Reportážní focení

Poutavé fotoreportáže z Vašich akcí! Našlapané koncerty, zajímavé výstavy, předváděcí akce, maturitní tabla...

Emotivní a dynamické reportážní fotografie Vaší firmy a Vašich akcí. Profesionální fotky architektury, letecké focení, firemní focení, maturitní tabla...

Focení architektury a objektů Michal Pavlásek
Proč je důležité mít kvalitní fotografie Vašich objektů? Protože se lidé rozhodují podle svých emocí. Vyfotíme Váš objekt tak, že bude radost Vaši prezentaci sledovat! Používáme speciální objektiv Tilt Shift, který umí s liniemi objektů doslova kouzlit.
Číst víc
Promo fotky pro kapely a umělce Michal Pavlásek
Hrajete, zpíváte, bavíte lidí? Ukažte se v tom nejlepším světle, a to doslova! Nechte si od nás vytvořit promo fotografie, které k Vám přitáhnou posluchače a diváky. Profilové fotografie, obaly CD a DVD, online prezentace.
Víc informací připravujeme
Letecká fotografie Michal Pavlásek
Z ptačí perspektivy budou fotky teprve vypadat! Vyfotíme Vaši firmu, objekt v jakékoliv roční době, výsledkem budou nezvyklé fotografie, které ukáží to, co děláte a nabízíte v novém světle. Odlište se!
Číst víc
Maturitní tabla Michal Pavlásek
Užijte si skvělou zábavu při focení Vašeho maturitního tabla! Je to jedna z Vašich posledních společných akcí, tak ji nepropásněte. Řeknete nám Vaši představu a my ji dokážeme zrealizovat od nafocení, retuše a výsledného zpracování a tisku.
Číst víc
Firemní fotografie Michal Pavlásek
Máte nové firemní prostory? Nový stroj, nové vybavení? Nabízíte objekty k pronájmu? Pochlubte se svým partnerům a zákazníkům!
Víc informací připravujeme
22.5
let foto
zkušeností
2 446
uživatelů
na webu
3 906
úžasných
focení
15 873
fotek za
půl roku