Reportážne fotenie

Pútavé fotoreportáže z Vašich akcií! Našlapané koncerty, zaujímavé výstavy, predvádzacie akcie, maturitné tablá...

Emotívne a dynamické reportážne fotografie Vašej firmy a Vašich akcií. Profesionálne fotky architektúry, letecké fotenie, firemné fotenie, maturitné tablá...

Fotenie architektúry a objektov Michal Pavlásek
Proč je důležité mít kvalitní fotografie Vašich objektů? Protože se lidé rozhodují podle svých emocí. Vyfotíme Váš objekt tak, že bude radost Vaši prezentaci sledovat! Používáme speciální objektiv Tilt Shift, který umí s liniemi objektů doslova kouzlit.
Čítať viac
Promo fotky pro kapely a umělce Michal Pavlásek
Hrajete, zpíváte, bavíte lidí? Ukažte se v tom nejlepším světle, a to doslova! Nechte si od nás vytvořit promo fotografie, které k Vám přitáhnou posluchače a diváky. Profilové fotografie, obaly CD a DVD, online prezentace.
Víc informací připravujeme
Letecká fotografie Michal Pavlásek
Z ptačí perspektivy budou fotky teprve vypadat! Vyfotíme Vaši firmu, objekt v jakékoliv roční době, výsledkem budou nezvyklé fotografie, které ukáží to, co děláte a nabízíte v novém světle. Odlište se!
Čítať viac
Maturitní tabla Michal Pavlásek
Užijte si skvělou zábavu při focení Vašeho maturitního tabla! Je to jedna z Vašich posledních společných akcí, tak ji nepropásněte. Řeknete nám Vaši představu a my ji dokážeme zrealizovat od nafocení, retuše a výsledného zpracování a tisku.
Čítať viac
Firemní fotografie Michal Pavlásek
Máte nové firemní prostory? Nový stroj, nové vybavení? Nabízíte objekty k pronájmu? Pochlubte se svým partnerům a zákazníkům!
Víc informací připravujeme
22.5
rokov foto
skúseností
2 446
užívateľov
na webe
3 906
úžasných
fotení
15 873
fotiek za
pol roka