15 března

Co odstartoval jeden dárkový poukaz

(Ne)modelky

0  comments

Barbora, Kristýna a Karolína jsou spolužačky a kamarádky. Barča tak dlouho přemýšlela, co jim originálního dát k narozeninám, až na to přišla. Dárkový poukaz na společné focení!

Jak se holky na focení připravily?

Naprosto skvěle. Každá dojela s taškou věcí, z nich se většina k sobě perfektně hodila. Vybrali jsme nakonec dva outfity. První: modré rifle a bílá trika s černými nápisy. Druhý: černé rifle a stejná černá krátká trika.

Jak si focení užily?

Zpočátku jsou fotky vždycky „zahřívací“. Ony si zkouší, jaké to je, být v záři reflektorů, já jim radím, jaké pózy, výrazy, krátce řečeno, co s rukama nohama. První set byl před světlým pozadím, na druhý jsem připravil pozadí černé.

Tip:
Často si lidé myslí, že černé oblečení na černém pozadí zanikne. Opak je pravdou. Jen je potřeba scénu citlivě nasvítit zezadu a vytvořit tak kolem postav jemné kontury. Ty pak postavy od pozadí nádherně oddělí.

U tohoto tmavého setu začala parádní jízda. Holky se bavily, já stejně tak a výsledek vidíte na fotografii. Inspirujte se a přijďte si k nám také pro dárkový poukaz.

About the author 

Michal Pavlásek

You may also like

Ke komu zajít na glamour focení? K muži nebo ženě?

Dokážou fotky zvednout sebevědomí?

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Subscribe to our newsletter now!

>