Rodinné focení, při kterém se budete náramně bavit a získáte skvělé fotky

Využijte času, kdy jste všichni spolu a přijďte si pro úžasný zážitek a klenoty do vašeho rodinného archívu!

"Nemáme čas". "Je složité se všichni sejít". "Až budu mít lepší účes". "Manžel je pořád v práci". "Děti mají pořád nějaké kroužky". A tak dále... Poznáváte se v tom?

Jenže čas letí a nečeká. Utíkají vám vzpomínky, děti rostou a v rodinném archívu máte jen pár selfíček na mobilu. Nadešel čas to nádherně napravit! Přijďte se svými milými na rodinné focení Michala Pavláska! Budete štěstím bez sebe.

Co nám píšete po focení

Po focení nám často popisujete, jak vás focení u nás začalo bavit. A to třeba i uzavřené teenagery, kteří by raději seděli u Zaklínače, YouTube nebo sociálních sítí. Dokonce i starší generaci se u nás líbí. Posíláte nám spousty fantastických referencí, přečtěte si alespoň tři z nich.

Na Google recenzích nám dáváte

5/5

profile-pic

Moc děkujeme 🤩 z dětí jsme unešení, moc jim to sluší.

Martina, Radek, Esterka & Patriček
profile-pic

Dobrý den paní Maturová, už dlouho se Vám chystám napsat – chci poděkovat za úžasnou fotoknihu. Opravdu se Vám moc povedla. Chtěla jsem mít fotky nějak pohromadě, ale ne v počítači a myslím, že to bude pro děti i pro nás krásná památka, neboť čas letí neuvěřitelně rychle. Takže velkááá spokojenost. Děkujeme, děkujeme, děkujeme. Pozdravujte i pana Pavláska a přejeme hodně zdaru ve všem.

Burešovi
profile-pic

…Upřímně Vám musím říct, že lituji, že jsem na Vás nenarazila mnohem dřív… mrzí mě, že nemám krásné fotky z těhotenství, z prvních hodin, dní našeho Matyáše… To jsou okamžiky, které by každý z nás chtěl mít zachycené ne jen ve vzpomínkách. Určitě se těšíme na další spolupráci s Vámi. Jsem přesvědčena, že Vašich služeb, ne jednou, využijeme!

Gazdačko Kateřina

Chcete kratší nebo delší focení?
To delší vás bude ještě víc bavit!

K čemu je delší focení? Budeme mít víc času na různé styly oblečení, samostatné fotky nebo portréty. Víc se uvolníte, dostanete víc fotek, které můžete použít třeba na foto kalendář.

KRÁTKÉ

Super fotka rychle

500

  • 15 minut focení
  • 1 aranžmá
  • 1 retušovaná fotka
  • náhledy všech fotek online
  • možnost výběru dalších fotek

PopulÁRNÍ

ZÁŽITKOVÉ

Užijete si focení

2500

  • 60 minut focení
  • 3 a více aranžmá
  • 15 retušovaných fotek
  • náhledy všech fotek online
  • možnost výběru dalších fotek

Jste jen krůček... Rezervujte si rodinné focení vašich snů

Vaše jméno *
Váš email *
Jaké máte přání ohledně focení?
0 of 200

Nechce se vám formulář vyplňovat? Zavolejte Janě na telefon 777 578 580!

>