fbpx

Focení rodin, dětí, párů, těhulek

Fotostudio Michala Pavláska

Toužíte mít super fotku celé rodiny a manžel se nerad fotí

Nejste v tom sami. Každá rodina má alespoň jednoho kdo proti focení stávkuje. A jak už to tak chodí, tak stávkující člen rodiny je na konci focení nejvíc spokojený. Jak je to možné? Poradíme vám a děláme vše tak, aby si focení užil každý.

  • Poradíme jaké oblečení si na focení připravit. Prvních pár tipů je pro vás připraveno již teď.
  • Termín focení vybereme společně, aby vyhovoval všem a fotíme i v odpoledních hodinách po práci, škole a kroužcích.
  • Při focení se věnujeme jenom vám, nikdo další do ateliéru nepřijde.
  • Kdo všechno na rodinné focení chodí? Sourozenci, kteří chtějí darovat rodičům obraz na plátně. Celé rodiny pro hezkou vzpomínku na společné chvíle. Páry pro své partnerské fotky. Kamarádi a kamarádky pro zábavu. Těhulky. Prarodiče se svými vnoučaty. Snoubenci na předsvatební focení.

Píšete nám jak jste si focení užili

Adéla / Fotostudio Michala Pavláska
Adéla

Focení s Michalem byl pro mě a sestru nepopsatelný zážitek. Michal i Jana jsou skvělí lidé, kteří svou práci milují a proto mají takové úžasné výsledky, jaké mají. Prostě profíci 🙂 Už jenom ta celková atmosféra při setkání, líčení i samotném focení stojí za to. Na fotky se neskutečně těšíme a už vyhlížíme termín na další setkání. Ještě jednou moc díky za skvěle strávený čas!

Kozlíci / Fotostudio Michala Pavláska
Pája, Tom a mrňous Kozlíci

Janinko a Míšo, fotili jsme se u vás už poněkolikáté, ale stejně vám musíme a chceme zase poděkovat! Poprvé jsme se fotili v roli nastávajících rodičů a už se těšíme až přijdeme příště jako rodina. Fotky mě nabíjí krásnými emocemi a zážitky z focení a některé i rozněžňují. Jste už naši „rodinní“ foto-partneři, které za nic nevyměníme. Děkujeme, že svou práci děláte srdcem, které se promítá do našich fotek!

Bílkovi / Fotostudio Michala Pavláska
Bílkovi

Včerejší focení pro nás bylo nezapomenutelným zážitkem. Michal je moc fajn člověk, který nám řekl co a jak a díky tomu jsme si s manželem focení parádně užili. Každé další už budeme absolvovat jedině tady 🙂 Teď nás čeká ještě jeden, nejtěžší, úkol… vybrat ty nejkrásnější z nejkrásnějších fotek 🙂 Ještě jednou mockrát děkujeme.

Tereza a Iveta / Fotostudio Michala Pavláska
Tereza a Iveta

Dobrý den, určitě jste nám zlepšili den o hodně! Focení bylo úžasné 😍, pan Pavlásek je nejen skvělý fotograf, ale výborně umí pracovat s lidmi a naslouchat jim. Doufáme, že to nebylo naše poslední focení u vás. Na fotky se už moc těšíme, jsme zvědavé, jaký bude konečný výsledek :). Přejeme Vám pěkný víkend a spoustu pozitivních lidí kolem Vás. S pozdravem!

Rodinné focení / Fotostudio Michala Pavláska
Romana s rodinou

Ahojte FOTOGRAFOVÉ, dlouho jsem přemýšlela, jak pocit z focení přenést na tyto stránky, nicméně to zkusím. Focení jsme si celá rodina užili, bylo to zábavné a vzrušující ❤. Společnou fotografii jsem si nechala přenést na plátno a vždy když se před něj postavím, vidím láskyplný pohled nás všech ❤.Tu jiskru v očích, kterou jsi Míšo zachytil u každého z nás, tu jsem tam já osobně nikdy neviděla ❤. Děkujeme moc! Jste úžasní!

Věra / Fotostudio Michala Pavláska
Věra

Děkuji za vše moc si vážím focení u vás, jste skvělí lidé úžasní a děkuji za krásné fotky, to snad není ani možné!!! Výborná atmosféra. Prožila jsem krásně odpoledne, můj krásný zážitek v mém životě, úžasné!! Ráda se na fotky podívám a zavzpomínám! Přála bych takovou radost prožít všem lidem!!! Vřelé díky!!!!!
Postřeh dcery paní Věry, která věnovala  mamince dárkový poukaz:
Děkuji moc za mamku, měla až slzičky v očích, že to byl pro ni úžasný zážitek, jak jste se jí věnovali. Musí to být pro ty lidi psychoterapie, úplně pak i omládla 😍. Děláte dobře svoji práci. Kdyby jsem mamku neviděla před a po, tak to nepochopím. Monika

Veronika / Fotostudio Michala Pavláska
Veronika s Romanem a naší Rozálkou

Míšo a Janinko, chtěla bych moc poděkovat za nás tři za hezké fotečky. Dojmy z tohoto krásného dopoledne těžko popsat slovy. Dopoledne plné lásky, jak z naší strany jako rodinky, tak ze strany Michala a Jany, kteří tuhle práci dělají s láskou. Naplnilo nás to štěstím a radostí. Hrozně nás potěšilo dojít v oblečením ve kterém běžně chodíme, žádné líčení, úpravy. Vše velmi příjemné a přirozené. Prostě jste úžasná dvojka se kterou se lidi cítí příjemně a ani nevnímají, že se fotí. 🙂 Tento přístup, přirozené fotky v přírodě, to byl náš sen a děkujeme za splnění.

Gabriela / Fotostudio Michala Pavláska
Gabriela s rodinou

S manželem jsme z toho byli nadšení. Musíme obzvlášť vyzvednout váš přístup k nám jako k zákazníkům, i když naše spokojenost s vašim fotostudiem nestojí ani nepadá, vy jste k nám tak přistupovali.
Nevíme, jak to Michal dělá, ale nečekali jsme, že z toho vyjdou tak krásné fotky. Moc jsme s výsledkem spokojeni, včetně babičky, která ani nevěřila, že se naše Vaneska nechala takhle krásně nafotit. Neskutečná práce.
Líčení přesně odpovídalo mé představě a uteklo jak voda, protože se s paní Maturovou moc dobře povídalo o všem možném.
Děkujeme za nádherný den a ještě hezčí fotky. 🙂

Chci mít krásné rodinné fotografie

Zažít radost a mít super památku…