CO SI MÁM S SEBOU PŘINÉST NA FOCENÍ?

V průběhu fotografování několikrát změníte oblečení – z tohoto důvodu si vezměte s sebou několik druhů a typů oblečení. Jaké? Vemte si to, co vypadá sexy, přitažlivě a přitom neokoukaně. Pár tipů na oblečení: minisukně, košile, trika, plavky, prádlo, doplňky (pásky, brýle, šátky), obuv a podobně.

CHTĚLA BYCH SE STÁT VAŠÍ MODELKOU, CO MÁM PRO TO UDĚLAT?

Pošlete nám údaje o Vás pomocí online castingu na serveru castingstudio.cz. Můžete také přijít na náš casting v našem studiu.

JDEME K VÁM NA FOCENÍ NAŠICH DĚTÍ, CO JIM VZÍT NA FOCENÍ?

Vezměte několik typů oblečení, v čem rádi Vašeho potomka budete mít na fotografiích. Dětem přibalte i jejich oblíbeného plyšáka či hračku.

MUSÍ SE KAŽDÁ FOTKA OD VÁS RETUŠOVAT?

Nemusí – tak jako se jídlo nemusí solit, obraz rámovat, stěny pokoje malovat… Bez retuše je fotka polotovar, na kterém Vás pořád budou štvát modřiny, akné, jizvy a podobná nadělení, která máme ve vínku VŠICHNI.

CHCI FOCENÍ VĚNOVAT JAKO DÁREK, JAK NA TO?

Ozvěte se nám, dejte nám vědět, jaký rozsah focení jste si vybrali. Nachystáme Vám dárkový poukaz „na míru“ a ten si u nás vyzvednete nebo Vám jej pošleme. S obdarovaným pak domluvíme termín a podrobnosti k focení.

OBJEDNAL JSEM/PLÁNUJI OBJEDNAT SVÉ PŘÍTELKYNI DÁRKOVÉ FOCENÍ. JE VHODNÉ/MÁM PŘIJET NA FOCENÍ S NÍ?

Určitě to je dobré, bude se jistě cítit líp.

CO KDYŽ SI NEVYBERU PRO TISK ŽÁDNOU FOTOGRAFII. DOSTANU NĚJAKÉ VE VYSOKÉM ROZLIŠENÍ NA CD SPOLU S NÁHLEDY?

Ano, pokud budou vyretušované podle Vašeho výběru.

MOHU SI PO FOCENÍ U VÁS ZVEŘEJNIT FOTOGRAFIE NA INTERNETU (FACEBOOK, MISSONLINE.CZ, FOTOPÁTRAČKA…)?

Ano, Fotky si můžete zveřejnit kdekoliv, dokonce jsem rád, že jsou vidět, k tomu mají fotografie sloužit ? Co se zveřejňovat nesmí, jsou pracovní soubory jako náhledy fotografií, ukázkové fotografie apod., prostě nedodělky. Jinak Vám i na CD, které dostanete s vybranými fotografiemi, dám i tyto fotografie ve verzi na internet.

JAK MÍT SVATEBNÍ FOCENÍ ZADARMO?

Nechte si dát svatební focení nebo příspěvek na něj jako svatební dar.

BERU SI CIZINCE/KU, NEUMÍ ČESKY. JE TO PŘI FOCENÍ PROBLÉM?

Žádný problém. Mluvím plynně anglicky, takže překladatele můžeme během focení nechat na hostině ?

MÁM PŘED SEBOU NÁHLEDY Z FOCENÍ, JAK MÁM DÁL POSTUPOVAT?

Vyberte čísla fotografií, které chcete vyhotovit. Vypište objednávku (po kliknutí na odkaz „objednat fotografie“ ve Vaší členské stránce na www.michalpavlasek.cz). Do objednávky zapište číslo snímku, zvolenou retuš, rozměr fotografie a počet kusů. Odešlete a těšte se ?

JAK SI VYBRAT LOKALITU NA FOCENÍ?

Vyberte si takové místo, kde se budete cítit dobře. Nemusí to být nutně zámek nebo zámecká zahrada ? Úžasné jsou stromové aleje, lány s řepkou olejkou, klikaté úzké asfaltové silnice, potůčky, jezírka, altánky…

Start YOUR membership today!

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore

>