Rodinné focení: klenoty do vašeho archivu

Přijďte se svými nejmilejšími na pohádkové rodinné focení🤗

Bude vás bavit

Přirozené fotky

Ceny pro všechny

Super dárek

Znáte tu skvělou zábavu při přehrabování rodinných archívních fotek a fotoalb? Podívej, jaká byla babička kočka… To jsme si vyjeli na dovolenou novým autem… Pamatuješ dědečka? Malá byla rozkošná… Vzpomenete si na tisíce společných zážitků!

Toužíte po úžasných rodinných fotkách?

Každá rodina má alespoň jednoho kdo proti focení stávkuje. A jak už to tak chodí, tak stávkující člen rodiny je na konci focení nejvíc spokojený. Jak je to možné? Poradíme vám a děláme vše tak, aby si focení užil každý.

  • Poradíme jaké oblečení si na focení připravit. Prvních pár tipů je pro vás připraveno již teď.
  • Termín focení vybereme společně, aby vyhovoval všem a fotíme i v odpoledních hodinách po práci, škole a kroužcích.
  • Při focení se věnujeme jenom vám, nikdo další do ateliéru nepřijde.
  • Kdo všechno na rodinné focení chodí? Sourozenci, kteří chtějí darovat rodičům obraz na plátně. Celé rodiny pro hezkou vzpomínku na společné chvíle. Páry pro své partnerské fotky. Kamarádi a kamarádky pro zábavu. Těhulky. Prarodiče se svými vnoučaty. Snoubenci na předsvatební focení.
Focení rodin / Michal Pavlásek Uherské Hradiště
Focení rodin / Michal Pavlásek Uherské Hradiště

Focení párů

Lásku je potřeba hýčkat a tu partnerskou obzvlášť. Společné zážitky lásce svědčí - přijďte si nechat nafotit společné fotky. Po focení můžete zajít na večeři a budete v sedmém nebi.

Focení rodin / Michal Pavlásek Uherské Hradiště

Těhotenské focení

Až se miminko narodí, s fotkami si to zázračné období těhotenství připomenete. Kolik z nás dospělých by se rádo podívalo na fotky vlastní maminky, když nás nosila v bříšku? Bohužel většinou neexistují. Vy to udělejte jinak a přijďte na focení. Více o těhotenském focení.

Jak focení hodnotí rodinky před váma?

Paní Maturová, pane Pavlásku, chci poděkovat za příjemné chvíle při focení, které není jednoduché s dětmi, zvláště když jsou malé a hned dvě. Fotky jsou krásné, když se na ně podívám, přinutí mě k úsměvu a budou hezkou vzpomínkou napořád. Moc děkuji a někdy naviděnou. Usmívající se.

profile-pic
Ilona

Dobrý večer, moc děkuji za nádherné fotky a co víc holky od Vás šly naprosto spokojené a nadšené 🙂 a vydrželo jim to až do večera. Josi to vyprávěla tetě, když jsem ji zavolala, aby si vybrala, které se jí líbí pro sestřenku 🙂 No nakonec jsme skončily na 20 různých, jsme si nemohly vybrat :D. Ještě jednou mooooc děkuju.

profile-pic
Radka Vránková

Dobrý deň, fotenie sme si s Vanesskou veľmi užili. Veľmi som ocenila osobitý prístup ku klientovi, domácke prostredie, v ktorom sa človek cíti príjemne a hlavne profesionalitu a kvalitu fotografa. Nemáme čo vytknúť, boli sme veľmi spokojné a už sa tešíme na ďalšie stretnutie. S pozdravom a prianím krásneho zvyšku dňa.

profile-pic
Paulína a Vanesska

Focení jsme si moc užili a Vám a panu Pavláskovi moc děkujeme. Fotečky jsou překrásné, jsme velice spokojeni.

profile-pic
Kateřina

Dobrý večer, děkuji moc za rychlost i ochotu. Určitě budeme přiobjednávat ještě po Vánocích 😍 Fotky jsou daleko povedenější, než bychom s neposedností našich dětí čekali.

profile-pic
Katka

Dobrý den, my děkujeme vám, byli jste moc užasní a profesionalní focení bylo příjemné. Cítili jsme se moc dobře i když jsme z toho všichni měli strach a byli nervózní. Ještě jsme se nefotili tak jsme nevěděli jaké to bude. Úplně jste nás překvapili hned jste z nás nervozitu dostali a my se bavili suprově. Budem vás vychvalovat i našim kamarádům a určitě doporučíme, moc příjemně jsme se bavili super. Ještě jednou díky.

profile-pic
Vagdalovi

Dobrý den paní Jano, chci Vám a panu Pavláskovi za celou moji rodinu moc poděkovat za včerejší focení. Moc sme si to užili, pan Pavlásek je skvělý člověk, vytvořil příjemnou atmosfétu od začátku do konce a pro nás bylo mnohem snažší se stát „modely“ na chvíli. Těšíme se na fotky.

profile-pic
Aleš

Děkuju moc za velmi příjemné focení a krásné fotogarfie 😍

profile-pic
Veronika

Včerejší focení pro nás bylo nezapomenutelným zážitkem. Michal je moc fajn člověk, který nám řekl co a jak a díky tomu jsme si s manželem focení parádně užili. Každé další už budeme absolvovat jedině tady 😎 Teď nás čeká ještě jeden, nejtěžší, úkol… vybrat ty nejkrásnější z nejkrásnějších fotek 😍 Ještě jednou mockrát děkujeme.

profile-pic
Bílkovi

Já nemám slov. Nádhera, krása, dokonalé… pořád se na ně musím dívat. Určitě ještě přiobjednáme. Ještě jednou moc moc děkujeme.

profile-pic
Pavla

Líbí se vám fotky od nás? Tak na co čekáte?

Ano, mám zájem o rodinné focení

>