fotostudio Michala Pavláska

Fotostudio, kde splníte sny sobě nebo někomu blízkému

Jaké focení si přejete užít?

Fotobook pro (ne)modelku

Nemusíš být modelkou, ani se jí nemusíš chtít stát. Nebo ano. Při tomto focení se ale budeš cítit jako supermodelka.

Víc o fotobooku pro (ne)modelku
Získat jako dárkový poukaz

Ivana / Focení glamour a akt

Zažij ten krásný pocit výjimečnosti. Objev svoji krásu na elektrizujících fotkách Michala Pavláska. Buď sexy.

Víc o focení glamour a akt
Získat jako dárkový poukaz

Rodinné focení, Michal Pavlásek

Dojděte a zažijete skvělou zábavu s vašimi nejbližšími a zakrátko budete mít nádherné klenoty v rodinném archívu.

Víc o rodinném focení
Získat jako dárkový poukaz

Svatební focení u Michala Pavláska

Užijte si svoji svatbu naplno! Pohodové a zábavné focení bude jednou z nejkrásnějších událostí vašeho svatebního dne.

Víc o svatebním focení

Dopřejte si focení, na které budete vzpomínat celý život

Klikněte na fotky stylu, který vás zajímá a zjistěte víc:

Co říkají lidé po focení?

Cítí se parádně, usmívají se od ucha k uchu a posílají nám nádherné reference.

Customers served! 1 Počet hvězdiček!

Moc děkuji Michalovi a Janě za nezapomenutelné odpoledne. Focení, které probíhalo ve velmi příjemné atmosféře, bylo pro mě skvělým zážitkem. Výsledné fotky jsou úžasné a rady, které mi Michal řekl, jsou velmi prospěšné!! Všem moc doporučuji!

profile-pic
Michala

Dnešní foceni jsem si moc užila ve společnosti sympatické Janči, která mě krásně nalíčila a velmi profesionálního Michala, který mi poradil spoustu triků a tipů k dokonalé fotce. Bylo to velmi užitečně strávené odpoledne a doufám, že nebylo poslední. Teď usínám se skvělým pocitem a nedočkavostí na konečný výsledek.

profile-pic
Monika

Mé pocity z včerejšího glamour focení? Odjakživa jsem vůči sobě hodně kritická, jak vypadám na fotografiích... s fotografem Míšou jsem zahodila jakýkoliv stud a odevzdala jsem se plně do jeho profesionálních rukou a musím dodat, že když mi ukazoval fotografie z fotoaparátu přímo na place, byla jsem nadšená! A co teprve, až budou na papíře! Ke konci focení se zapojil i můj partner... no a výsledek bude pěkně žhavý. Milé slečny, dámy, ženy nebojte se, nestyďte se a běžte si splnit, tenhle nevšední luxusní zážitek!
Velké díky Míšo. A nesmím ani opomenout milou Janičku, krásně mne nalíčila a naladila... děkuji Jani. Jste úžasní. Verča + Peťa

profile-pic
Verča

Ještě jednou děkuji za příjemný strávený čas s Vámi a za fotky, jsou moc hezké.

profile-pic
Alžběta

Do ateliéru Michala Pavláska se naše rodiny pokaždé rády vrací, neboť se zde cítíme jako doma. Michal i Jana jsou skvělí , stále se usmívají, jsou to prostě sluníčka. Nejvíce si focení užívají naše děti a na výsledku je to vždy znát. Moc děkujeme.

profile-pic
Vaďurovi a Měšťánkovi

Hana Malovaná

Focení u Michala byl nečekaný zážitek. Již jsem podobné focení absolvovala u jiného fotografa a nedá se to srovnat. Profesionální přístup Michala a Janičky mi hned na začátku dodal sebevědomí, že i normální holka, která není žádná modelka, se nemusí bát fotit. Janička mi udělala krásný make-up. Samotné focení byl jeden velký zážitek. Michal mi dal spoustu rad, co je při focení důležité a taky atmosféra, kterou jsme navodili byla super. Žádný stres s časovým limitem. A výsledek?.... nad mé očekávání! Krásné fotky, u kterých není třeba "ořezávat špíčky"...Nevěřila jsem, že správná póza je víc než retuš a opravdu to tak je ? Za stejnou cenu se mi Michal s Janičkou věnovali celé odpoledne, u jiného fotografa trvalo focení 1,5 hodiny vč. make-upu a ten stres je vidět i na výsledných fotkách (u jiného fotografa). Naučila jsem se pár pravidel pro focení , které budu určitě využívat. Sebevědomí mi to stoprocentně zvedlo. Po shlédnutí fotek jsem nevěřila, že můžu mít takové krásné profi fotky. Focení u Michala určitě doporučuji hlavně těm, kteří si chtějí focení užít a mít krásné fotky, které mají příběh. Ještě jednou děkuji....mám krásnou památku.

profile-pic
Hana Malovaná

Udělejte si radost po focení...

Fotoobrazy na plátně

Fotoplátna si zamilujete! Vypadají báječně. Nelesknou se, pověste si je klidně naproti oknu. Díky dřevěném rámu jsou lehká jako pírko. Fotoplátna se náramně hodí do všech typů interiérů. Nejoblíbenější dárek.

Víc o fotoobrazech na plátně

Dárkové poukazy na focení

Další fantastický dárek pro všechny vaše blízké. Udělejte radost komukoliv: příbuzným, těhulce, přítelkyni, k narozeninám, svátku, za vysvědčení, na vánoce. Tip: z tohoto krásného dárku mohou vzniknout další skvělé dárky - fotoobrazy na plátně, kalendáře...

Nestíháte? Kupte dárkový poukaz v našem shopu, vytiskněte a skvělý dárek máte připraven.

Tady můžete dárkové poukazy koupit online

Jak udělat dceři velikánskou radost?

Adéla a Dominika jsou sestry. Jejich babička pro ně našla dárek - focení fotobooku u Michala Pavláska. Holky i se svými báječnými rodiči dojely až z Českých Budějovic. Udělali si krásnou dovolenou. Nechte se inspirovat jejich zážitky a udělejte radost svojí dceři. Nebo vnučce.

Jak udělat dceři velikánskou radost: Fotobook u Michala Pavláska

Ano, chci si užít focení

0 of 350

Napište email

Michalovi michal@michalpavlasek.cz
Janě jana@michalpavlasek.cz

Zavolejte

Michalovi 608 888 578
Janě 777 578 580

>