3 tipy na fantastický dárek na Valentýna

14. února je den svatého Valentýna, svátek lásky. V tomto příspěvku bych vám rád dal tři skvělé tipy na valentýnské dárky, kterými vašeho partnera mile překvapíte.

1. Dárkový poukaz na zážitkové Valentýnské focení

Tak to je opravdová lahůdka pro zamilované! Užijete si ji hned několikrát. Radost první - společný čas strávený kreativním a zábavným focením je jako opojný nápoj. Radost druhá - emotivní fotky, ke kterým se budete rádi vracet a které vám pokaždé zvednou náladu.

Jak na to? Na Valentýna překvapíte milého / milou dárkovým poukazem. Společně se pak domluvíme na termínu focení, třeba na první krásné jarní dny, třeba kdykoliv v ateliéru nebo kdykoliv jindy. Skvělý zážitek bude již vymýšlení věcí na focení. To bude zábava, na kterou nezapomenete. Po focení se budete společně těšit na ty nejúžasnější fotky pod sluncem.

Lenka & Ivan

Na focení jsme byli s manželem a před příchodem jsme pociťovali nervozitu a obavu, jak to bude probíhat. Nejdříve však proběhl uvolněný rozhovor mezi námi a fotografem, tak jsme získali pocit, že o nic strašného nejde a hodně jsme se nasmáli. Do ateliéru jsme šli už s radostí a očekáváním. A taky, že jo. Velmi oceňuji přístup fotografa. Při focení získáte alespoň na čas pocit určité výjimečnosti, že na vás záleží a že jste prostě skvělí. Za tento pocit moc děkuji a z fotek to také vyplývá - vypadáme opravdu krásně! DĚKUJI. Děkuji také za neocenitelný přístup Janičky, která svým působením poskytuje skvělou podporu a servis, ale tak nějak jinak.

S láskou. Lenka

Párové focení, Michal Pavlásek
Párové focení, Michal Pavlásek

Jak Valentýnské zážitkové focení objednat?

Focení objednejte jednoduše online v našem shopu kliknutím na tlačítko vpravo, nebo zavolejte Janě na telefon 777 578 580 a dohodneme se osobně. 

2. Fotoobraz na plátně z vaší fotky

Fotoobraz z vaší fotky. Žádný jiný a lepší motiv nenajdete. Už vám doma nikdy nebude smutno, váš partner / partnerka tam na obraze bude s vámi.

Fotoplátno Michal Pavlásek

Jak fotoobraz objednat?

Fotoobraz si pohodlně objednejte online v našem shopu kliknutím na tlačítko vpravo, nebo zavolejte Janě na telefon 777 578 580 a dohodneme se osobně. 

3. Fotky v rámečku

Nedělejte si starosti, že nemáte "profesionální" fotky. Dejte si do rámečku selfíčko ze společného výletu. Vyberte jakýkoliv námět, který vám dělá společnou radost... Rámečky si pak pověsíte na zeď, postavíte na stolek nebo poličku. Neexistuje lepší výzdoba.

Jak rámečky objednat?

Rámečky si pohodlně objednejte online v našem shopu kliknutím na tlačítko vpravo, nebo zavolejte Janě na telefon 777 578 580 a dohodneme se osobně. mohlo by vás zajímat

  • Focení (ne)modelek, Příběhy

Nedávno k nám zavítala Terezka, aby si nechala nafotit svůj vlastní fotobook. Focení si tenkrát nesmírně užila a výsledné fotografie dopadly naprosto fantasticky. Byla z nich tak nadšená, že

PŘEČÍST
  • Focení (ne)modelek, Zážitkové focení

Na začátku byl email od maminky Evy, která si přála "zážitkové focení pro 15ti letou dceru... Je hezká, ráda se strojí, ale jde hlavně o zážitek...". Pojďme se tedy

PŘEČÍST
  • Rady a tipy

Jste z daleka a chcete přijet na focení? Paráda. Udělejte si výlet do Uherského Hradiště, tady se budete dobře bavit. Na jednu noc nebo prodloužený víkend. Budete mít co

PŘEČÍST

Sledujte mne

>