Tisk obrazů

Oslňte návštěvu vaším fotoobrazem nebo fototapetou. Darujte vaše velké fotografie jako nezapomenutelný dárek.

Jak velké obrazy tiskneme?

Přímo u nás ve studiu tiskneme rozměr 60 cm x neomezený rozměr, u našich kolegů tiskneme na prakticky jakkoliv velký formát.

Tisk na plátno Uherské Hradiště
Velkoformátový tisk Uherské Hradiště

Obrazy tiskneme na trvanlivé a odolné materiály

Používáme jen ty nejlepší trvanlivé a odolné materiály, nejčastěji značky Canon a Tecco. Tiskneme na fotoplátno, které napínáme na dřevěný rám, fotopapír, který nejčastěji laminujeme a rámujeme do profi rámů Nielsen a nebo zasazujeme do hotových fotorámečků.

Kvalitní tisk obrazů Uherské Hradiště
Tiskneme stálými inkousty
Tiskneme na brilantní fotopapír

Proč tisknout obrazy ve fotostudiu Michala Pavláska?

  • Obrazy jsou barevně stálé. Při tisku používáme jenom ty nejlepší značkové materiály, které zaručují barevnou vĕrnost a maximální odolnost vůči dennímu svĕtlu a stárnutí.
  • Excelentní černobílé tisky. S náma je konec obrazům, kde černá není černá, ale podivná směs černé a modré, žluté nebo červené.
  • Rozumíme postprodukci fotografií. Vaše fotografie umíme nachystat pro dokonalý tisk, poradíme Vám ohledně velikostí, rozlišení, barevnosti. Fotografie Vám rádi před tiskem vyretušujeme.
Tisk obrazů Uherské Hradiště
Tisk obrazů Uherské Hradiště

Jak si velkoformátový tisk objednáte?

Pokud budeme tisknout obrazy z fotografií od Michala Pavláska, pak stačí jen napsat čísla fotografií a požadovaný formát výtisku. Chcete-li si nechat vytisknout vaše vlastní fotografie, přineste nám je na flash, CD, DVD nebo pošlete přes uschovna.cz.

Jana Maturová

Chceš se na něco zeptat?

Janka ti ráda poradí 😀

Volej 777 578 580 nebo napiš na jana@michalpavlasek.cz

>