Fotobook
Fotobook pro (ne)modelku
5000 Kč

Naučíš se pózovat tak, aby to nevypadalo jako pózování. Uvidíš jak mírné natočení rukou, pokrčení nohou či pohled dokáže proměnit běžný záběr v kouzelný moment.
Během celého vzrušujícího a zábavného focení fotobooku dokážeš nafotit ty nejskvělejší fotky tvého života, které ti otevřou dveře do světa plného možností.

Zážitkové focení
Zážitkové focení
Od 2500 Kč
Zážitkové focení
Zážitkové focení
Od 2500Kč

Přijďte si vychutnat neopakovatelný zážitek, při kterém vzniknou fotografie plné emoci, lásky a radosti, jež se stanou ceněnými klenoty vaší rodinné sbírky.

Focení glamour
Focení glamour
5000 Kč
Focení glamour
Focení glamour
5000Kč

Glamour focení je vaše šance zazářit a objevit svou vnitřní hvězdu. Před objektivem Michala Pavláska se proměníte v ikonu krásy, zatímco zachytíme vaši osobnost a ženskost v nejlepším světle. Připravte se na zážitek plný elegance a stylu, který vám přinese nejen nezapomenutelné fotografie, ale i pocit sebejistoty.

Svatební focení
Svatební focení
Od 14000 Kč
Focení svatební
Svatební focení
Od 14000 Kč

Vaše svatební den přetvořím v nezapomenutelné fotografie plné radosti a pravých emocí. Jako váš svatební fotograf zaručuji zábavné focení a kouzelné obrázky, které budou připomínkou vaší lásky na věčnost. Připravte se na nevšední zážitek, kde každý úsměv a slza štěstí zůstanou zachyceny pro budoucí generace.

Fotoplátna z vašich fotografií
Fotoobrazy na plátně
Od 550 Kč
Fotoplátna
Fotoplátna z vašich fotografií
Od 550 Kč

Nádherné obrazy z vašich nejlepších fotografií.

Fotobook pro (ne)modelku
Fotobook pro (ne)modelku
5000 Kč

Focení, které vám rozzáří život

Fantastický dárek pro dceru

Fantastický dárek pro dceru

Jak dopřát dceři (vnučce, sestře...) tajemství perfektních póz a skvělých fotografií?

Zážitkové focení

Zážitkové focení

Užijte si kouzelné chvíle se svou rodinou, partnerem a získejte vzácné a nadčasové fotografie.

Buď opět krásná a sexy

Buď opět krásná a sexy

Hravý, vzrušující a kreativní způsob, jak oslavit svou ženskost a získat nádherné sexy fotky.

Svatební focení

Emotivní svatební focení

Pomohu vám vyprávět příběh vaší lásky. Úžasný zážitek plný smíchu a nezapomenutelných momentů...

Fotoplátna z vlastních fotografií

Fotoplátna z vašich fotek

Fotoplátno je tady, aby vaše vzpomínky a zážitky dostaly tu pozornost, kterou si zaslouží.

Dárkové poukazy na focení

Dárkové poukazy potěší

Udělejte radost těm, které máte rádi, a obdarujte je jedinečnými zážitky.

Objev v sobě hvězdu: staň se jeden den úžasnou modelkou!

Připrav se, jaké to je zářit jako profesionální modelka. Pod našima zkušenýma rukama získáš dokonalý fotomakeup, který podtrhne tvoji jedinečnost. Naučíme tě, jak pózovat s grácií a přirozeností. Díky našim tipům a trikům získáš zdravé sebevědomí. Přijď objevit své kouzlo a přesvědčte se, že jsi nádherná. Budeš nadšená, budeš okouzlující, budeš to opravdu TY.

Jak si užily den jako modelky?

Ahoj Míšo a Jani, chtěla jsem vám poděkovat za nádherné fotky! Vůbec se na nich poznávám a doufám, že se ještě někdy uvidím u nějakého focení. Určitě řeknu i holkám, aby neváhaly a šly to zkusit. Je to zážitek. S pozdravem.

Dáša Penčáková

Dva roky uplynuly jako voda a já jsem tu zase. V Uherském Hradišti, které jsem si mimochodem naprosto zamilovala, ve fotostudiu pana Pavláska. A proč jsem se sem vrátila? Protože tady se cítím výjimečně, protože fotografie, které odtud mám, hrdě můžu ukazovat známým a protože se vždycky ráda sejdu s tak milými lidmi jako jsou pan Pavlásek a paní Maturová. Ještě jednou bych vám oboum chtěla moc poděkovat, moc jsem si focení užila a fotky jsou opět naprosto úžasné!

Katka

Focení s Michalem nepopsatelné… báječné!!! Nervozita opadla okamžitě. Vždy jsem se fotila nerada, ale toto jsem si opravdu užila a těším se na další spolupráci ? Moc děkuji za úžasný zážitek!!! Všem doporučuji, myslím, že takovou profesionalitu a přátelskou atmosféru jinde nenajdete ?

Lenka Pešlová

Svatební focení bude nejkrásnější částí vašeho výjimečného dne

Pomohu vám vyprávět příběh vaší lásky. Úžasný zážitek plný smíchu a nezapomenutelných momentů...

Jak si svatbu a focení užili novomanželé před vámi?

Naše svatba byla plná nejnádhernější překvapení a zážitků, kterým jste se stali i VY DVA ! Nechat si zdokumentovat svatbu s vámi bylo to nejlepší rozhodnutí, které jsme mohli udělat – přístup byl bezkonkurenční, vy jste byli skvěle připraveni, usměvaví, úžasně naladění, osobní a vždy na správném místě ❤  fotky jsme dostali kosmickou rychlostí, vyšli jste nám vstříc ve všem možném a užili jste si to s námi 🥰 ale hlavně !! ZÍSKALI JSME NOVÉ PŘÁTELE ❤ Ještě jednou vám oběma mockrát moc moooooc děkujeme.

Lucie & Lukáš

Ahoj Michale, fotečky už nám dorazily do Prahy a jsou krásné! Moc hezky jsi je upravil až je nám líto je schovávat v albu, raději bychom s nima zaplácali třeba celou stěnu ? Moc děkujeme, fakt je to paráda!… Díky!

Martina & Luboš Francovi


Jani a Míšo, je opravdu těžké najít ta vhodná slova, když oněmíte úžasem. Díky Vám se zhmotnily naše vzpomínky na jeden z nejdůležitějších dnů v životě. Neskutečně trefné zachycení okamžiku, štěstí a euforie. Moc a moc Vám děkujeme, že jste byli s námi.

Anežka & Radomír

Prohlédněte si fotogalerii

Co říkáte po focení?

Úžasné! Vaše reference nám září jako nejjasnější hvězdy na noční obloze! Děkujeme vám za to, že nám dáváte na Google těch nejlepších pět hvězdiček! ⭐⭐⭐⭐⭐

Nejlepší hodnocení na Google

89 top referencí

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za příjemné odpoledne, focení bylo skvělé, mile jsem byla překvapená, jaké jsou hezké fotky. Každou chvíli si je prohlížím, hlavně ty, které jsem si právě objednala. Nemůžu uvěřit, co dokáže udělat profesionální fotograf, jsem velmi spokojená.

Jana

Ahojte FOTOGRAFOVÉ, dlouho jsem přemýšlela, jak pocit z focení přenést na tyto stránky, nicméně to zkusím. Focení jsme si celá rodina užili, bylo to zábavné a vzrušující ♥. Společnou fotografii jsem si nechala přenést na plátno a vždy když se před něj postavím, vidím láskyplný pohled nás všech ♥.Tu jiskru v očích, kterou jsi Míšo zachytil u každého z nás, tu jsem tam já osobně nikdy neviděla ♥. Děkujeme moc! Jste úžasní!

Romana s rodinou

Focení s Michalem je úžasný zážitek. Moje prvotní nervozita velmi rychle opadla díky příjemné atmosféře a profesionálnímu přístupu. Celé focení a líčení jsem si naplno užila a k mému překvapení jsem si i pěkně zacvičila. Celý druhý den jsem cítila snad všechny svaly. Fotky jsou úžasné a mají velký úspěch, určitě to nebylo poslední focení. Ještě jednou děkuji za krásné fotky!

Andrea Koryčanská

Dobrý večer, focení se nám líbilo, oceňujeme velmi milý profesionální přístup.

maminka Diany

Ahoj Michale a Jani, byla jsem u vás sice tento týden, ale už přemýšlím, kdy bych přišla zase, s nějakými novými modely :). Díky moc. Já říkám, že jsem si při výběru fotografa vybrala správně. Michal je velice profesionální a díky jeho přístupu se ani ta největší stydlivka nemusí stydět. Člověk také zakusí, jak namáhavý může být život fotomodelky. Jana mi udělala skvělý make-up, který nebyl přehnaný, ale naopak pouze zvýraznil moje rysy na fotografii. Oba dva jsou velice milí a přátelští. Jsem ráda, že když jsem se konečně dokopala se nechat vyfotit, že jsem objevila právě jejich studio. Přijde-li v mém životě někdy na svatbu, vím koho budu volit a nadále doporučovat.

Barča

Děkuji Janě a Michalovi za úúúúžasné fotky a skvělou atmosféru. Dříve jsem se velmi nerada fotila, ale teď už budu ráda …., ale jen „U Jany a Michala“.

Dáša

Neváhejte a domluvte si focení!

Vaše jméno*
Váš email*
Váš telefon*
Jaké máte přání?
0 of 350
>