Dárkový poukaz na focení vše odstartoval

Adélka k nám dříve jezdila fotit a sestře Anetě chtěla také dopřát zážitek z focení. Věnovala Anetce dárkový poukaz a přijely si užít focení společně. Anet napřed fotila své vlastní fotky. Pěkně se do focení zakousla. Sestra taky zavzpomínala a nafotila pár svých záběrů.

Focení sester - michalpavlasek.cz
Focení sester - michalpavlasek.cz

Pořádná show ve dvou

Děvčata si společně zařádila, Michal je naladil na luxusní foto výsledky. Sestry mají památku na celý život a za pár let se budou svým vlastním dětem chlubit jaké byly kočky. Celý foto zážitek má ještě další hodnotu v tom, že se holky rok neuvidí. Adel nasadila cestovatelské boty a rok se doma neukáže. Užily si společně strávený čas naplno a mají z čeho čerpat na čas odloučení.

Focení sester - michalpavlasek.cz
Focení sester - michalpavlasek.cz

Adélka nám napsala své pocity

Focení s Michalem byl pro mě a sestru nepopsatelný zážitek. Michal i Jana jsou skvělí lidé, kteří svou práci milují a proto mají takové úžasné výsledky, jaké mají. Prostě profíci ? Už jenom ta celková atmosféra při setkání, líčení i samotném focení stojí za to. Na fotky se neskutečně těšíme a už vyhlížíme termín na další setkání. Ještě jednou moc díky za skvěle strávený čas!

Focení sester - michalpavlasek.cz
Focení sester - michalpavlasek.cz

O

Jana Maturová

Jsem stvořená pro asistenci nejen Míšovi, ale hlavně vám zákazníkům. Dělá mi radost, když potřebujete poradit a já pro vás tu dobrou radu mám, když společně najdeme termín focení, když od vás mám důvěru při líčení a vy jste s makeupem spokojené... Trpělivost, cit pro krásu a to, že mám ráda lidi jsou mé dary za které moc děkuji a při své práci s nimi nešetřím :-) Těším se na vás...

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}
>