Důkaz, že fotoplátno dělá doma zázraky

Co je to fotoplátno vlastně zač?

Je to zkrášlovadlo domova. Motiv si člověk vybere sám a je to mnohdy osobní fotka, která připomíná rodinu, krásnou přírodu nebo super zážitek. Když si na fotoobraz sáhnu, tak skutečně cítím nitky opravdového plátna. Stejně jako malíř maluje na plátno, tak i fotka se tiskne na speciální fotoplátno. Při pohledu na fotoobraz mám dojem, že dítě na fotce je skutečné. Vnímám totiž 3D efekt, který vytváří tisk fotky i na boky obrazu.

Fotoplátna zútulní celý byt
michalpavlasek.cz - fotoplátna

Kdy a proč fotoplátno pořídit?

Když domov potřebuje změnu.

Tak jako náš obývák jsme si nedávno zútulnili fotoplátnem vodopádu. Od té doby si častěji vzpomenu na super čas prožitý na dovolené před lety. Pohled na obraz mně vyloudí úsměv na tváři a naladí na atmosféru toho krásného místa. 

michalpavlasek.cz - fotoplátna
michalpavlasek.cz - fotoplátna

Když mám problém vybrat dárek pro blízké a kamarády.

Zvolím fotoplátno, protože je to dárek, který potěší a dělá radost furt. Dokonce je to dárek, co rozpláče i muže a vůbec jim to nevadí. Již několik padesátníků dostalo fotoplátno svých dětí darem k narozeninám. Reakce jako viditelná radost, překvapení a dojetí jsou s nečekaným dárkem spojené. Babička si s fotoplátnem rodiny povídá, je to její velká radost a díky fotoplátnu není doma sama 🥰.

Jaké fotky fotoplátnu sluší?

Rodinné fotografie a velká společná fotka celé rodina patří na chodbu. Představte si, jak se vracíte se domů a již na chodbě se na vás z fotoplátna culí dětská rozzářená očka a šibalský úsměv. Vy víte, že jste doma ❤.

V kuchyni máme fotoplátno oblíbeného mlsání a tím je čokoláda. A těch dobrot co existuje jako je káva, ovoce, sladkosti... no cokoli co máte rádi. Motivy na fotoplátně nemají hranice. Stačí si jen přát.

michalpavlasek.cz - fotoplátna
michalpavlasek.cz - fotoplátna

V ložnici jsou krásné romantické fotky vás dvou z výletů a procházek. Svatební fotografie má také své kouzlo a nebo cíleně nafocené glamour fotky do ložnice mohu jen doporučit.

Obývací pokoj či místnost pro relaxaci osvěží fotografie přírody a zážitky z cest. Kavárenští povaleči můžou zvolit krásnou fotku uličky s kavárnami. Fotoplátno kde vidím moře, jemný bílý písek, palmu a daleký obzor mě v mžiku přenese na pláž a najednou slyším cikády a cítím vůni borovic. Západ slunce krásně zklidní. Fotoplátno prostě umí zázraky 🙂

Pověšení fotoplátna zvládne i antikutil!

Fotoplátno je lehoučké jak pírko. Stačí tři údery na hřebíček (bez hmoždinky), pověsit obraz a je hotovo. 

Jana Maturová

Chceš se na něco zeptat?

Janka ti ráda poradí 😀

Volej 777 578 580 nebo napiš na jana@michalpavlasek.cz

Témata článku:

O autorovi 

Jana Maturová

Jsem stvořená pro asistenci nejen Míšovi, ale hlavně vám zákazníkům. Dělá mi radost, když potřebujete poradit a já pro vás tu dobrou radu mám, když společně najdeme termín focení, když od vás mám důvěru při líčení a vy jste s makeupem spokojené... Trpělivost, cit pro krásu a to, že mám ráda lidi jsou mé dary za které moc děkuji a při své práci s nimi nešetřím :-) Těším se na vás...

>