Focení rodin, dětí, párů, těhulek

Rodinné focení je úžasná událost. Sejdete se se svými blízkými, na chvíli se zastavíte v čase a budete mít nadčasové fotografie do rodinného archívu.

Kdo chodí na rodinné focení?

Sourozenci, kteří chtějí darovat rodičům obraz na plátně. Celé rodiny pro hezkou vzpomínku na společné chvíle. Páry pro své partnerské fotky. Kamarádi a kamarádky pro zábavu. Těhulky. Prarodiče se svými vnoučaty. Snoubenci na předsvatební focení.

Vše
Rodinné focení
Focení dětí
Partnerské focení
Těhulky

Co si s sebou na rodinné focení vzít?

Oblečení, které vám sluší a cítíte se v něm dobře. Pro děti jejich oblíbené hračky. Pro kamarády zábavné doplňky. Rodinné mazlíčky živé i plyšové. Těhulky, vemte si botičky pro svoje miminko. Podívejte se na pár tipů, jak vybrat oblečení na rodinné focení.

Věnujte rodinné focení jako osobní dárek

Dárkový poukaz je krásný impuls k tomu, aby se rodina domluvila a sešla na společném focení. Objednávejte jednoduše tak, že níže v objednávce zaškrtněte políčko "Chci objednat jako dárkový poukaz".

Jak rodinné focení objednat?

Časově se vám rádi přizpůsobíme. Díky vlastnímu fotostudiu a režimu vždy najdeme termín, kdy se všichni na focení sejdete. Tedy po práci, až se studenti vrátí ze škol, děti z kroužků...

Ano, mám zájem o úžasné rodinné fotky

Jméno
Email
Telefon
Moje přání
Mám zájem o

Co říkají naši zákazníci?

Chtěla byc Vám poděkovat za dnešní příjemné odpoledne, které jsem u Vás strávila. Focení i všechno ostatní bylo prostě úžasné.

Irena
Irena

Ahoj Jani a Míšo, moc děkujeme za nádherné fotečky, fakt jsme z nich měli velkou radost. Děti sice prohlásily, že z nás nemůžou, že v našem věku bychom se měli spíše připravovat na důchod - ale evidentně z nás měly taky radost :)

Staňka a Mirek
Staňka a Mirek

Ahoj Jani a Michale, i my moc děkujeme za úžasné focení, které jsme si opět nesmírně užili! ;-) Jani, Tobě děkuji za úžasný make-up, který byl absolutně bez chybičky až do pozdního večera ;-) Michale, Tobě děkuji za pohodové, nenucené a velmi zabavné focení, které strašně rychle uteklo. Moc jsem si to užila a cítila jsem se výjimečná! ;-) Jsem ráda,že jsem to i přes zdravotní neduhy zvládla. Krásně jsi zdokumentoval mé druhé těhotenství ;-) Večer jsme se dívali na náhledy a jedním slovem "super", jsme nadšení!  A určitě vybereme ještě nějaké další fotky!  ;-)

Šárka,  Lukáš, Tomášek a miminko ;-)
Šárka, Lukáš, Tomášek a miminko ;-)