Focení, které vám zlepší náladu

Nedovolte zlému Covidovi, aby vás připravil o nádherné fotky a zážitky spojené s focením! Co všechno pro vás během pandemie s nadšením připravíme:

Focení v nádherné jarní přírodě

Fotostudio sice musíme mít zavřeno, ale to nám přeci nemůže překazit focení venkovní. Obzvlášť teď, kdy se s přicházejícím jarem krásně otepluje a svítí víc a víc sluníčko. Nebojte se, vybereme místo bez lidí a při focení budeme dodržovat všechna hygienická nařízení. Zavolejte Janě na číslo 777578580 a domluvte si váš termín.

Fotoobrazy na plátně z vašich nejoblíbenějších fotek

Fotek máte zajisté plné mobily a foťáky. Nebo máte fotky od Michala Pavláska. Nebo od jiného fotografa. Tak si vyberte ty, které se vám líbí nejvíc a nechte si z nich udělat fotoobrazy na plátně. Žasnete, co se dá ze zdánlivě obyčejných momentek vykouzlit. Přečtěte si víc zajímavostí o fotoplátnech nebo si je tady rovnou objednejte. Budeme rádi, když zavoláte Janě na telefon 777578580 a s ní se na všem krásně dohodnete.

Dárkové poukazy na focení

Pandemie tady nebude pořád. Opět začneme normálně žít a bavit se. Dopřejte vašim blízkým nezapomenutelné zážitky spojené s focením. Darujte jim dárkový poukaz na focení u Michala Pavláska! Komu se nejčasteji dárkové poukazy dávají? Přítelkyni nebo manželce. Své rodině. Dceři, která chce být modelkou nebo "jen" mít svoje exkluzivní fotky. Snoubenci díky dárkovému poukazu na svatební focení ušetří a budou vám vděční. Zavolejte Janě na telefon 777578580 a domluvte se s ní. Nebo si dárkové poukazy objednejte tady.

Rodinné focení / Michal Pavlásek

Věra, která dostala od dcery Moniky dárkový poukaz na focení

"Děkuji za vše moc si vážím focení u vás, jste skvělí lidé, úžasní a děkuji za krásné fotky, to snad není ani možné!!! Výborná atmosféra. Prožila jsem krásně odpoledne, můj krásný zážitek v mém životě, úžasné!! Ráda se na fotky podívám a zavzpomínám! Přála bych takovou radost prožít všem lidem!!! Vřelé díky !!!!!"

Děkuji moc za mamku, měla až slzičky v očích, že to byl pro ni úžasný zážitek, jak jste se jí věnovali. Musí to být pro ty lidi psychoterapie, úplně pak i omládla :-). Děláte dobře svoji práci. Kdyby jsem mamku neviděla před a po, tak to nepochopím. Monika, dcera

Přijďte k Michalovi na zážitkové focení, které vás bude bavit a získáte fotky snů

Rodinné focení Uherské Hradiště

Rodinné focení

S vašimi blízkými se budete náramně bavit a do rodinného alba si přidáte klenoty.

Svatební fotograf Michal Pavlásek

Svatební focení

Focení bude nejkrásnější částí vašeho svatebního dne. A vaše svatební album nejmilejší knížkou.

Karolína / Focení modelek u Michala Pavláska

Fotobook pro (ne)modelku

Úžasný zážitek, při kterém objevíš spousty fíglů úspěšných modelek.

Ivana / Focení glamour a akt

Focení glamour a akt

Objev v sobě rozkošnou ženskost a získej fotky, o kterých jsi vždy snila.

Michal Pavlásek / Fotograf Uherské Hradiště

Michal Pavlásek

fotograf

Největší talent Michala je dokázat nadchnout sebe i ostatní pro každé focení. S rodinami, slečnami, dámami, významnými osobnostmi, dětmi, svatebčany. Pro něj jsou prostě všichni kamarádi. Jeho fotky jsou uvolněné a plné života. Díky dlouholetým zkušenostem vám dokáže dát spoustu rad a tipů pro ten nejúžasnější výsledek.

Co říkají zákazníci po focení?

Mirka si pochvaluje focení u Michala Pavláska

Mirka,

rodinné focení

“Jani a Michale, moc bych Vám chtěla poděkovat za parádní dopoledne. Tolik pozitivní energie na jednom místě, to ani nejde vyjádřit slovy. Jsem velice spokojená a focení jsem si opravdu užila. Moc se těším na výsledek! 😍 Jste skvělí! Ráda se budu vracet!”

Nikola o focení u Michala Pavláska

Nikola,

modelka

“Focení u Michala Pavláska vždy bylo a je opravdu skvělým zážitkem. Je to pohodový člověk, se kterým si vždy skvěle pokecám. Nemůžu si tahle focení, a poté následně hotové fotky, vynachválit. Vizáž je vždy naprosto úchvatná. Moc děkuji. Je to skutečně profesionál! Mohu jenom doporučit!!! A těším se na další focení!”

Svatební focení Michal Pavlásek

Lucka a Lukáš,

svatební focení

“Naše svatba byla plná nejnádhernější překvapení a zážitků, kterým jste se stali i VY DVA ! Nechat si zdokumentovat svatbu s vámi bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat – přístup byl bezkonkurenční, vy jste byli skvěle připraveni, usměvaví, úžasně naladění, osobní a vždy na správném místě ❤ fotky jsme dostali kosmickou rychlostí, vyšli jste nám vstříc ve všem možném a užili jste si to s námi :o) ale hlavně !! ZÍSKALI JSME NOVÉ PŘÁTELE ❤ Ještě jednou vám oběma mockrát moc moooooc děkujeme.”

Tereza o focení glamour u Michala Pavláska

Tereza,

glamour focení

“Milí Jani a Míšo, ještě jednou vám moc děkuji, bylo to naprosto ohromné! Nebývám nervózní, ale tentokrát se mě tyto pocity před focením zmocnily. Ovšem jen do chvíle vašeho vřelého přijetí a po prvních několika málo minutách jsem se ve vaší přítomnosti cítila jako doma. Jsem moc ráda, že jsem vás „našla“ a i když to k vám mám trošku z ruky (pozn.: 407km😮), nelituji ani jednoho kilometru cesty za vámi. Krásné prostředí, profesionální přístup a vše ještě podtrženo naprosto uvolněnou přátelskou atmosféru. Jste skvělí! Děkuji!!”

Ano, mám zájem o zážitkové focení!

Nechce se vám vyplňovat formulář?
Zavolejte Janě na telefon 777 578 580.

>