Zážitkové focení jako dárek

Valerie dostala k narozeninám opravdu originální a nezapomenutelný dárek - poukaz na zážitkové focení. Získala tak parádní fotky i zážitky...

Pokud chcete po focení zvolat "To byl nejlepší zážitek mého života!", pak jste na správném místě...

FOTOBOOK PRO (NE)MODELKU

FOCENÍ GLAMOUR A AKT

ZÁŽITKOVÉ FOCENÍ

SVATEBNÍ FOCENÍ

Co říkáte po focení?

Úžasné! Vaše reference nám září jako nejjasnější hvězdy na noční obloze! Děkujeme vám za to, že nám dáváte na Google těch nejlepších pět hvězdiček! ⭐⭐⭐⭐⭐

Nejlepší hodnocení na Google

90 top referencí

Krásny začátky, ráda na to vzpomínám🥰 ale úplné začátky byly v 15 letech v modelstudiu u Michal Pavlásek a za tu zkušenost jsem nesmírně vděčná do teď 🥰 Tohle byl vždycky můj sen, který se mi plní pokaždé když se účastním jak focení, tak hostessingových akcí.

Simona

Focení s Míšou a Jančou bylo úžasným zážitkem🙂 Byla to naše první zkušenost s focením a určitě ne poslední. Děkujeme za originální a pohodové pojetí🥰 Všem vřele doporučujeme tuto fotodvojku 👌 ! Mějte se nádherně a mockrát děkujeme! Všichni fotky moc chválí.

Helena & Petr

Krásné ráno Jani a Michale, … Líčení bylo perfektní a představte si, teď jsem se probudila a vypadám stejně jako včera, přežilo noc bez ujmy 🤩 Normálně se samozřejmě odličuju, ale dnes byla noc naruby…

Co mě zaujalo:
Zaujalo mě, jaká je u Vás hrozně příjemná atmosféra, člověk se od prvního okamžiku cítí skvěle a všechen ostych opadne. Dáváte s Michalem takový pocit důvěry a harmonie, že to musí působit příjemně úplně na všechny. Bylo mi u Vás opravdu moc dobře a mrzí mě, že jsem byla taková rozpačitá a moc jsme si toho nepopovídali 🙂 Také mě zaujalo jak to máte doma krásné a voňavé 🥰 Zujala mě nádherná šatna v ateliéru. Moc se mi líbilo, jak se Michal při focení snažil mi zakrýt všechny faldíky, abych byla spokojená 🥰 S tím jsem nepočítala, že kolem mě bude tolik běhat a bylo to moc moc fajn!!!! Taky jak klidně mluvil a jednal člověk vůbec neměl strach, že bude vypadat hloupě.

Co se mi nelíbilo: Tak to rozhodně vůbec NIC 🙂 Líbil se mi den u Vás od začátku až do konce na 100%. Napadlo mě jen, že by třeba bylo fajn mít nějaký malý gaučík u Michala v ateliéru a fotit také na něm, ale to musí vědět nejvíc on, jestli se to vůbec hodí….

Jani a Michale, moc Vám děkuji a už teď se těším na další návštěvu u Vás🤩 Budu Vás vřele doporučovat všem kolem a na svatbách!!!

Eva

Fotečky, které máme od Michala jsou úžasné!!!!! Je to profesionální fotograf, dokáže zachytit daný okamžik úplně dokonale!!!! Michale,strašně moooooc s manželem děkujeme za krásný den a krásné fotečky, které budou pěknou vzpomínkou na náš svatební den. VŠEM DOPORUČUJEME !!!!!!!!

Andrea & Vít Valentovi

Focení Fotobook od Michala Pavláska jsem dostala k Vánocům od rodičů jako dárek, za což jsem strašně vděčná, protože už delší dobu jsem chtěla fotky od profesionálního fotografa, ale žádný mě neoslovil svými výslednými fotografiemi tak, jako právě Michal Pavlásek. V den focení jsem byla trochu nervózní, jako asi každý před svým prvním focením. Ale to se ihned po příchodu do studia změnilo. Nejprve jsme se domluvili, jak bude focení probíhat, poté mi Jana udělala krásný make-up a pak už jsme se pustili do samotného focení. Ze začátku jsem nevěděla jak si stoupnout, jak se na fotkách tvářit, co udělat s rukama, ale Michal mi vše řekl a vysvětlil. S výslednými fotografiemi jsem víc než spokojená a ještě jednou děkuji Michalovi i Janě za nezapomenutelný zážitek! 🥰

Adéla

Děkujeme za rychlé vyřízení :-). Fotky se nám moc líbí!

Kristýna
>