608 888 578

0 Kč
Cart

Žádné produkty v košíku.

Svatební focení

Ve svůj svatební den zažijete čisté lidské emoce - takové, jaké jen zřídka vidíte každý den. Od vzrušení a očekávání po slzy a čistou radost - pomohu vám vyprávět příběh vaší lásky a dodám vám nadčasové, energické a temperamentní svatební fotografie, ke kterým se budete určitě znovu a znovu vracet.

Reference

Co říkají novomanželé

Zdravíme Michale!
Chceme Ti moc poděkovat za nádherné fotky z naší svatby a nejen za bezva fotky, ale i za skvělou atmosféru, kterou jsi pro nás vytvořil, pohodu a skvělou náladu při focení.
Opravdu jsme si focení s Tebou užili, i Lukáš a to se ne moc rád fotí :-). Všichni nám fotečky chválí.
Jsem si jistá, že jsme se neviděli naposledy ;-).
Ať se daří v profesním i soukromém životě!

SIMČA & LUKÁŠ DRÁBKOVI

Focení s Michalem a Janou byl úžasný zážitek s perfektním výsledkem. Focení probíhalo naprosto přirozeně a nenuceně a přitom výborně “odsýpalo”, nijak jsme se nezdržovali a díky tomu jsme za vymezený čas udělali mnoho perfektních fotografií bez stresu a jakéhokoli tlaku. Nelitujeme jediné korunky a jsme přesvědčeni, že se spolu ještě uvidíme!

MARTINA & MICHAL

Lepší profíky, aby člověk pohledal! Opravdu.
Takže pokud bych měla vše shrnout do pár slov, byla by to tato slova: profesionalita, pocit výjimečnosti, přirozenost a úžasný výsledek! Opravdu na to budeme vzpomínat celý život a na jiného fotografa se pro další příležitosti určitě neobrátíme.
Takže Jani a Michale, jen tak dál, jste jedničky! A za vše děkujeme!

PÁJA & LUKI

Přečíst všechny reference

Ohlédnutí za Fantastickou svatbou Lucky a Lukáše

Svatba? Skvostný zážitek...

"Naše svatba byla plná nejnádhernější překvapení a zážitků, kterým jste se stali i VY DVA! Nechat si zdokumentovat svatbu s vámi bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat – přístup byl bezkonkurenční, vy jste byli skvěle připraveni, usměvaví, úžasně naladění, osobní a vždy na správném místě  Fotky jsme dostali kosmickou rychlostí, vyšli jste nám vstříc ve všem možném a užili jste si to s námi, ale hlavně !! ZÍSKALI JSME NOVÉ PŘÁTELE! Ještě jednou vám oběma mockrát moc moooooc děkujeme.Lucie & Lukáš

Přehrát

Svatební fotografie

Vaše svatební emoce

"Svým" novomanželům přináším bezstarostný zábavný zážitek s řemeslnými a krásnými fotografiemi, které budete s nadšením předávat po generace. Získejte svatební fotografie, které jsou přirozené a upřímné s kvalitou jako do editorialů svatebních magazínů.

Michal Pavlásek, fotograf

Váš svatební fotograf

Michal Pavlásek

Po svatebním dni, když je třípatrový svatební dort sněden, květiny uschnou, šaty vráceny v půjčovně – jediné, co vám z vašeho výjimečného dne zbyde, jsou fotografie – a je mi ctí, že vám mohu tyto vzpomínky zachytit a zastavit v čase.

S respektem k vašim přáním se těším na spolupráci při zdokumentování toho nejemotivnějšího dne vašeho života.

Rezervujte si svůj termín!

STANDARD
 

Půldenní svatební focení

14000 Kč

 
  • Příjezd k obřadu
  • Svatební obřad
  • Společné a skupinové focení
  • Svatební oběd
  • Odpolední focení
  • 600 až 900 fotografií na flash disku z celého svatebního focení s originálním obalem
  • 60 profesionálně retušovaných fotografií na flash disku v rozlišení pro internet i tisk
>