Fotostudio Michala Pavláska / Logo

Zavolej:

777 578 580

0 Kč
Cart

Žádné produkty v košíku.

Shop:

michalpavlasek.cz/shop 

Online platby i kartou

Fotostudio:

V Teničkách 613

686 01 Uherské Hradiště

Užij si focení a vedle zážitků budeš mít i skvělé fotky

nebo volej:

777 578 580

Udělej (si) radost nejen k vánocům:

michalpavlasek.cz - fotoplátna

Fotoobrazy na plátně

Dárkový poukaz na focení

Dárkové poukazy

Fotokniha

Fotoknihy

Fotokalendář

Fotokalendáře

Rodinné focení

Sejděte se s vašimi nejbližšími na úžasném focení, které vás bude všechny bavit. Přidejte si další klenoty do rodinného alba.

Přijďte na focení dětí, sourozenců i celých rodin. Zachyťte si vzácné chvíle při těhotenském focení. Máte se rádi? Pak je pro vás párové focení.

Rodinné focení u Michala Pavláska
Focení modelek Michal Pavlásek

Fotobook pro (ne)modelku

Stojí dcera pořád před zrcadlem? Mobil nedá z ruky a má na něm tisíce svých momentek? Je jejím snem alespoň na chvíli být modelkou?

Věnujte jí nevšední zážitek, při kterém získá spoustu tipů na focení a fantastické fotky, které jí zvednou sebevědomí.

Focení glamour a akt

Za focením v sexy stylu glamour nebo akt k nám do studia jezdí dámy z celé republiky a nelitují. Takové focení je jiskřivý a nezapomenutelný zážitek, při kterém si splníš své mnohdy tajné sny a budeš opět středem vesmíru.

Tip: toto focení je nádherný dárek pro dámu tvého srdce.

Focení glamour a akt / Michal Pavlásek
Svatební focení u Michala Pavláska

Svatební focení

Svatební focení, to je hlavně skvělá zábava po celý svatební den. "Naši" novomanželé často hodnotí focení jako jednu z nejkrásnějších částí jejich svatebního dne.

Získejte svatební fotky plné života, lásky a parádní nálady. Ke svatebnímu albu se budete rádi vracet.

nebo volej a dohodneme se:

777 578 580

Co říkají naši zákazníci


profile-pic

Focení s panem Pavláskem jsem si moc užila. Zjistila jsem spoustu nových triků, jak například stát nebo jak se tvářit na fotkách. Líbila se mi nápaditost při kombinování oblečení nebo při každém outfitu jiné pozadí. Byl to fantastický zážitek, který bych doporučila všem. Taky bych pochválila paní Janu za super líčení.

Michaela


profile-pic

Focení u Michala Pavláska vždy bylo a je opravdu skvělým zážitkem. Je to pohodový člověk, se kterým si vždy skvěle pokecám. Nemůžu si tahle focení, a poté následně hotové fotky, vynachválit. Vizáž je vždy naprosto úchvatná. Moc děkuji. Je to skutečně profesionál! Mohu jenom doporučit!!! A těším se na další focení!

Nikola Krůželová


profile-pic

Děkuji za báječný čas s vámi. Těším se na fotky.

Marcela


profile-pic

Dobrý den Janičko a Michale, chtěla bych poděkovat za to, že jsem Vás potkala.Focení ve Vašem fotoateliéru bylo pro mne úžasným zážitkem, který se nedá úplně popsat. Šílená tréma, kterou jsem měla před focením, po vstupu k Vám postupně opadala a já po rozloučení od Vás odcházela nadšená, šťastná za to, že jsem měla možnost na chvíli „dělat modelku“. 🤩Odjížděla jsem domů se zážitkem, který si ponesu celý život. Měla jsem pocit, jako bych Vás znala už několik let a ne jen pár minut! Jak Vy to děláte? ?Děkuji Janičce za perfektní nalíčení a skvělou komunikaci.Děkuji Michalovi za to, že mě dokázal zbavit trémy a vytvořil nádherné dech beroucí záběry na můj budoucí kalendář. Moc se na něho těším!!Budu Vás všem vřele doporučovat. Pro fotky z „Pavláskovic“ fotoateliéru se vyplatí jet i přes celou republiku 😍Moc Vás zdravím a přeji hodně spokojených zákazníků. Ať se Vám moc a moc daří!!!P.S. když jsem sdělovala manželovi mé zážitky od Vás, tak říkal, že se na kalendář (jeho dárek k narozeninám) těší jak malé děcko.

Jaroslava

nebo zavolej a dohodneme se:

777 578 580

Copyright 1996-2020, Fotostudio Michala Pavláska

Ochrana osobních údajů - Obchodní podmínky

>