Fotobook pro Terezu
Slide 1
"Mé velké DÍKY za profesionální a empatický přístup a za úžasné a jedinečné fotografie, které sklízí velký úspěch a nenechávají jedno oko suché."
Tereza
Fotobook pro Kláru
Klára
"Atmosféra je skvělá, odcházím s pocitem radosti! Neváhejte, otevře Vám to dveře do duše a uvědomíte si, že jste krásní!"
Klára
Fotobook pro Dominiku
Dominika
"Naučila jsem se, jak vypadat dobře a přitom přirozeně před foťákem."
Dominika
Fotobook pro Jarku
Jarka
"Úžasné líčení i focení, které probíhalo v naprosto uvolněné atmosféře."
Jarka
Fotobook pro Ivanu
Ivana
"Překrásné fotky, které Vás dokonale vystihnou!"
Ivana
předchozí
následující

Zážitkové focení u Michala Pavláska

Vítejte ve fotostudiu, kde se na fotkách budete líbit sami sobě! Pokud toužíte po tom, aby vaše fotky odrážely to nejlepší z vás a chtěli byste si na konci focení říct: "Tohle chci zažít znovu!", pak jste na správném místě...

Je čas objevit radost z focení, které vám pomůže mít se rádi ještě více. Uvědomte si, že jste jedineční a krásní, a právě to rád zachytím ve vašich fotografiích.

Fotobook pro modelku

Pro dívky, které sní o úžasném a úspěšném portfoliu...

Fotobook pro (ne)modelku

 • Díky foto líčení budeš krásná. Společně objevíme ty nejlepší kombinace oblečení, které ti padnou jako ulité a podtrhnou tvou osobnost.
 • Naučíš se pózování, které dokáže proměnit každý běžný záběr v kouzelný moment.
 • Během inspirativního a zábavného focení fotobooku dokážeš nafotit ty nejskvělejší fotky tvého života, které ti otevřou dveře do světa plného možností.
 • Odjedeš se spoustou zážitků a zkušeností.

Ve fotostudiu jsem zažila příjemné dopolende. Pan Pavlásek mi nafotil krásné fotky, vše mi vysvětlil a všechno proběhlo na 1.🤩

Anna

Focení glamour a akt

 • Hravý, vzrušující a kreativní způsob, jak oslavit svou ženskost a získat nádherné sexy fotky.
 • S úžasnou foto vizáží se budete cítit báječně.
 • Při focení získáte spousty „tajných“ tipů, jak vypadat ještě lépe.
 • Díky pohodové atmosféře a zkušenostem při focení totiž dokážeme udělat divy. Budete přirozená a brzy zjistíte, že focení glamour a akt je zážitek, který jste si měla dopřát již dávno. Tak neváhejte a objevte svou skrytou krásu v našem fotostudiu! 

Nejdříve jsem byla velmi nervózní nechat se nafotit profesionálním fotografem, ale jak si mě vzal Michal pod „svá křídla“, tak nervozita ihned odpadla. Focení jsem si hodně užila,cítila jsem se na dvě hodiny jako modelka a za to chci velmi poděkovat. Fotky jsou krásné a těším se na další focení! Michala můžu vřele všem doporučit. Ještě jednou děkuji.

Katka Habartová
Glamour focení, Michal Pavlásek

Probuďte v sobě krásu a oslavujte své ženství...

Zážitkové focení u Michala Pavláska

Ponořte se do kouzla neopakovatelných chvil!

Zážitkové focení

 • Pozvěte svou rodinu na společné dobrodružství! Prožijete spolu chvíle štěstí a získáte krásné fotky plné života a emocí.
 • Přijďte si pro klenoty do vašeho rodinného archívu! Uvidíte, že to bude stát za to a tyto fotky budou mít výjimečnou hodnotu pro vás i vaše blízké.
 • Hodí se pro rodiny, páry i jednotlivce na portrétní focení. Magické těhotenské focení, rande zamilovaných, předsvatební focení...

Děkuji za všechny úžasné fotografie a obrazy, které od vás mám, za skvělý přístup a všechen servis, který mi vždy dopřejete ? cítím se u vás jako doma. Moc si toho vážím ❤️ děkuji mnohokrát Míšo a Jani ??

Jana

Svatební focení

 • Od vzrušení a očekávání po slzy a čistou radost - pomohu vám vyprávět příběh vaší lásky a dodám vám nadčasové, energické a temperamentní svatební fotografie, ke kterým se budete určitě znovu a znovu vracet.
 • Po svatebním dni, když je třípatrový svatební dort sněden, květiny uschnou, šaty vráceny v půjčovně - jediné, co vám z vašeho výjimečného dne zbyde, jsou fotografie - a je mi ctí, že vám mohu tyto vzpomínky zachytit a zastavit v čase.
 • S respektem k vašim přáním se těším na zvěčnění toho nejemotivnějšího dne vašeho života.

Ahoj Michale, rádi bychom Ti poděkovali za velmi příjemný přístup a pohodové focení. Fotky jsou úžasné a jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Tebe. Určitě si ještě některé fotky necháme udělat. Ještě jednou děkujeme, jsi skvělý fotograf. Hezký den.

Veronika & Albert
Svatební focení Michala Pavláska

Úžasný zážitek plný smíchu a nezapomenutelných momentů...

Udělejte radost sobě i blízkým

Fotoplátna z vlastních fotografií

FOTOPLÁTNA Z VAŠICH FOTEK

Fotoplátno je tady, aby vaše vzpomínky a zážitky dostaly tu pozornost, kterou si zaslouží.

Dárkové poukazy na foceníDárkové poukazy na focení

DÁRKOVÉ POUKAZY

Darujte okamžiky plné smíchu, štěstí a nevšedních zážitků, které budou navždy zachyceny na krásných fotografiích.

Co říkáte po focení?

Úžasné! Vaše reference nám září jako nejjasnější hvězdy na noční obloze! Děkujeme vám za to, že nám dáváte na Google těch nejlepších pět hvězdiček! ⭐⭐⭐⭐⭐

Nejlepší hodnocení na Google

85 top referencí

Dobrý den, my děkujeme vám, byli jste moc užasní a profesionalní focení bylo příjemné. Cítili jsme se moc dobře i když jsme z toho všichni měli strach a byli nervózní. Ještě jsme se nefotili tak jsme nevěděli jaké to bude. Úplně jste nás překvapili hned jste z nás nervozitu dostali a my se bavili suprově. Budem vás vychvalovat i našim kamarádům a určitě doporučíme, moc příjemně jsme se bavili super. Ještě jednou díky.

Vagdalovi

Ahoj Jani a Michale.
Konečně jsme se dostali ke slíbené referenci. Možná jsme ty emoce potřebovali trochu ustát ? Napsali jsme každý jednu, já i Luděk, každý svými slovy, ale závěr, že jste úžasně sehraní a fotky jsou dokonalé, vyplývá z obou.

Chtěli jsme si náš velký den naplno užít a mít hezké vzpomínky. Michal s Janou nás upoutali skvělými fotkami na svých stránkách, a když jsme se s nimi osobně setkali a udělali pár předsvatebních fotek, bylo nám jasné proč. Navodili atmosféru, kdy samo focení byl zážitek, na který rádi vzpomínáme. A právě ta atmosféra spolu s výbornou technikou focení vytvořila úžasný výsledek. S Michalem a Janou jsme si to užili hned několikrát - v den samotný, při prvním prohlížení spolu s autory a pak ještě mnohokrát znovu. Luděk

Mít hezky zdokumentovaný náš svatební den bylo pro nás důležité a proto jsme moc rádi, že jsme narazili na Michala a Janu. Rozhodli jsme se před svatbou udělat několik fotek „jen tak“. Byl to výborný nápad pro seznámení se a navíc, když jsme viděli výsledek, věděli jsme, že ať se stane cokoliv, fotky ze svatby budou prostě dokonalé. V den svatby proběhlo všechno perfektně, Jana líčila nevěstu, Michal fotil přípravy a hosty. Oba jsou moc fajn a pohodoví, dokáží nastolit příjemnou a klidnou atmosféru a za to jsme jim moc vděční. Fotky jsou prostě nádherné. Michale a Jani, moc Vám děkujeme za krásné fotky i za vše kolem, čím jste přispěli k dokonalosti celého našeho dne. Těšíme se zase někdy na viděnou. Petra

Petra & Luďek

Ahojky Jani, moc děkuji za zprávu. ? Adélka byla z focení samozřejmě nadšená a plná pozitivní energie a sebevědomí a to je moooc dobře. Moc za to Tobě i Michalovi děkuji ?. Moc se na fotečky těšíme. Byl to dobrý nápad to focení. A taky děkuji za moc příjemné popovídání a atmosféru.

Renata, maminka

Foceni u Michala jsem dostala jako dárek od partnera, no nevím pro koho to byl větší dárek ? pro mě super skvělý zážitek a pro nej ještě lepší fotečky ? Když jsme jeli na foceni cca 1,5h cesty, tak jsem myslela, že za dvě hoďky jedeme domu, to byl velkej omyl….. Janča mě skvěle nalíčíla a s Michalem jsme fotili přes 3hodiny. Vybrali jsme outfity, které z mého kufru použijeme , Michal přizpůsobil světla a pozadí aby vše ladilo, i když make up byl stejný, každá série fotek má jinou atmosféru a vypadám jinak, všechny jsou úžasný a mužem na ně koukat pořád ?? Celou dobu panovala pohodová atmosféra a nejednou jsme se zasmáli ?já si to užila na MAXIMUM ? Náhledy k úpravě nám poslali hned druhý den. V balíčku jsme měli 15 fotek, všechny fotky vypadaly tak skvěle, že jsmet vybrali daleko daleko víc…… Za nás můžu Janču s Michalem jen a jen doporučit ????? Jestli fotit Glamour, tak jedině s Michalem ❣️?

Kateřina Běhalová

Lenka

Na focení jsme byli s manželem a před příchodem jsme pociťovali nervozitu a obavu, jak to bude probíhat. Nejdříve však proběhl uvolněný rozhovor mezi námi a fotografem, tak jsme získali pocit, že o nic strašného nejde a hodně jsme se nasmáli. Do ateliéru jsme šli už s radostí a očekáváním. A taky, že jo. Velmi oceňuji přístup fotografa. Při foceni získáte alespoň na čas pocit určité výjimečnosti, že na Vás záleží a že jste prostě skvělí. Za tento pocit moc děkuji a z fotek to také vyplývá - vypadáme opravdu krásně! DĚKUJI ?. Děkuji také za neocenitelný přístup Janičky, která svým působením poskytuje skvělou podporu a servis, ale tak nějak jinak. S láskou.

Lenka Konečná

Dobrý den pane Pavlásku, moc Vám děkujeme za opravdu krásné fotečky. Budeme se těšit na další focení ?

Michaela

Neváhejte a domluvte si focení!

Vaše jméno*
Váš email*
Váš telefon*
Jaké máte přání?
0 of 350

Focení u Michala Pavláska vždy bylo a je opravdu skvělým zážitkem. Je to pohodový člověk, se kterým si vždy skvěle pokecám. Nemůžu si tahle focení, a poté následně hotové fotky, vynachválit. Vizáž je vždy naprosto úchvatná. Moc děkuji. Je to skutečně profesionál! Mohu jenom doporučit!!! A těším se na další focení!

Nikola Krůželová

Michal a Jana dokázali vytvořit přátelskou atmosféru po celou dobu focení, oba jsme se uvolnili natolik, že pro nás bylo focení přirozené a zábavné, navíc probíhalo na vysoké profesionální úrovni s mnoha kreativními prvky. Také jsme ocenili možnost vyjádřit vlastní představu a prokonzultovat ji.

Lenka: Šlo a speciální zážitek, při kterém jsem si uvědomila, že díky Michalovu profesionálnímu přístupu se můžu cítit žensky a sexy i v období, kdy jde estetika tak trochu stranou.

Rozhodně doporučujeme, a i my sami při další příležitosti znovu využijeme jeho služeb.

Jedno léto dopolední, skočili jsme na focení. Už od dveří relax, klídek, Michal ladí první snímek. Jeden outfit střídá druhý, neodradí ani pruhy. Čas tu běží jako ďas, fotky skvělé - žádný kaz. Užili jsme si to tak, jak má se, s dalším bříškem dojdem zase :)

Milan a Lenka

Milá Jančo a Michale?, ještě jednou děkujeme za fotodokumentaci, asistenci a hlavně za to, že jste vnášeli do průběhu svatby spoustu pozitivní energie. Vím, že některé ty svatby jsou všechny stejné, ale přesto doufám, že vás to i tak bavilo a vzali jste si zase nějakou energii s sebou a nějaký den ve vás zůstane?. Mám vyřídit pozdravy od manželky ?. Těšíme se na nějaké první fotky. Klidně nám pošlete "ochutnávku".

Luba a Janča

>