Jsem váš osobní fotograf Michal Pavlásek.

Myslíte, že jste nefotogeničtí? Moc rád vás z tohoto omylu vyvedu. Naopak, udělám všechno proto, abyste z focení odcházeli plni energie a sebevědomí. Přeji si, aby jste se na fotkách ode mne měli rádi.

Fotograf Michal Pavlásek

FOCENÍ U NÁS JE ZÁBAVA

Proč se většina našich zákazníků při focení hned poprvé cítí pohodově

Proč má hodně lidí z focení strach👻? Většinou protože za sebou mají jen školní focení (nesmrtelné lavičky a otrávené výrazy) a focení na občanku (ta paní u foťáku vás má jen zobrazit, nikoliv vám udělat fotky do rodinného alba). No a na základě těchto focení si spousta lidí myslí, že jsou nefotogeničtí a že focení je jen nutné zlo.

U nás se budete při focení cítit jako v jiném vesmíru👩‍🚀. Rádi si s váma povykládáme a probereme vaše přání. Pozn.: Za tu dobu bych si mohl s klidem otevřít psychologickou poradnu. Focení je zábava, pustíme si muziku a poradím vám "co s rukama nohama". Nakonec budete litovat, že jste na takové focení nepřišli už dávno.

Těšte se na parádní zážitky a fotky

pro (NE)MODELKY

Fotobook: Jak začít s modelingem bez nástrah

Říkáš si: Chci dělat modelku, hostesku, ale nevím, jak začít. Nemám fotky, nevím, jak se prezentovat, aby si mě někdo všiml. Neumím se tvářit ani pózovat. NEVADÍ!!! Při focení fotobooku kromě cenných rad a tipů získáš ty nejúžasnější fotky pod sluncem.

BUDEŠ SEXY HVĚZDA

Focení glamour a akt

Splň si svůj sen! Přijď na úžasné glamour focení a získej fantastické sexy fotky a elektrizující zážitek. Buď přitažlivá.

DNES ZÁŽITEK, ZÍTRA POKLAD

Rodinné focení

Focení s nejbližšími je u Michala Pavláska vždy nádherný zážitek. Zastavte čas a uchovejte si vzácné společné chvíle.

NEJKRÁSNĚJŠÍ ČÁST SVATBY

Svatební focení

Svatebčané nám často říkají, že focení byla nejkrásnější část jejich svatebního dne. Užijte si nádhernou a slavnostní atmosféru.

ReFERENCE

Píšete nám o zážitcích z focení

Celý život se nerada fotím a možná proto jsem od mamky dostala poukaz na profesionální focení u Michala Pavláska – zkoušela tím zlomit můj odpor k focení 😀 A po dnešku můžu říct, že se jí to povedlo dokonale… Michal je profesionál každým coulem, focení jsem si moc užila a už se nemůžu dočkat dalšího… 🤩 Také bych chtěla poděkovat Janě za krásné nalíčení. Toto studio je vážně úžasné.

profile-pic
Adriana

Míša nám v září fotil naši malou svatbu – z jeho fotek jsme naprosto nadšení, máme krásnou památku, krásné fotky a za to Ti Míšo moc moc děkujeme – jsi prostě úžasný 🤩🥰

profile-pic
Petra & Jarek Lakosilovi + Max

Ahoj Michale, fotečky už nám dorazily do Prahy a jsou krásné! Moc hezky jsi je upravil až je nám líto je schovávat v albu, raději bychom s nima zaplácali třeba celou stěnu ? Moc děkujeme, fakt je to paráda!… Díky!

profile-pic
Martina & Luboš Francovi

Získej sebevědomí a fantastické fotky

>