Tip: Jednoduché oblečení na těhotenské focení

Po letech se nám znovu ozvala Alenka, se kterou jsme již kdysi nafotili několik fotek v rámci zážitkového focení. Tentokrát nás čeká úplně nové a vzrušující téma - těhotenské focení! Představte si mé nadšení, když jsem měl tu čest být součástí tak důležitého okamžiku v jejím životě.

Alenka dorazila do studia s malou taškou. Když ji otevřela, objevily se tři naprosto úchvatné kousky oblečení, které byly jako stvořené pro toto zvláštní focení. A napadlo mne, že bych měl tyto tipy sdílet s ostatními nastávajícími maminkami.

Tip na oblečení na těhotenské focení

Alena si vybrala pro dnešní focení svoji oblíbenou černou barvu. Elegantní černé šaty i košilka dokonale ladí s jejím vkusem a osobností. A co teprve ta výrazná červená rtěnka, která dodává jejímu vzhledu tu pravou jiskru a zvýrazňuje její sebevědomí.

S Alenou jsme se rozhodli začít fotit právě v těchto černých šatech, které jí náramně sluší a dodávají jí elegantní vzhled. Jako fotograf jsem chtěl najít ideální pozadí, které by podtrhlo její eleganci a zároveň bylo dostatečně neutrální, aby neodvádělo pozornost od jemné Aleny. Zvolil jsem neutrální šedou barvu.

Takto připraveni jsme se pustili do focení první série fotografií...

Připravte se na další fascinující styl, který vám představíme - elegantní černé prádlo doplněné o průhledné černé košilky. Tyto fotografie doslova ožívají na dramatickém černém pozadí, které jim dodává tajemnou hloubku. A to není vše! Převedením těchto snímků do klasické černobílé verze jsme ještě více zdůraznili jejich šmrnc a dynamiku.

Jak vidíte, nemusíte vymýšlet složité kombinace oděvů a doplňků - zde platí zásada "méně je více". Stačí si vybrat jednoduché oblečení, ve kterém se cítíte pohodlně a které vám skvěle sluší. Věřte, že právě jednoduchost dokáže přinést tu nejkrásnější harmonii do vašich fotografií.

Tak neváhejte a pusťte se do objevování kouzel těhotenského focení s námi. Užijte si radost a štěstí z tohoto neopakovatelného období života.

Těhotenské focení pro Alenu

Alena se svou milovanou babičkou

Emotivní těhotenské focení

Přijďte zažít kouzlo těhotenského focení a nechat si zvěčnit ty neopakovatelné chvíle vašeho života!mohlo by vás zajímat

  • Focení (ne)modelek, Zážitkové focení

Na začátku byl email od maminky Evy, která si přála "zážitkové focení pro 15ti letou dceru... Je hezká, ráda se strojí, ale jde hlavně o zážitek...". Pojďme se tedy

PŘEČÍST
  • Rady a tipy

Jste z daleka a chcete přijet na focení? Paráda. Udělejte si výlet do Uherského Hradiště, tady se budete dobře bavit. Na jednu noc nebo prodloužený víkend. Budete mít co

PŘEČÍST
  • Příběhy, Rady a tipy

Začalo to jedním telefonátem od paní Terezy. Ona a její rodina přišli s nápadem, že jako narozeninový dárek pro babičku by rádi vytvořili kolekci fotopláten s portréty všech vnoučat,

PŘEČÍST

Sledujte mne

>