Focení rodin, dětí, párů, těhulek

Rodinné focení je úžasná událost. Sejdete se se svými blízkými, na chvíli se zastavíte v čase a budete mít nadčasové fotografie do rodinného archívu.

Kdo chodí na rodinné focení?

Sourozenci, kteří chtějí darovat rodičům obraz na plátně. Celé rodiny pro hezkou vzpomínku na společné chvíle. Páry pro své partnerské fotky. Kamarádi a kamarádky pro zábavu. Těhulky. Prarodiče se svými vnoučaty. Snoubenci na předsvatební focení.

Vše
Rodinné focení
Focení dětí
Partnerské focení
Těhulky

Co si s sebou na rodinné focení vzít?

Oblečení, které vám sluší a cítíte se v něm dobře. Pro děti jejich oblíbené hračky. Pro kamarády zábavné doplňky. Rodinné mazlíčky živé i plyšové. Těhulky, vemte si botičky pro svoje miminko. Podívejte se na pár tipů, jak vybrat oblečení na rodinné focení.

Věnujte rodinné focení jako osobní dárek

Dárkový poukaz je krásný impuls k tomu, aby se rodina domluvila a sešla na společném focení. Objednávejte jednoduše tak, že níže v objednávce zaškrtněte políčko "Chci objednat jako dárkový poukaz".

Jak rodinné focení objednat?

Časově se vám rádi přizpůsobíme. Díky vlastnímu fotostudiu a režimu vždy najdeme termín, kdy se všichni na focení sejdete. Tedy po práci, až se studenti vrátí ze škol, děti z kroužků...

Ano, mám zájem o úžasné rodinné fotky

Jméno
Email
Telefon
Moje přání
Mám zájem o

Co říkají naši zákazníci?

Hezký den,tímto bych chtěla upřímně poděkovat za skvěle odvedenou práci. V každém případě se jedná o práci,která je udělána s odhodláním,nadšením a v nemalé míře s citem. Z focení mám skvělý pocit, příjemné prostředí,naprosto uvolněná atmosféra a k přístupu fotografa- není co vytknout,v každém případě profesionál každým coulem.Ještě jednou díky a budu se těšit na příště.

Jana Królová
Jana Królová

Ta fotka na plátně je naprosto dokonalá.:-) Rádi Vás opět brzy navštívíme.

Mirka Zlatá
Mirka Zlatá

Dobrý večer, děkuji strašně moc za včerejší focení, bylo to vážně super a fotečky jsou moc krásné :-) Dopadlo to líp než jsem si myslela ...takže pokud se ještě někdy rozhodnu vyfotit, určitě se znovu a obrátím na Vás a na nikoho jiného :-) Děkuji za krásny včerejší den. 

Marcela
Marcela