Focení glamour a akt

Ponoříte se do světa smyslnosti a elegance!

“ Hravý, vzrušující a kreativní způsob, jak oslavit svou ženskost a získat nádherné sexy fotky. ”

Toužíte po nádherných fotografiích, ale obáváte se různých překážek a nejistot?

Nejste sama! Glamour a akt je kouzelný svět focení, ve kterém se ženy promění v sebevědomé a okouzlující bytosti.
Před samotným focením si s vámi rádi popovídáme o vašich pocitech, o tom, co vás k nám přivedlo a jaké jsou vaše představy. Zjistíte, že 99% našich zákaznic má naprosto stejné zbytečné obavy jako vy: že už na focení nemají věk, nejsou fotogenické, neumí se tvářit ani pózovat a mají strach z neznámého. Znáte to?
Kéž bych vám mohl ukázat tyto dámy při odchodu z našeho fotostudia - jejich úsměvy, rozzářené oči a radost ze zážitku
S naprostou jistotou vás zvu k nám na focení glamour a akt. Vím, že budete spokojená nejen s úžasnými fotkami, ale také s fantastickým pocitem z focení.
Až budete v rukou držet své neuvěřitelné fotky, pocítíte štěstí a hrdost. Na fotografiích to budete opravdu vy ve své nejlepší formě.

Díky pohodové atmosféře a zábavě při focení totiž dokážeme udělat divy. Budete přirozená a brzy zjistíte, že focení glamour a akt je zážitek, který jste si měla dopřát již dávno. Tak neváhejte a objevte svou skrytou krásu v našem fotostudiu!

Focením glamour získáte...


PROFI FOTO VIZÁŽ

S úžasnou foto vizáží se budete cítit sama sebou.

NÁPADITÝ STYLING

Dostanete rady na magické kombinace oblečení a doplňků.

KREATIVNÍ FOCENÍ

Při focení získáte spousty „tajných“ tipů, jak vypadat ještě lépe.

NÁDHERNÉ FOTKY

Důkaz vaší krásy. Kdo je uvidí, bude vás obdivovat.

Díky focení si užijete sama sebe a podpoříte svou ženskou energii

Co říkají o focení glamour

Reference

Je úžasné, že za focením k nám jezdíte z celé republiky. A co je ještě úžasnější, že svého rozhodnutí nikdy nelitujete. Naopak, spousta slečen a dam, které k nám jely přes celou republiku, dojely za nějakou dobu znovu a nebo dojely s kamarádkou.

profile-pic

Dnes mi Michal poslal fotky a pane bože? já nekoukám, já přímo čumím?? Focení se mi moc líbilo. Michal s Janou jsou úžasní a sympatičtí lidé. Cítila jsem se u nich jako doma ? Ze začátku jsem se styděla, ale to po chvíli přešlo a moc jsem si to užívala. Focení mi určitě předalo nové zkušenosti. Já jsem holka, která nemá žádné sebevědomí a po odchodu od Michala mi sebevědomí stouplo. Michal mi ho dodal a to se ještě nikomu nepovedlo. ? Stoprocentně bych focení doporučila. Je to skvělý zážitek. S Michalem je sranda, dobře se s ním povídá a budete mít pocit, že ho znáte věčnost?? Michal je nejen úžasný fotograf, ale i moc úžasný člověk. Já jsem odcházela s úsměvem na tváři a moc spokojená. Jestli máte možnost fotit, určitě do toho jděte! Nebudete litovat. Já bych do toho šla hned znova ?

Natálie Menclová
profile-pic

Mé pocity z včerejšího glamour focení? Odjakživa jsem vůči sobě hodně kritická, jak vypadám na fotografiích... s fotografem Míšou jsem zahodila jakýkoliv stud a odevzdala jsem se plně do jeho profesionálních rukou a musím dodat, že když mi ukazoval fotografie z fotoaparátu přímo na place, byla jsem nadšená! A co teprve, až budou na papíře! Ke konci focení se zapojil i můj partner... no a výsledek bude pěkně žhavý. Milé slečny, dámy, ženy nebojte se, nestyďte se a běžte si splnit, tenhle nevšední luxusní zážitek!
Velké díky Míšo. A nesmím ani opomenout milou Janičku, krásně mne nalíčila a naladila... děkuji Jani. Jste úžasní. Verča + Peťa

Verča
profile-pic

Focení jsem si užila už od samotného povídání, přes líčení až k samotnému focení. Z Janči i z Michala vyzařuje obrovská energie a pohoda. Fotky jsou nádherné, těším se na další setkání. Mockrát děkuji Janka

Janka
profile-pic

Jakože wau! Jen a jen samá chvála na Michala ode mne bude, jelikož focení bylo užasné! Den před focením jsem měla trošku obavy a strach ale díky rozhovoru, který jsme pár minut před focením vedli jsem se více uvolnila a cítila se dobře,… jako bych Michala znala několik let. :D. V průběhu focení, kdy mi Michal ukazoval nafocené fotky, jsem si i říkala, že to nemůžu být já… A teď , když se dívám na výsledné fotky musím říct že je to něco úžasného, co tento fotograf dokázal. Užila jsem si to na 110%,.. Mám moc slov, že se nevejdou ani do sto slok! A abych nezapomněla, děkuji paní Janě za skvělé líčení! Takže ještě jednou díku dík a těším se na příští focení.

Kristýna
profile-pic

Doma měly fotky neskutečný úspěch, strašně moc se líbily a pořád se smějeme tomu, jak jsem před ním musela všechno utajit, ale že jsem se byla fotit ho vůbec nenapadlo. Takže ještě jednou moc děkuji Michalovi za nádherné fotky!

Magda Šimková
profile-pic

Bezkonkurenční focení, nejlepší co v UH může být, především focení a také přístup. Můžu jedině doporučit.

Denisa

Ano, chci to zažít a mít nádherné glamour fotky!

Čas pádí a už zítra budete o den starší. Tak proč čekat na ten "perfektní" okamžik, až budete štíhlejší, opálenější nebo vysportovanější? Veškeré čekání je většinou jen záminka k odkladu na neurčito. Co takhle zažít něco nového právě teď? Tak co říkáte? Přijďte si užít tento luxusní zážitek ženskosti. Čeká vás líčení, focení a 15 úžasných velkých fotek.

To vše za 5000 Kč

>