Fotoobrazy v ložnici. Tipy jak vybrat správně.

v rubrice Rady a tipy

Fotoobrazy v ložnici

Dozvíte se, jak svůj partnerský vztah podpořit pořízením vhodného fotoobrazu podle Feng Shui. Co rozhodně do ložnice nedávat. A jak si do života přivést partnera, pokud jste singl.

Do ložnice rozhodně ANO

Vše v náladě partnerství, lásky, důvěry a smyslnosti. To jsou fotografie rozesmátého páru, líbajícího se páru, muž a žena ve vášnivém objetí, krásná silueta nahého ženského i mužského těla, tančící radostný pár, procházející se pár…

Nejvíce vás budou podporovat osobní fotografie. Záběry z dovolených, míst a situací kdy jste se cítili spokojeně, šťastně, zamilovaně a bezpečně…

Přejete si vášeň? Pověste si obraz vášnivého objetí muže a ženy nebo dvou květů červeného ibišku. Přejete si mít pocit zázemí a bezpečí? Pověste si obraz košatého stromu.

Na kterou zeď fotoobrazy pověsit?

Zeď za čelem postele (tedy za vašimi hlavami) má zůstat co nejčistší, aby jste se cítili v bezpečí a usínali beze strachu, že na vás spadne polička či skříňka. Fotoobraz na plátně nebo fotografie s laminací beze skla jsou lehké a bezpečné, takže i nad čelo postele můžete takovýto obraz pověsit. Již zmíněná fotka hory nad čelem postele, tedy za vámi posiluje stabilitu vztahu. Pokud horu umístíte před postel, vytvoříte si tak překážku, tak pozor na to. Nejvíc se můžeme vyřádit na bočních zdech.

Pravý zadní roh místnosti (vcházíte-li do dveří ložnice, tak je to pravý vzdálenější roh) podle harmonie prostoru Feng Shui je prostor partnerství. Vyzdobte tento roh vašimi partnerskými fotografiemi.

Pokud připravíte pro svého partnera překvapení a nafotíte své glamour fotografie právě do ložnice. Je vhodné pořídit vždy obrazy dva nebo v sudém počtu. To proto, že na fotce je žena bez muže a tím je narušena dualita partnerství. Sudý počet fotek dualitu zharmonizuje.

Při koláži více fotografií, umístěte do středu koláže to co chcete v partnerství nejvíc posílit.

Co do ložnice rozhodně NE

Fotografie dětípřátel, domácích mazlíčků. Ložnice je prostor pouze partnerů. Fotografie dětí v ložnici, vysílají signál, pojďte dovnitř vy sem také patříte. Fotografie dětí patří do obývacího pokoje nebo dětských pokojíčků.

Také do ložnice nepatří motivy vody, která hasí vášeň. Takže motivy moře, řeky vodopádů použijte do jiných pokojů.

Jak do života přivést partnera nebo partnerku, když jste zrovna singl?

Vybavte si ložnici fotografiemi páru. Ve vašem případě to bude zatím motiv cizího radostného páru. Nicméně žijte v ložnici jako by jste již byli dva. U povlečení chystejte a ustýlejte pro dva. Pořiďte dva noční stolky. Vyjadřujte dualitu v doplňcích. Vše dvakrát. A jakékoli pozůstalosti po předchozí partnerce nebo partnerovi z ložnice odneste. Připravte čistý prostor pro nový pár.

 Jak dobře nakoupíte již hotové obrazy? U koho necháte vyrobit fotoobrazy z vašich fotek?

Když se rozhodnete obrazy nakoupit v obchodě, tak dejte na první dojem z obrazu a rozhodně se musí líbit vám oběma :-). 

Nemáte žádné vhodné osobní fotky nebo fotografie vhodné do ložnice?
Jsme připraveni vám poradit a pomoci. Stačí zavolat Janě na 777 578 580 nebo napsat na jana@michalpavlasek.cz.

Fotografie máte, ale jen z mobilu?
To úplně stačí. Obrazy připravíme i z nich. Foto pošlete na jana@michalpavlasek.cz.

SDÍLET TENTO PŘÍSPĚVEK:

Místo krásných děvčat nafotil do kalendáře svoji zahradu
>