Focení glamour ti zvedne sebevědomí a získáš nádherné sexy fotky,o kterých sníš

Chceš si zvýšit sebevědomí? Chceš zažít chvíle, kdy se všechno točí jen kolem tebe? Chceš rady, jak vypadat skvěle? Chceš fantastické fotky?

PROČ PŘIJÍT NA GLAMOUR FOCENÍ?

Objevíš svoje nádherné já

Sníš...

Listuješ luxusními časopisy pro pány a obdivuješ ty nádherné a přitažlivé dámy? Říkáš si, že to jsou přeci modelky, že ty jsi úplně normální ženská. A tak o takových svých fotkách dál jen sníš…

Zažiješ...

Fantazie! Jsi jen krůček od realizace tvého snu. Před objektivem profesionála Michala Pavláska si focení opravdu užiješ. Budeš středem vesmíru a po focení ti bude líto, že už budeš muset odejít.

Získáš...

Získáš nejen nádherné vysněné fotky, ale také sebevědomí a důvěru v sebe samu. Zjistíš, že jsi bez ohledu na věk stále přitažlivá slečna nebo dáma. Užívej si a bav se tím, po čem toužíš.

FOCENÍ GLAMOUR A AKT

Čekají na tebe skvělé zážitky

Glamour vizáž

Nádherná profi vizáž

Skvělý pocit při pohledu do zrcadla! Úžasná profi fotovizáž s „tajnými“ tipy pro Tebe.

Glamour styling

Nápaditý styling

Úžasná inspirace. Magické kombinace oblečení, doplňků a barev.

Glamour focení

Kreativní focení

Jiný vesmír: báječné focení s profíkem, které Ti zvedne sebevědomí.

Glamour fotky

Fantastické fotky

Tajemná a svůdná glamour retuš podpoří tvou krásu.

PARÁDA

Toto všechno získáš:

Líčení, které tě pohladí. Milujeme ty okamžiky, kdy se poprvé po líčení uvidíš v zrcadle. To nadšení tě skvěle motivuje a naladí na focení.
Nápaditý styling. Dozvíš se fígle, které ti doposud byly utajeny. Jaké jsou „tvoje“ barvy? Jak z běžných věcí vykouzlit hvězdný outfit?
Focení z říše snů. Jak se postavit? Co s rukama? Jaký výraz? Profík ti poradí! Drobné pohyby, natočení těla a záběry budou skvostné.
Fantastické fotky. Je tady zlatý hřeb večera 🙂 Díváš se na fotky a ještě tak trochu nevěříš, že jsi to opravdu ty. Vychutnej si ten pocit.

JSTE NADŠENÉ

Píšete nám o svých zkušenostech


Líbil se mi milý a přátelský přístup k mé osobě. Profesionální nalíčení, které bylo i velmi relaxační 😍 Zaujalo mne krásně a luxusně vybavené studio. Šatna pro modelku, s kterou jsem se setkala poprvé! A profesionální přístup fotografa na 1⭐ Focení pro mne velmi příjemné a těším se na výsledek a další spolupráci s úžasným týmem profesionálů.

profile-pic
Denisa Rybníčková

Dnes mi Michal poslal fotky a pane bože😵 já nekoukám, já přímo čumím😵😄 Focení se mi moc líbilo. Michal s Janou jsou úžasní a sympatičtí lidé. Cítila jsem se u nich jako doma 😊 Ze začátku jsem se styděla, ale to po chvíli přešlo a moc jsem si to užívala. Focení mi určitě předalo nové zkušenosti. Já jsem holka, která nemá žádné sebevědomí a po odchodu od Michala mi sebevědomí stouplo. Michal mi ho dodal a to se ještě nikomu nepovedlo. 😊 Stoprocentně bych focení doporučila. Je to skvělý zážitek. S Michalem je sranda, dobře se s ním povídá a budete mít pocit, že ho znáte věčnost😄🤭 Michal je nejen úžasný fotograf, ale i moc úžasný člověk. Já jsem odcházela s úsměvem na tváři a moc spokojená. Jestli máte možnost fotit, určitě do toho jděte! Nebudete litovat. Já bych do toho šla hned znova 🤩

profile-pic
Natálie Menclová

Jakože wau! Jen a jen samá chvála na Michala ode mne bude, jelikož focení bylo užasné! Den před focením jsem měla trošku obavy a strach ale díky rozhovoru, který jsme pár minut před focením vedli jsem se více uvolnila a cítila se dobře,… jako bych Michala znala několik let. :D. V průběhu focení, kdy mi Michal ukazoval nafocené fotky, jsem si i říkala, že to nemůžu být já… A teď , když se dívám na výsledné fotky musím říct že je to něco úžasného, co tento fotograf dokázal. Užila jsem si to na 110%,.. Mám moc slov, že se nevejdou ani do sto slok! A abych nezapomněla, děkuji paní Janě za skvělé líčení! Takže ještě jednou díku dík a těším se na příští focení.

profile-pic
Kristýna

Je glamour focení právě pro tebe?

Nejlepší výsledek focení budeš mít tehdy, když si ho budeš opravdu přát a budeš se na něj těšit.

Pro koho glamour focení JE

  • Dívky a ženy ve věku 18 a víc let 
  • Pro ty, které chtějí mít svoje nádherné fotky a překonají obavy a stud (zbytečný)
  • Pro ty, které si chtějí zvednout sebevědomí a být opět milovanou ženou a partnerkou

Pro koho glamour focení NENÍ

  • Pro muže (bohužel)
  • Pro ty, kterým na jejich vzhledu a sebevědomí nezáleží a nepovažují to za důležité
  • Pro ženy, které jsou tak pracovně vytížené, že si nenajdou cca 4 hodiny času pro sebe
Fotograf Michal Pavlásek

 Fotograf Michal Pavlásek

"Nerad o sobě dlouze mluvím. Myslím, že by za mne měly mluvit moje fotky a příběhy těch, kteří u mne byli na focení. V lidech, se kterými fotím, vidím spíš kamarády a partnery, nikoliv zákazníky. Na prvním místě je pro mne vždy to, aby fotky byly pro tebe nejen jedny z nejlepších ve tvém životě, ale také aby focení pro tebe bylo nezapomenutelným zážitkem."

Nejčastěji se ptáte

Jak focení glamour a akt probíhá?

Nejprve to všechno probereme, dámy před tebou tomu většinou říkají uvolňující terapie ? Pak tě Jana nalíčí. Prozáří tvůj obličej tak, že v zrcadle uvidíš modelku a sexy bytost. Potom společně s Michalem rafinovaně zkompletujete oblečení a doplňky. Inspiruj se skvělými nápady profesionála, který ví, co ti nejvíc sluší. Konečně focení! Neboj, nebudeš se stydět, naopak si užiješ všechny nápady a kouzla glamour focení.

Mohu koupit glamour focení jako dárek?

Ano, je to skvělý nápad! Buď navštiv stránku dárkové poukazy nebo zavolej na telefonu 777 578 580 Janě a dohodneme se na předání poukazu.

Co si s sebou na glamour focení vzít?

Před focením ti pošleme odkaz na stránku, podle které pro tebe bude sbalení na focení hračka.

Co po glamour focení dostanu?

10 profesionálně upravených a vyretušovaných velkých fotografií v plném rozlišení. Tyto fotografie dostaneš ve verzi pro internet, takže můžeš okamžitě obohatit svoje Instagramové, facebookové nebo jiné portfolio.

Kde focení probíhá?

V našem rodinném fotostudiu v Uherském Hradišti, V Teničkách 613. Nebo podle dohody kdekoliv jinde.

Jaký věk je na glamour focení ideální?

V podstatě jakýkoliv. Pokud chceš fotit akty, musí ti být v den focení 18 a víc let. Jinak to záleží na tobě. Horní hranice není omezena, nejstarší „modelky“ měly hodně přes 50.

Ano, chci to zažít a mít nádherné glamour fotky!

Čas pádí a už zítra budeš o den starší. Nečekej až budeš štíhlejší, opálenější, vysportovanější… Čas opravdu letí a veškeré čekání je většinou jen záminka k odkladu na neurčito. Využij této skvělé příležitosti a přijď do fotostudia Michala Pavláska pro svůj životní zážitek a smyslné glamour fotky z říše snů!

Koupit online
Koupit jako dárek
Jen objednat
>