Jak může hudba udělat vaše focení ještě zábavnější?

v rubrice Rady a tipy

Když se při focení cítíte skvěle, pak je prakticky jisté, že i fotky budou parádní. K tomu, aby vás pobyt v našem fotostudiu opravdu bavil, pomáhá také hudba. Ta umí vykouzlit úžasnou atmosféru.

Na jakou hudbu se u nás můžete těšit?

Možná víte, že kromě focení hraju na akcích a večírcích jako DJ Miki. Pro každého mám něco. Vaše děti si budou moci i zatančit na filmové a pohádkové písničky. Pro mladé slečny a teenagery mám nejúspěšnější hity, které zrovna frčí. Příznivci rocku a tvrdší muziky, těšte se na svoje legendy.

Z čeho si hudbu budeme pouštět?

Nebojte se, nebude to YouTube stream, přerušovaný nepřeskočitelnými reklamami. Nebude to ani rádio plné znělek a jinglů s dvojnásobnou hlasitostí. Mám svoje s vášní připravené playlisty na službách Spotify a Tidal. Ty průběžně aktualizuji, aby v nich nechyběly ty nejoblíbenější skladby.

Celý náš dům, a tedy i fotostudio, je úžasně ozvučený. Miluji prvotřídní zvukovou kvalitu, například ve studiu i s THX certifikátem*. Jen tak na okraj, i v autě mám špičkový audio systém BOSE s dvanácti reproduktory a subwooferem. Takže když na focení někam pojedeme, užijeme si skvělou muziku i v autě.

Tak, neváhejte už ani minutu a objednejte se na zážitkové focení. Čeká vás opravdu skvělá zábava.

* THX je obchodní název pro Hi-Fi audio-vizuální standard pro kina, projekční místnosti, domácí kina, počítačové reproduktory, herní konzole a audio-systémy do automobilů. THX je systém zajištění špičkové kvality zvuku.

SDÍLET TENTO PŘÍSPĚVEK:

Katčina cesta k focení a osobní vzkaz pro všechny holky
>