Fotografie pořízená sebedokonalejším fotoaparátem je jen surový polotovar, kterému až retuš a následné zpracování vdechne život. Proto Vaše fotografie retušujeme, aby z nich vzniklo nádherné, dokonalé a emotivní dílo.

Fotka bez retuše je jako nenalíčená modelka

Tak jako byste nechtěli v pekárně nedopečený chléb, nechtějte po nás neretušované fotografie. Stejně byste je nedostali :-). Snímky zachycené na digitálním čipu jsou jenom polotovar, ze kterého teprve správným "vyvoláním" a citlivou retuší vytvoříme ty nádherné skvosty s úžasnými barvami, kontrastem, bez nedostatků... Každou fotografii, kterou připravujeme na předání jako soubor, foto na papíře nebo obraz v rámu či na plátně citlivě a kreativně retušujeme a zdokonalujeme.

Fotka bez retuše je jako nenalíčená modelka 1
Fotka bez retuše je jako nenalíčená modelka 2
Fotka bez retuše je jako nenalíčená modelka 3
Fotka bez retuše je jako nenalíčená modelka 4

Postprocessing a montáže fotografií

Čas od času budete potřebovat na fotografiích něco odstranit, něco přidat, zkombinovat více záběrů... Jsme připraveni pro Vás udělat i náročný postprocessing a složitější montáže.

Postprocessing a montáže fotografií 1
Postprocessing a montáže fotografií 2
Postprocessing a montáže fotografií 3
Postprocessing a montáže fotografií 4

Retuší oživíme Vaše archivní fotoklenoty

Přineste nám Vaše archivní snímky k retuši a zrestaurování. Žasnete, co všechno je možné ze starých fotografií "vytáhnout" a jak budou skvěle vypadat jako obrázky v rámečku, obrazy na zdi... Fotografie nám přineste jako originály na papíře, my je naskenujeme a zpracujeme. Nebo nám fotečky pošlete jako soubory přes mail nebo uschovna.cz.

Retuší oživíme Vaše archivní fotoklenoty 1
Retuší oživíme Vaše archivní fotoklenoty 2

Ptejte se na cokoliv okolo retušování