Co odstartoval jeden dárkový poukaz

Barbora, Kristýna a Karolína jsou spolužačky a kamarádky. Barča tak dlouho přemýšlela, co jim originálního dát k narozeninám, až na to přišla: "dárkový poukaz na společné focení!"

Jak se holky na focení připravily?

Naprosto skvěle. Každá dojela s taškou věcí, z nich se většina k sobě perfektně hodila. Vybrali jsme nakonec dva outfity. První: modré rifle a bílá trika s černými nápisy. Druhý: černé rifle a stejná černá krátká trika.

Tři kámošky a jeden dárkový poukaz

Jak si holky focení užily?

Zpočátku jsou fotky vždycky „zahřívací“. Ony si zkouší, jaké to je, být v záři reflektorů, já jim radím, jaké pózy, výrazy, krátce řečeno, co s rukama nohama. První sadu fotek jsme fotili na světlém pozadí, na set druhý jsem připravil pozadí černé.

TIP MICHALA PAVLÁSKA

Často si lidé myslí, že černé oblečení na černém pozadí zanikne. Opak je pravdou. Dělám to tak, že scénu citlivě nasvítím zezadu a vytvořím tak kolem postav jemné kontury. Ty pak postavy od pozadí nádherně oddělí.

U tohoto tmavého setu začala parádní jízda. Holky se bavily, já stejně tak a výsledek vidíte na fotografii. Inspirujte se a přijďte si k nám také pro dárkový poukaz.

SDÍLET TENTO PŘÍSPĚVEK:

>