Svadobné fotenie

Svadobné páry pred vami hovoria, že popoludňajšie svadobné fotenie bolo jedným z najkrajších zážitkov ich nádherného dňa. Zverte nám fotenie Vášho svadobného dňa, budete nadšení zo zážitku a úžasných fotografií.

Na svadobné fotenie k vám prídeme dva

Michal sa postará o dobrú náladu pri fotení a o skvelé a emotívne zachytenie všetkých zaujímavých momentov Vášho svadobného dňa. Jana dohliada, aby všetko prebehlo hladko a aby sme boli všade tam, kde sme užitoční.

Radi vám zaistíme líčenie nevesty a príbuzných

Využijeme našich bohatých skúsenosti s líčením modeliek a neviest, zaistíme pre vás ako predsvadobnú skúšku líčenia, tak líčenie pri samotnom svadobnom dňu. Líčenie bude jemné a prirodzene, budete vyzerať úžasne. Víc o svatebním líčení.

Spoločne s vami prejdeme Vaše priania ešte pred svadbou

Približne mesiac pred Vašou svadbou sa stretneme na pred svadobnej schôdzke v našom fotografickom štúdiu, na ktorej sa zoznámime a dohodneme spolu Vaše priania a naše tipy. Na základe našich bohatých skúseností Vám radi poradíme, ako jednotlivé časti fotenie zaradiť do Vášho svadobného dňa.

Svadobné fotenie v pohode a s humorom

Väčšina svadobných párov po svadbe hodnotí svadobné fotenie ako najkrajší časť sviatočného dňa. A o to nám ide. Fotenie pojať ako zábavu a úžasné zavŕšenie Vášho dňa.

Kedy sa z vašej svadby budete tešiť druhýkrát?

Do 1 týždňa od Vašej svadby !!!

Ano, máme zájem
o emotivní svatební fotografie

Jméno
Email
Telefon
Moje přání
Mám zájem o
Popis balíčků a ceny si stáhněte zde.

Co říkají naši zákazníci?

Díky moc pěkným referencím mé sestry a švagra, kterým jste minulý rok v září fotil jejich svatbu, bychom byli se svou přítelkyní rádi, kdybyste fotil i náš svatební den. Máte nádherné fotografie, moc se nám líbí a také se nám líbil váš přístup. Nevěsta (sestra) si velmi pochvalovala, že jste byl vždycky na správném místě aniž by o vás věděla a dokázal jste vytvořit velmi příjemnou atmosféru :) kterou jsme zaznamenali i my dva, když jste přišel fotit přípravy nevěsty u ní doma.
Moc bychom si přáli, kdybyste nám naši svatbu fotil právě vy.
Mockrát děkujeme za odpověď a přejeme hezký den.

Tomáš a Pavla
Tomáš a Pavla

...fotky jsou všechny úžasné!!! Máme z nich velkou radost! Výběr byl hodně těžký :-)

Martina & Luboš Francovi
Martina & Luboš Francovi

Jani a Míšo, je opravdu těžké najít ta vhodná slova, když oněmíte úžasem. Díky Vám se zhmotnily naše vzpomínky na jeden z nejdůležitějších dnů v životě. Neskutečně trefné zachycení okamžiku, štěstí a euforie. Moc a moc Vám děkujeme, že jste byli s námi. 

Anežka & Radomír
Anežka & Radomír