Fotobook: SKVĚLÝ způsob jak získat úspěšné fotky a sebevědomí

Čeká tě fantastický zážitek

Všechno jako nádherná modelka. Líčení, styling, pózování, focení… 

V jeden senzační den!

Bude to jeden z tvých nejskvělejších zážitků. Objevíš hromadu fíglů k focení, pózování a výrazu. Výsledné fotky ti vyrazí dech a zvednou ti sebevědomí.

Máš otázky a obavy? Pomůžeme ti.
Proč je focení fotobooku tak skvělé...

Nedovedeš si sebe samu představit jako super modelku? Přitom je to tvůj sen? Chceš se vidět na fotkách jako z lesklých časopisů? Tak to je důvod proč přijít do fotostudia Michala Pavláska na focení fotobooku. Pomůžeme ti rozehnat všechny tyto obavy a předsudky:

 1. 1
  Bojím se, že naletím nebezpečným nabídkám a agenturám. Při focení fotobooku tě naučíme rozeznávat varovné signály, které chtě nechtě neseriózní fotografové a agentury vysílají.
 2. 2
  Myslím si, že nejsem fotogenická. Každá z vás je jinak fotogenická. Při focení fotobooku je na fotografovi, aby tvoji krásu našel a zachytil. Po pár záběrech uvidíš, že jsi fotogenická a jak úžasně na fotkách vypadáš.
 3. 3
  Rodiče mne v modelingu nepodporují. Tvoje rodiče chápeme. Zároveň víme, jak rádi budou, když tě po focení fotobooku uvidí rozzářenou a šťastnou. Tím zjistí, že focení může být bezpečné, zábavné a že je to další krůček v tvém osobnímu rozvoji. Uvidíš, že ti nakonec budou fandit.
 4. 4
  Nemám dostatek sebevědomí. Většinou je to způsobeno tím, že spoustu věcí neznáš a nebo si nejsi jistá. Tím, že většinu tvých otázek při focení fotobooku zodpovíme a navíc uvidíš sebe samou na těch nejúžasnějších fotografiích, sebevědomí získáš.t
 5. 5
  Neumím se pěkně malovat. Během líčení při focení fotobooku se dozvíš a uvidíš, které barvy jsou pro tebe nejvhodnější. Díky makeupu a stínování zjistíš, jak je tvůj obličej krásný a fotogenický.
 6. 6
  Nevím jaké oblečení a doplňky si vzít na focení. Při focení fotobooku rafinovanými kombinacemi různých druhů oblečení dosáhneme originálních stylingů, které by tě jinak nejspíš ani nenapadly. Spousty modelek svoje osobní outfity vylepšily na základě focení u nás.t
 7. 7
  Potřebuji poradit s pózováním a výrazem při focení. Neměj obavy. Mírné natočení rukou, pokrčení nohou, pohled dokáže z běžného záběru udělat záběr kouzelný. S tím vším ti při focení fotobooku poradíme.
 8. 8
  Nemám kvalitní a profesionální fotografie, abych uspěla. Během celého poučného a zábavného focení fotobooku vzniknou nejskvělejší záběr tvého života. Po profesionální retuši a postprodukci budeš mít fotky, nad kterými budeš opakovaně žasnout a které ti otevřou nejedny dveře.

Jsou nadšené z focení fotobooku...

Píšete nám, jak jste si focení užily:

Sabrina / Focení fotobooku u Michala Pavláska

Takové focení a jednání zažijete v dnešní době málokde...

Jak jsem přijela do ateliéru, tak už jen prostředí, ve kterém se fotí na mě působilo velice dobře. Následně po rozhovoru jsem byla líčena, já se moc nemaluji, proto jsem z líčení měla upřímně strach, ale musím říct, že tak krásně jsem nalíčena dlouho nebyla. Janka líčí velice krásně, ale hlavně jemně a přirozeně a to je důležité, aby se v tom každý cítil dobře. V ateliéru jsme prvně vybrali outfity, ve kterých se budu fotit. Vybírali jsme společně, takže nebylo oblečení, ve kterém bych se necítila dobře. Hned jak jsem si stoupla před světla a začalo se fotit, tak jsem se naladila do skvělé atmosféry, která mě provázela po cele focení. Z focení mám opravdu velikou radost. Během focení jsem se naučila spoustu věcí, které by dívka při focení měla i neměla dělat. Z focení jsem odcházela plná nových informací, které mě budou nadále v mém životě fotomodelingu jistě doprovázet. Takže pokud přemýšlíte a máte z toho strach, tak určitě nemějte. Takové profi focení a hlavně jednání zažijete v dnešní době málokde.
Ještě jednou bych chtěla moc poděkovat za skvělou a příjemnou spolupráci Michalovi a Jance.

SABRINA  //  Fotobook

Klára / Focení fotobooku u Michala Pavláska

Po chvilce si člověk zvykne a už si to jen užívá...

Nejprve jsem tam moc jít nechtěla, protože jsem nikdy neměla pocit, že jsem nějak výjimečná. Vždy jsem si myslela, že je mi podobná každá holka, ale na focení si člověk uvědomí, že je každý něčím originální. Moc mě těšilo, když Michal Pavlásek říkal, že jsem inspirativní člověk. Už jenom být v profesionálním ateliéru bylo něco nového a úžasného. Na začátku mně chvilku trvalo než jsem se rozfotila, ale po chvilce si člověk zvykne a už si to jen užívá. Bylo úžasné, jak ke mně byli hodní. Focení opravdu rychle uteklo a byl to neuvěřitelný zážitek. Brzy se tam chci vrátit!

A ještě slova maminky: Moc vám děkuji, Klárka nešetří superlativy. Jsem ráda, že jsem jí tuto zkušenost dopřála. Fotka je nádherná a vy jste skvělí lidé. Srdečné díky, září jí oči nadšením ? a pro mě je to nejkrásnější pocit, když je šťastná. Krásné, slunečné a šťastné dny.

KLÁRA  //  Fotobook

Kdo tě bude fotit?

Michal Pavlásek

Moc rád ti vytvořím nádherné fotky. Dlouhé roky zkušeností mi dávají neskutečnou volnost při focení. Tu přenesu i na tebe. Mám rád věci přirozené. Proto spolu vymyslíme takový styling, který bude sedět k tvé povaze. Proto na fotkách budeš nádherná a skoro se nepoznáš, ale pořád to budeš ty. Všechna kouzla mnohem raději vymýšlím při focení, ne následně ve Photoshopu. Ten už používám jen na doladění barev a nálady snímku.

“Na světě neexistuje nefotogenická dívka nebo žena. Je to jen o tom, aby si našla toho správného fotografa.”

Připoj se k těm před tebou

Michaela / Focení fotobooku u Michala Pavláska

Získala jsem spoustu nových triků k focení...

Focení s Michalem jsem si moc užila. Získala jsem spoustu nových triků, jak například stát nebo jak se tvářit na fotkách. Líbila se mi nápaditost při kombinování oblečení nebo při každém outfitu jiné pozadí. Byl to fantastický zážitek ⭐⭐⭐⭐⭐, který bych doporučila všem. Taky bych pochválila Janu za super líčení.

MICHAELA  //  Fotobook

Lenka / Focení fotobooku u Michala Pavláska

Při pohledu na fotky vám spadne čelist...

Před pár lety, když jsem poprvé slyšela od svých kamarádek o nezapomenutelném focení u Míši Pavláska, jsem si říkala, že tohle bych chtěla rozhodně taky vyzkoušet. Tuhle příležitost mi poprvé poskytla soutěž Tvař Dobrého dne. Od tohoto prvního focení vím, že nechci, aby bylo poslední s profesionálním fotografem Míšou a s jeho spontánními nápady, ze kterých pak vznikají neuvěřitelné fotky. Myslím, že každý by měl tenhle zážitek vyzkoušet, budete mít nádherné vzpomínky a při pohledu na fotky, které při tomhle focení vzniknou, Vám spadne čelist. A při odchodu z fotostudia se budete usmívat od ucha k uchu ? a uvědomíte si to, až když vyjdete z ulice V Teničkách a budete se muset vrátit z ráje zpět do reality. Těžké je potom vybrat si z tolika perfektních fotek, nejlepší volbou je potom ,,en ten týky, dva špalíky“. Focení se sehraným týmem šikovného Míši a Janičky, kteří umí doslova čarovat, se dá nazvat jako Cesta za dobrodružstvím. A já už se nemůžu dočkat na další cestu, kterou tady zažiji.

LeNKA  //  Fotobook

Focením fotobooku získáš...

Velký balík zkušeností, rad, tipů a hlavně úspěšných fotek, které ti zvednou sebevědomí.

Kvalitní polaroidy / Fotobook Michala Pavláska

KVALITNÍ POLAROIDY

SOUČÁST FOTOBOOKU


Při zasílání na castingy, soutěže atd. s nimi budeš úspěšná.

Profi foto vizáž / Fotobook Michala Pavláska

Profi foto vizáž

V DEN FOCENÍ FOTOBOOKU


Úžasný profi fotomakeup s „tajnými“ tipy pro Tebe.

Nápaditý styling / Fotobook pro modelku

Nápaditý styling

V DEN FOCENÍ FOTOBOOKU


Magické kombinace oblečení, doplňků a barev.

Kreativní focení

V DEN FOCENÍ FOTOBOOKU


Báječné focení s profíkem, které Ti zvedne sebevědomí.

Rady a tipy / Fotobook pro modelku

Profi zkušenosti

HODNOTA 800 KČ ZDARMA


Jednoduše objevíš, jak být úspěšná a žádaná modelka.

Úžasné fotky / Fotobook pro modelku

10 vééélkých fotek

HODNOTA 800 KČ ZDARMA


Spousta obřích profi vyretušovaných fotografií.

DVD / Fotobook pro modelku

Našlapané cédéčko

HODNOTA 300 KČ ZDARMA


S fotografiemi v plném rozlišení, polaroidy a všemi náhledy.

modelstudio / Fotobook Michala Pavláska

Zařadíme Tě mezi nejlepší

HODNOTA 400 KČ ZDARMA


Budeš na očích těm, kteří hledají profi modelky.

Fotobook pro modelku

Sebevědomí

HODNOTA ???? KČ ZDARMA


Získáš zdravé sebevědomí a chuť do života.

Nejlepší příležitost stát se modelkou je právě TEĎ!

Získáš tajné finty od zkušeného a usměvavého fotografa Michala Pavláska. Objevíš svoje silné stránky. Krásné fotografie tě přesvědčí o tom, že je možné splnit si své sny.


Fantastický zážitek, kdy najdeš svoje lepší já, má hodnotu 7890 Kč.

Dnes pro tebe jen za 4990 Kč.

Fotobook a kurz pro modelku
100%
ZÁRUKA
VRÁCENÍ PENĚZ

100% záruka spokojenosti

Garance: pokud focení nesplní tvé očekávání, vrátíme ti peníze.

Michal Pavlásek

Často se ptáte...

Chci dát focení fotobooku dceři jako dárek. Je to možné?

Jaký věk je pro nafocení fotobooku nejvhodnější?

Kde focení fotobooku probíhá?

Musím mít zkušenosti s modelingem?

Nechci dělat modeling, chci "jen" ten zážitek a krásné fotky. Je fotobook i pro mě?

Když teď focení fotobooku koupím, co bude dál?

>