​​​​Rodinné focení

Dnešní úžasné chvíle, zítřejší vzácné poklady…

Focení rodin a dětí

Znáte tu skvělou zábavu při přehrabování rodinných archívních fotek a fotoalb? Podívej, jaká byla babička kočka… To jsme si vyjeli na dovolenou novým autem… Pamatuješ dědečka? Malá byla rozkošná… Vzpomenete si na tisíce společných zážitků!

Focení rodin / Michal Pavlásek Uherské Hradiště
Focení rodin / Michal Pavlásek Uherské Hradiště

Každá rodina má alespoň jednoho kdo proti focení stávkuje. A jak už to tak chodí, tak stávkující člen rodiny je na konci focení nejvíc spokojený. Jak je to možné? Poradíme vám a děláme vše tak, aby si focení užil každý.

  • Poradíme jaké oblečení si na focení připravit. Prvních pár tipů je pro vás připraveno již teď.
  • Termín focení vybereme společně, aby vyhovoval všem a fotíme i v odpoledních hodinách po práci, škole a kroužcích.
  • Při focení se věnujeme jenom vám, nikdo další do ateliéru nepřijde.
  • Kdo všechno na rodinné focení chodí? Sourozenci, kteří chtějí darovat rodičům obraz na plátně. Celé rodiny pro hezkou vzpomínku na společné chvíle. Páry pro své partnerské fotky. Kamarádi a kamarádky pro zábavu. Těhulky. Prarodiče se svými vnoučaty. Snoubenci na předsvatební focení.

Focení párů

Focení rodin / Michal Pavlásek Uherské Hradiště

Lásku je potřeba hýčkat a tu partnerskou obzvlášť. Společné zážitky lásce svědčí a tak si přijďte nafotit společné fotky. Po focení můžete zajít na večeři a budete šťastní a spokojení.

Focení těhulek

Až se miminko narodí, bude vám bříško scházet a s fotkami si to zázračné období těhotenství připomenete. Kolik z nás dospělých by se rádo podívalo na fotky vlastní maminky, když nás nosila v bříšku. Bohužel neexistují. Dřív se těhotenství málem schovávalo. Užijte si změnu v myšlení a přijďte na focení. Více o těhotenském focení.


Píšete nám, jak jste si focení užili

Adéla
Focení s Michalem byl pro mě a sestru nepopsatelný zážitek. Michal i Jana jsou skvělí lidé, kteří svou práci milují a proto mají takové úžasné výsledky, jaké mají. Prostě profíci ? Už jenom ta celková atmosféra při setkánílíčení i samotném focení stojí za to. Na fotky se neskutečně těšíme a už vyhlížíme termín na další setkání. Ještě jednou moc díky za skvěle strávený čas!

Pája, Tom a mrňous Kozlíci
Janinko a Míšo, fotili jsme se u vás už poněkolikáté, ale stejně vám musíme a chceme zase poděkovat! Poprvé jsme se fotili v roli nastávajících rodičů a už se těšíme až přijdeme příště jako rodina. Fotky mě nabíjí krásnými emocemi a zážitky z focení a některé i rozněžňují. Jste už naši „rodinní“ foto-partneři, které za nic nevyměníme. Děkujeme, že svou práci děláte srdcem, které se promítá do našich fotek!

Veronika s Romanem a Rozálkou
Míšo a Janinko, chtěla bych moc poděkovat za nás tři za hezké fotečky. Dojmy z tohoto krásného dopoledne těžko popsat slovy. Dopoledne plné lásky, jak z naší strany jako rodinky, tak ze strany Michala a Jany, kteří tuhle práci dělají s láskou. Naplnilo nás to štěstím a radostí. Hrozně nás potěšilo dojít v oblečením ve kterém běžně chodíme, žádné líčení, úpravy. Vše velmi příjemné a přirozené. Prostě jste úžasná dvojka se kterou se lidi cítí příjemně a ani nevnímají, že se fotí. ? Tento přístup, přirozené fotky v přírodě, to byl náš sen a děkujeme za splnění.


Nezmeškejte příležitost!

Direct Your Visitors to a Clear Action at the Bottom of the Page

>