608 888 578

0 Kč
Cart

Žádné produkty v košíku.

Fotobook
Fotobook pro (ne)modelku
5000 Kč

Naučíš se pózovat tak, aby to nevypadalo jako pózování. Uvidíš jak mírné natočení rukou, pokrčení nohou či pohled dokáže proměnit běžný záběr v kouzelný moment.
Během celého vzrušujícího a zábavného focení fotobooku dokážeš nafotit ty nejskvělejší fotky tvého života, které ti otevřou dveře do světa plného možností.

Zážitkové focení
Zážitkové focení
Od 2500 Kč
Zážitkové focení
Zážitkové focení
Od 2500Kč

Přijďte si vychutnat neopakovatelný zážitek, při kterém vzniknou fotografie plné emoci, lásky a radosti, jež se stanou ceněnými klenoty vaší rodinné sbírky.

Focení glamour
Focení glamour
5000 Kč
Focení glamour
Focení glamour
5000Kč

Glamour focení je vaše šance zazářit a objevit svou vnitřní hvězdu. Před objektivem Michala Pavláska se proměníte v ikonu krásy, zatímco zachytíme vaši osobnost a ženskost v nejlepším světle. Připravte se na zážitek plný elegance a stylu, který vám přinese nejen nezapomenutelné fotografie, ale i pocit sebejistoty.

Svatební focení
Svatební focení
Od 14000 Kč
Focení svatební
Svatební focení
Od 14000 Kč

Vaše svatební den přetvořím v nezapomenutelné fotografie plné radosti a pravých emocí. Jako váš svatební fotograf zaručuji zábavné focení a kouzelné obrázky, které budou připomínkou vaší lásky na věčnost. Připravte se na nevšední zážitek, kde každý úsměv a slza štěstí zůstanou zachyceny pro budoucí generace.

Fotoplátna z vašich fotografií
Fotoobrazy na plátně
Od 550 Kč
Fotoplátna
Fotoplátna z vašich fotografií
Od 550 Kč

Nádherné obrazy z vašich nejlepších fotografií.

Fotobook pro (ne)modelku
Fotobook pro (ne)modelku
5000 Kč

Focení, které vám rozzáří život

Fantastický dárek pro dceru

Fantastický dárek pro dceru

Jak dopřát dceři (vnučce, sestře...) tajemství perfektních póz a skvělých fotografií?

Zážitkové focení

Zážitkové focení

Užijte si kouzelné chvíle se svou rodinou, partnerem a získejte vzácné a nadčasové fotografie.

Buď opět krásná a sexy

Buď opět krásná a sexy

Hravý, vzrušující a kreativní způsob, jak oslavit svou ženskost a získat nádherné sexy fotky.

Svatební focení

Emotivní svatební focení

Pomohu vám vyprávět příběh vaší lásky. Úžasný zážitek plný smíchu a nezapomenutelných momentů...

Fotoplátna z vlastních fotografií

Fotoplátna z vašich fotek

Fotoplátno je tady, aby vaše vzpomínky a zážitky dostaly tu pozornost, kterou si zaslouží.

Dárkové poukazy na focení

Dárkové poukazy potěší

Udělejte radost těm, které máte rádi, a obdarujte je jedinečnými zážitky.

Objev v sobě hvězdu: staň se jeden den úžasnou modelkou!

Připrav se, jaké to je zářit jako profesionální modelka. Pod našima zkušenýma rukama získáš dokonalý fotomakeup, který podtrhne tvoji jedinečnost. Naučíme tě, jak pózovat s grácií a přirozeností. Díky našim tipům a trikům získáš zdravé sebevědomí. Přijď objevit své kouzlo a přesvědčte se, že jsi nádherná. Budeš nadšená, budeš okouzlující, budeš to opravdu TY.

Jak si užily den jako modelky?

Díky za náhledy, no teda… mazec 😲 Nádherný fotky.🥰

Veronika Dýšková

Fotit sem si přála už dlouho a mamka mi to splnila k narozeninám. Můžu říct, že při první návštěvě sem měla velmi dobrý pocit z pana Michala Pavláska. A focení s ním bylo opravdu úžasné. Je vidět, že mnoha věcem rozumí a je velmi příjemný a určitě se ještě někdy nechám vyfotit. Fotky jsou nádherné a jsem tam k nepoznání. Určitě doporučím svým kamarádkám. Všechny moje kamarádky poznaly, že to fotil někdo, kdo fotit umí. Taky děkuji Janičce Maturové za to, jak mě krásně namalovala.🥰

Natálie

Míšo a Janičko, děkuji za úžasný zážitek, který si u Vás mohla vychutnat a prožít moje dcera Agátka. Focení pro ni bylo velkým překvapením, díky skvělému a profesionálnímu přístupu si tento svůj den krásně užila. Je stále plná dojmů a moc se těší, až si to jednou bude moct zopakovat :-)

Markéta

Svatební focení bude nejkrásnější částí vašeho výjimečného dne

Pomohu vám vyprávět příběh vaší lásky. Úžasný zážitek plný smíchu a nezapomenutelných momentů...

Jak si svatbu a focení užili novomanželé před vámi?

Díky Michale ❤️ Díky za super fotky, za zážitek při focení a hlavně za pohodu, kterou jsi mezi nás hodil  🥰 Petra & Kamil Hanáčkovi

Petra & Kamil

Focení s Míšou a Jančou bylo úžasným zážitkem🙂 Byla to naše první zkušenost s focením a určitě ne poslední. Děkujeme za originální a pohodové pojetí🥰 Všem vřele doporučujeme tuto fotodvojku 👌 ! Mějte se nádherně a mockrát děkujeme! Všichni fotky moc chválí.

Helena & Petr

Ahoj Jani a Michale.
Konečně jsme se dostali ke slíbené referenci. Možná jsme ty emoce potřebovali trochu ustát 😊 Napsali jsme každý jednu, já i Luděk, každý svými slovy, ale závěr, že jste úžasně sehraní a fotky jsou dokonalé, vyplývá z obou.

Chtěli jsme si náš velký den naplno užít a mít hezké vzpomínky. Michal s Janou nás upoutali skvělými fotkami na svých stránkách, a když jsme se s nimi osobně setkali a udělali pár předsvatebních fotek, bylo nám jasné proč. Navodili atmosféru, kdy samo focení byl zážitek, na který rádi vzpomínáme. A právě ta atmosféra spolu s výbornou technikou focení vytvořila úžasný výsledek. S Michalem a Janou jsme si to užili hned několikrát - v den samotný, při prvním prohlížení spolu s autory a pak ještě mnohokrát znovu. Luděk

Mít hezky zdokumentovaný náš svatební den bylo pro nás důležité a proto jsme moc rádi, že jsme narazili na Michala a Janu. Rozhodli jsme se před svatbou udělat několik fotek „jen tak“. Byl to výborný nápad pro seznámení se a navíc, když jsme viděli výsledek, věděli jsme, že ať se stane cokoliv, fotky ze svatby budou prostě dokonalé. V den svatby proběhlo všechno perfektně, Jana líčila nevěstu, Michal fotil přípravy a hosty. Oba jsou moc fajn a pohodoví, dokáží nastolit příjemnou a klidnou atmosféru a za to jsme jim moc vděční. Fotky jsou prostě nádherné. Michale a Jani, moc Vám děkujeme za krásné fotky i za vše kolem, čím jste přispěli k dokonalosti celého našeho dne. Těšíme se zase někdy na viděnou. Petra

Petra & Luďek

Prohlédněte si fotogalerii

Co říkáte po focení?

Úžasné! Vaše reference nám září jako nejjasnější hvězdy na noční obloze! Děkujeme vám za to, že nám dáváte na Google těch nejlepších pět hvězdiček! ⭐⭐⭐⭐⭐

Nejlepší hodnocení na Google

89 top referencí

Moc se mi to u vás líbilo. Úžasná atmosféra, krásné prostředí a nezapomenutelný zážitek a dobrá nálada. Tohle focení mi hodně přineslo a rozhodně zlepšilo den, celé bylo v přátelském duchu a plné kreativity. Moc se mi líbí vaše originální nápady a pohled na osobu vždy z jiného úhlu pohledu. Děkuji, že jsem si to dnes mohla prožít a moc se těším na další focení!

Barbora

Stejná vlnová a rocková délka, světelná šířka a výsledek je kouzelný! Nezáleží na věku, ani pohlaví. Když potká Rak Raka, úspěch je zaručen. Komu jinému vložit své dítě do rukou než opravdovému profíkovi. Je vždy dobré vědět, kdo je v čem nejlepší!

Pavel Paška

Ahoj Michale, ještě jednou bychom chtěli poděkovat za zábavnou atmosféru při focení a úžasné svatební fotky. Když jsme je viděli poprvé, tak nám doslova vyrazily dech. Teď, když si je s odstupem času prohlížíme, tak s úsměvem vzpomínáme, jak jsme uskakovali před projíždějícím autem a nebo jak jsme se snažili přimět místní kotě ke spolupráci 😊 Bylo to prostě super. Jen tak dál!

Klára a Laďa

Už dlouho jsem si přála zažít focení jako modelka. Čím víc se ale blížil termín focení, tím více jsem začínala být nervózní. Vlastně nevím proč. Asi proto, že Michal je profesionál a umí navodit příjemnou atmosféru, tak to ze mně hned spadlo. Focení bylo naprosto úžasné a já jsem si ho neskutečně užila. Musím taky pochválit profi líčení od Jany, bez kterého by to nebylo ono. A na závěr nutno dodat: není fotograf jako fotograf a Michal je v tomhle jednička. Děkuji a těším se na další spolupráci.

Klára

Mé velké DÍKY patří Michalovi a Janě za nezapomenutelný zážitek při focení fotobooku pro (ne)modelku, za získání rad a triků při focení, za perfektní a přirozené líčení, za váš profesionální a empatický přístup, za úžasné a jedinečné fotografie, které sklízí velký úspěch a nenechávají jedno oko suché. Děkuji a moc se těším na další focení.

Tereza

Focení Fotobook od Michala Pavláska jsem dostala k Vánocům od rodičů jako dárek, za což jsem strašně vděčná, protože už delší dobu jsem chtěla fotky od profesionálního fotografa, ale žádný mě neoslovil svými výslednými fotografiemi tak, jako právě Michal Pavlásek. V den focení jsem byla trochu nervózní, jako asi každý před svým prvním focením. Ale to se ihned po příchodu do studia změnilo. Nejprve jsme se domluvili, jak bude focení probíhat, poté mi Jana udělala krásný make-up a pak už jsme se pustili do samotného focení. Ze začátku jsem nevěděla jak si stoupnout, jak se na fotkách tvářit, co udělat s rukama, ale Michal mi vše řekl a vysvětlil. S výslednými fotografiemi jsem víc než spokojená a ještě jednou děkuji Michalovi i Janě za nezapomenutelný zážitek! 🥰

Adéla

Přivítejte jaro novými fotkami!

Vaše jméno*
Váš email*
Váš telefon*
Jaké máte přání?
0 of 350
>