Dokážou fotky zvednout sebevědomí?

Já se přece nemůžu fotit u profíka! Na to se necítím… No ale chci mít hezké fotky. Co s tím?

Tak na tyto pochybnosti je focení nejlepší medicína. Jak to můžeme tvrdit? Máme nespočetně moc živých důkazů, kdy krásné fotky zvedly holkám a ženám sebevědomí.

Andrea po focení napsala:
„Děkuji za jeden z těch dnů, které si budu pamatovat a pro který stojí za to žít.“ Moje sebevědomí dneska zažilo boom. Doufám, že tenhle úžasný pocit, který ze sebe teď mám, mi vydrží co nejdéle. Budu si ho v sobě nosit napořád.

Patříte mezi ty, které se nerady fotí?

  1. Nelíbíte se sama sobě na fotkách z dovolených a rodinných akcí…

Je to možné, ale není to důkaz, že se neumíte fotit. Fotil fotky člověk, který focení umí? Cítila jste se při focení v pohodě? Chtěla jste se fotit? Pokud odpovídáte 3x NE, tak výsledná fotka nemůže být dobrá. A není to důkaz vaší neschopnosti být hezká na fotkách.

2. Špatná osobní zkušenost z focení na občanku či pas…

No jestli se jednomu člověku z dvaceti fotka na občance líbí, tak je to zázrak. Většina z nás fotku na občance raději neukazujeme. Jak je to možné?

Je to díky těmto negativním okolnostem. Fotí se na úřadě ve stísněné budce. Člověk, který vás fotí je pro vás cizí, sedí za přepážkou a nemá snahu o navázání přátelství. Záběr se podle předepsané normy pořizuje zepředu a úsměv je zakázán. Fotíte se z povinnosti. V hlavě vám běží myšlenka: „to zas budu vypadat jak strašák“.
Prostě všechno špatně a hezká fotka nemůže vzniknout.

3. Focení se vyhýbáte…

Do dnešního dne jste na žádném jiném focení nebyla, protože jste přesvědčená, že vypadáte na fotkách „blbě“.

Čím to je, že budete mít radostný zážitek z focení a zvednete si sebevědomí?

Glamour / Fotostudio Michala Pavláska

1. Po celou dobu pro nás budete střed vesmíru.

Od vašeho příchodu se věnujeme jenom vám. Seznámíme se a popovídáme si jaké máte představy (co vás k nám přivedlo, pro koho fotky máte, co se vám líbí…). Již v této chvíli případná nervozita opadává.

2. Budete nádherně nalíčená.

Užijete si relaxaci a péči vizážistky. Pohled do zrcadla vás skvěle naladí na focení. Vážně jsem tak krásná? Ano, jsem.

3. Michalovy rady k focení vás inspirují.

V ateliéru s Michalem proberete oblečení a doplňky, které jste si přivezla. Společně vytvoříte outfity pro focení. Bude hrát super muzika. Michal vše vysvětlí a ukáže. Dozvíte se co vám sluší a na co si dát pozor. Vše probíhá přirozeně a uvolněně. Budete se divit, kde se ve vás ten talent bere.

4. Už při focení uvidíte výsledek.

Díváte se do foťáku, jak vám to sluší. Je to pro vás motor k dalším záběrům.

5. Nakonec se podivujete: z čeho jsem měla na začátku strach?

Odcházíte povznesená a máte super pocit sama ze sebe. A aby ne. Překonala jste obavy z focení a zjistila, že je to skvělá zábava. Věnovat čas sama sobě vám přinese novou energii a radost.

6. Z fotografií vám spadne brada.

Kterou vybrat? Bože, všechny! Hned mám větší sebevědomí!

Nikola / Fotostudio Michala Pavláskamohlo by vás zajímat

  • Focení (ne)modelek, Příběhy

Nedávno k nám zavítala Terezka, aby si nechala nafotit svůj vlastní fotobook. Focení si tenkrát nesmírně užila a výsledné fotografie dopadly naprosto fantasticky. Byla z nich tak nadšená, že

PŘEČÍST
  • Focení (ne)modelek, Zážitkové focení

Na začátku byl email od maminky Evy, která si přála "zážitkové focení pro 15ti letou dceru... Je hezká, ráda se strojí, ale jde hlavně o zážitek...". Pojďme se tedy

PŘEČÍST
  • Focení (ne)modelek, Příběhy

Poprvé jsme se setkali - tehdy ještě s malou Aničkou - během rodinného focení v nádherném podzimním parku. Naše cesty se setkaly díky její tetě Veronice, které jsem již

PŘEČÍST

Sledujte mne

>