Rodinné focení, při kterém se budete náramně bavit a získáte skvělé fotky

Vykouzlíme vám krásnější zimu. Porce fotek navíc ZDARMA!

Využijte času, kdy jste všichni spolu a přijďte si pro úžasný zážitek a klenoty do vašeho rodinného archívu!

Nemáte čas. Je složité se všichni sejít. Čekáte, až budete mít krásný účes od vaší kadeřnice. Manžel je pořád v práci. Děti mají pořád nějaké kroužky. A tak dále... Poznáváte se v tom?

Jenže čas letí a nečeká. Utíkají vám vzpomínky, děti rostou a v rodinném archívu máte jen pár selfíček na mobilu. Nadešel čas to nádherně napravit!

Přijďte se svými milými na rodinné focení Michala Pavláska! Budete štěstím bez sebe.

Co nám píšete po focení

Po focení nám často popisujete, jak vás focení u nás začalo bavit. A to třeba i uzavřené teenagery, kteří by raději seděli u Zaklínače, YouTube nebo sociálních sítí. Dokonce i starší generaci se u nás líbí. Fantastických referencí máme obrovskou spoustu, přečtěte si alespoň tři z nich.

Na Google recenzích nám dáváte

5/5

profile-pic

Zdravím, na focení se mi líbila příjemná uvolněná atmosféra během celého mého pobytu v ateliéru. Je zřejmé zaujetí a nadšení touto prací u Jany i Michala a pak se prostě dobře cítíme. Já si myslím, že není co vytknout. Teď už jsem zvědavá na fotografie, i když já si myslím, že když mi bylo v ateliéru tak příjemně, tak to bude na fotkách vidět. Krásné dny.

Dáša
profile-pic

Ahoj Jani a Míšo, moc děkujeme za nádherné fotečky, fakt jsme z nich měli velkou radost. Děti sice prohlásily, že z nás nemůžou, že v našem věku bychom se měli spíše připravovat na důchod – ale evidentně z nás měly taky radost 🤩

Staňka a Mirek
profile-pic

Ahoj Jani a Michale, fotky jsou nádherné. Nečekala jsem, že jich bude tolik povedených. Přece jen, zkorigovat kromě nás i Daníka je umění 😀 Michal je fakt borec. Včera jsme zasedli a dlouuuho vybírali další fotky. Nakonec jsme náš limit překročili, ale i tak to bylo o velkém rozhodování 🤩 Děkujeme moc, byl to opět zážitek. Mějte se hezky.

Petra, Luděk a Daník

Chcete kratší nebo delší focení? To delší vás bude ještě víc bavit!

K čemu je delší focení? Budeme mít víc času na různé styly oblečení, samostatné fotky nebo portréty. Dostanete víc fotek, které můžete použít třeba na foto kalendář.

KRÁTKÉ

Super fotka rychle

500

  • 15 minut focení
  • 1 aranžmá
  • 1 retušovaná fotka
  • náhledy všech fotek online
  • možnost výběru dalších fotek

PopulÁRNÍ

DLOUHÉ

Dostatek času na všechno

2500

  • 60 minut focení
  • 3 a více aranžmá
  • 15 retušovaných fotek
  • náhledy všech fotek online
  • možnost výběru dalších fotek

Jste jen krůček... Rezervujte si rodinné focení vašich snů

Vaše jméno *
Váš email *
Jaké máte přání ohledně focení?
0 of 200

Nechce se vám vyplňovat formulář? Tak zavolejte Janě na telefon 777 578 580!

>