#1 nejlepší ověřená cesta, jak perfektně pózovat pro úchvatné fotografie a zbavit se nedostatku sebevědomí

Jak dopřát dceři tajemství perfektních póz a skvělých fotografií? 

Fantastický dárek pro dceru

Hledáte cestu jak dceři umožnit zážitek z focení, které jí zvedne sebevědomí a bude mít parádní fotky? Vidíte, že se dokola fotí s kamarádkami na mobil ale nikam to nevede? 

Už se nebojte o její sebevědomí: ověřený způsob focení pro vaši dceru

Jmenuji se Michal Pavlásek a rád nadchnu do focení i vaši dceru.

Fotím v pohodové a kreativní atmosféře a předávám zkušenosti jak na fotografiích vypadat dobře.

Základem úspěchu nafotit krásné fotografie je nejen výběr důvěryhodného fotografa, rodinné prostředí moderně vybaveného fotostudia, ale především inspirativní a zábavné focení, kde děvčata nachází sami sebe a cítí se bezpečně.

Nuda při focení u nás rozhodně nehrozí!

Focení (ne)modelek / Michal Pavlásek
Slečna v bílém triku a květinové sukýnce ve výskoku

5 důvodů, proč by vaše dcera měla zažít focení fotobooku

  • Promění se v okouzlující modelku
  • Získá profi líčení
  • Tipy a rady na originální styling
  • Kouzelné tipy na pózování a výraz
  • Nové zkušenosti s focením
  • Kreativní focení
  • 15 velkých profesionálně vyretušovaných fotografií

Jak hodnotí focení děvčata i jejich rodiče?

Zdravím a přeji krásné pondělní dopoledne, sobota prostě neměla chybu. Kristýnka si to opravdu moc užila, nejen focení ale i aquapark. Večer jsme oslavili její narozeniny, pizzou a bublinkami. V neděli ráno, když jsem se jí ptala jak se cítí, tak její odpověď byla: „Teto, škoda že se ta sobota nedá vrátit, ráda bych si to zopakovala. Ale i tak to bylo megasuper. A už se těším na příště.“ To člověka prostě potěší. A taky se už moc těšíme, až mi přijde fotobook do Ostravy a já ji to pak odvezu a spolu to rozbalíme. Tak že Vám ještě jednou moc, moc děkuji, protože jste přispěli k tomu, že Kristýnka na tyhle narozeniny opravdu jen tak nezapomene. Mějte se moc fajn a zas někdy 😊. (P.S.: Mirka věnovala své neteři Kristýně dárkový poukaz na fotobook ke 13. narozeninám a strávily v Uherském Hradišti krásný víkend s oslavou. Poznámka studia.)

Mirka

Před pár lety, když jsem poprvé slyšela od svých kamarádek o nezapomenutelném focení u Míši Pavláska, jsem si říkala, že tohle bych chtěla rozhodně taky vyzkoušet. Tuhle příležitost mi poprvé poskytla soutěž Tvař Dobrého dne. Od tohoto prvního focení vím, že nechci, aby bylo poslední s profesionálním fotografem Míšou a s jeho spontánními nápady, ze kterých pak vznikají neuvěřitelné fotky. Myslím, že každý by měl tenhle zážitek vyzkoušet, budete mít nádherné vzpomínky a při pohledu na fotky, které při tomhle focení vzniknou Vám spadne čelist. A při odchodu z fotostudia se budete usmívat od ucha k uchu a uvědomíte si to, až když vyjdete z ulice V Teničkách a budete se muset vrátit z ráje zpět do reality. Těžké je potom vybrat si z tolika perfektních fotek, nejlepší volbou je potom ,,en ten týky, dva špalíky“ 😍 Focení se sehraným týmem šikovného Míši a Janičky, kteří umí doslova čarovat, se dá nazvat jako Cesta za dobrodružstvím 😎 A já už se nemůžu dočkat na další cestu, kterou tady zažiji.

Lenka

Nejprve jsem tam moc jít nechtěla, protože jsem nikdy neměla pocit, že jsem nějak výjimečná. Vždy jsem si myslela, že je mi podobná každá holka, ale na focení si člověk uvědomí, že je každý něčím originální. Moc mě těšilo, když Michal Pavlásek říkal, že jsem inspirativní člověk. Už jenom být v profesionálním ateliéru bylo něco nového a úžasného. Na začátku mně chvilku trvalo než jsem se rozfotila, ale po chvilce jsi člověk zvykne a už si to jen užívá. Bylo úžasné, jak ke mně byli hodní. Focení opravdu rychle uteklo a byl to neuvěřitelný zážitek. Brzy se tam chci vrátit. Klára

A ještě slova maminky: Moc vám děkuji, Klárka nešetří superlativy. Jsem ráda, že jsem jí tuto zkušenost dopřála. Fotka je nádherná a vy jste skvělí lidé. Srdečné díky, září jí oči nadšením a pro mě je to nejkrásnější pocit, když je šťastná. Krásné, slunečné a šťastné dny.

Klára a její maminka

Dopřejte tento zážitek i vaší dceři!

Termíny na focení domlouváme v průběhu celého roku. Rádi vám dopředu poskytneme rady a tipy, jak se na tento speciální den připravit. Máte také možnost focení věnovat ve formě dárkového poukazu. Děvčata milují tyto dárkové poukazy a na focení se moc těší...

Modelka v potrhaných džínách a bílém nátělníku s potiskem sedí na pravém boku a je opřená o předloktí

Ano, chci dceři udělat radost, posílám údaje. Ozvěte se mi, prosím.

Vaše jméno a příjmení
Váš email
Váš telefon
>