jaké fotky se můžete těšit?

Probuďte svou smyslnost

Nechte promluvit své tělo a odhalte svou smyslnou stránku. Focení glamour a akt je příležitost, jak se cítit svůdně a neodolatelně.

Co řekly po focení glamour a někdy i akt?

Katka Habartová

Nejdříve jsem byla velmi nervózní nechat se nafotit profesionálním fotografem, ale jak si mě vzal Michal pod „svá křídla“, tak nervozita ihned odpadla. Focení jsem si hodně užila, cítila jsem se na dvě hodiny jako modelka a za to chci velmi poděkovat. Fotky jsou krásné a těším se na další focení🥰 Michala můžu vřele všem doporučit. Ještě jednou děkuji.

Petra a Marek

Díky za focení, už teď víme, že to nebylo naposledy. Dnes přišla poštovní zásilka s krásným obsahem. Petra je nadšená, pořád se hrabe v těch fotkách 🤩. Já jsme taky maximálně spokojený. Aspoň vidím, že se mi dárek povedl 🥰 Ještě jednou mockrát děkujeme, všude budeme šířit spokojenost a doporučení Michala …

Kristýna

Jakože wau! Jen a jen samá chvála na Michala ode mne bude, jelikož focení bylo užasné! Den před focením jsem měla trošku obavy a strach ale díky rozhovoru, který jsme pár minut před focením vedli jsem se více uvolnila a cítila se dobře,… jako bych Michala znala několik let. 😍. V průběhu focení, kdy mi Michal ukazoval nafocené fotky, jsem si i říkala, že to nemůžu být já… A teď , když se dívám na výsledné fotky musím říct že je to něco úžasného, co tento fotograf dokázal. Užila jsem si to na 110%,.. Mám moc slov, že se nevejdou ani do sto slok😍 A abych nezapomněla, děkuji Janě za skvělé líčení😍 Takže ještě jednou díku dík a těším se na příští focení.

Petra

Focení bylo jedním slovem ÚŽASNÉ ! Přístup atmosféra no cítila jsem se jako u přátel ❤️ Doporučuji ! 👌 Janička mi udělala nádherný Make-up a ty fotky od Míši jsou neuvěřitelné. Byl to zážitek 😍

Alča Dvořáková

Glamour akt focení byl dárek od dcery a brášky s partnery ke kulatinám. I přes prvotní stud jsem si užila sice náročné, ale velmi zajímavé odpoledne a výsledek je úžasný 🥰

Eva

Krásné ráno Jani a Michale, … Líčení bylo perfektní a představte si, teď jsem se probudila a vypadám stejně jako včera, přežilo noc bez ujmy 🤩 Normálně se samozřejmě odličuju, ale dnes byla noc naruby…

Co mě zaujalo:
Zaujalo mě, jaká je u Vás hrozně příjemná atmosféra, člověk se od prvního okamžiku cítí skvěle a všechen ostych opadne. Dáváte s Michalem takový pocit důvěry a harmonie, že to musí působit příjemně úplně na všechny. Bylo mi u Vás opravdu moc dobře a mrzí mě, že jsem byla taková rozpačitá a moc jsme si toho nepopovídali 🙂 Také mě zaujalo jak to máte doma krásné a voňavé 🥰 Zujala mě nádherná šatna v ateliéru. Moc se mi líbilo, jak se Michal při focení snažil mi zakrýt všechny faldíky, abych byla spokojená 🥰 S tím jsem nepočítala, že kolem mě bude tolik běhat a bylo to moc moc fajn!!!! Taky jak klidně mluvil a jednal člověk vůbec neměl strach, že bude vypadat hloupě.

Co se mi nelíbilo: Tak to rozhodně vůbec NIC 🙂 Líbil se mi den u Vás od začátku až do konce na 100%. Napadlo mě jen, že by třeba bylo fajn mít nějaký malý gaučík u Michala v ateliéru a fotit také na něm, ale to musí vědět nejvíc on, jestli se to vůbec hodí….

Jani a Michale, moc Vám děkuji a už teď se těším na další návštěvu u Vás🤩 Budu Vás vřele doporučovat všem kolem a na svatbách!!!

Ano, mám zájem o focení glamour a akt!

  • Díky profi foto líčení se budete cítit sebevědomě a svůdně.
  • Díky nápaditému stylingu objevíte svůj jedinečný styl a kouzlo.
  • Kreativní focení vám ukáže, jak být sama sebou a zároveň vypadat úchvatně.
  • 15 dokonale upravených fotek zachytí vaši krásu v tom nejlepším světle.

5000 Kč

Zavolejte Janě na tel. 777 578 580 nebo nám napište přes tento formulář:

Jméno a příjmení
Email*
Vaše přání
0 of 405
>