#1 nejlepší ověřená cesta, jak perfektně pózovat pro úchvatné fotografie a zbavit se nedostatku sebevědomí

Jak dopřát dceři tajemství perfektních póz a skvělých fotografií? 

Fantastický dárek pro dceru

Hledáte cestu jak dceři umožnit zážitek z focení, které jí zvedne sebevědomí a bude mít parádní fotky? Vidíte, že se dokola fotí s kamarádkami na mobil ale nikam to nevede? 

Už se nebojte o její sebevědomí: ověřený způsob focení pro vaši dceru

Jmenuji se Michal Pavlásek a rád nadchnu do focení i vaši dceru.

Fotím v pohodové a kreativní atmosféře a předávám zkušenosti jak na fotografiích vypadat dobře.

Základem úspěchu nafotit krásné fotografie je nejen výběr důvěryhodného fotografa, rodinné prostředí moderně vybaveného fotostudia, ale především inspirativní a zábavné focení, kde děvčata nachází sami sebe a cítí se bezpečně.

Nuda při focení u nás rozhodně nehrozí!

Focení (ne)modelek / Michal Pavlásek
Slečna v bílém triku a květinové sukýnce ve výskoku

5 důvodů, proč by vaše dcera měla zažít focení fotobooku

  • Promění se v okouzlující modelku
  • Získá profi líčení
  • Tipy a rady na originální styling
  • Kouzelné tipy na pózování a výraz
  • Nové zkušenosti s focením
  • Kreativní focení
  • 15 velkých profesionálně vyretušovaných fotografií

Jak hodnotí focení děvčata i jejich rodiče?

Tereza

Děkuji za skvělý zážitek. Bylo to mé první focení, kdy jsem si vyzkoušela, jaké to je, být modelkou. Být modelkou je můj velký sen😍. Ze začátku jsem byla trochu nervózní, ale v příjemné a uvolněné atmosféře nervozita byla brzo ta tam.
Paní Jana a pan Michal jsou opravdoví profesionálové. Paní Janě děkuji za parádní nalíčení, které se mi moc líbilo. Také pohodové povídání s ní mě uvolnilo.
Focení s Michalem jsem si opravdově užívala. Bavilo mě vše od vybírání oblečení, doplňků až po pózování. Profesionálnímu oku Michala neunikly ty pravé okamžiky a díky nim vznikly úžasné fotky. Určitě to nebylo moje poslední focení🤩. Už teď se těším na další. Děkuji!

Tereza Horáková

Před pár lety, když jsem poprvé slyšela od svých kamarádek o nezapomenutelném focení u Míši Pavláska, jsem si říkala, že tohle bych chtěla rozhodně taky vyzkoušet. Tuhle příležitost mi poprvé poskytla soutěž Tvař Dobrého dne. Od tohoto prvního focení vím, že nechci, aby bylo poslední s profesionálním fotografem Míšou a s jeho spontánními nápady, ze kterých pak vznikají neuvěřitelné fotky. Myslím, že každý by měl tenhle zážitek vyzkoušet, budete mít nádherné vzpomínky a při pohledu na fotky, které při tomhle focení vzniknou Vám spadne čelist. A při odchodu z fotostudia se budete usmívat od ucha k uchu a uvědomíte si to, až když vyjdete z ulice V Teničkách a budete se muset vrátit z ráje zpět do reality. Těžké je potom vybrat si z tolika perfektních fotek, nejlepší volbou je potom ,,en ten týky, dva špalíky“ ? Focení se sehraným týmem šikovného Míši a Janičky, kteří umí doslova čarovat, se dá nazvat jako Cesta za dobrodružstvím ? A já už se nemůžu dočkat na další cestu, kterou tady zažiji.

Lenka

Dobrý den paní Maturová, chtěla bych Vám napsat a poděkovat, že díky vašim dárkovým poukazům focení fotobooku pro vnučky byly vánoce kouzelné. Starší vnučka se dojetím a radostí až rozplakala. Jelikož jsem jim poukaz dárkově zabalila do větší krabičky, netušily co dostávají. To bylo radosti, když to zjistily. Dcera se s Vámi spojí a domluví termín. Děvčata se už moc těší. Mějte se krásně a do nového roku Vám i panu Pavláskovi přeji vše nejlepší, zdraví a mnoho spokojených zákazníků. S pozdravem Mražiková

Miroslava

Dopřejte tento zážitek i vaší dceři!

Termíny na focení domlouváme v průběhu celého roku. Rádi vám dopředu poskytneme rady a tipy, jak se na tento speciální den připravit. Máte také možnost focení věnovat ve formě dárkového poukazu. Děvčata milují tyto dárkové poukazy a na focení se moc těší...

Modelka v potrhaných džínách a bílém nátělníku s potiskem sedí na pravém boku a je opřená o předloktí

Ano, chci dceři udělat radost, posílám údaje. Ozvěte se mi, prosím.

Vaše jméno a příjmení
Váš email
Váš telefon
>